Коментари - Болница ”Св. Марина” с най-много задължения | dnes.dir.bg
назад

Болница ”Св. Марина” с най-много задължения

Близо 389 млн. лв. са задълженията на държавните и общинските болници към края на март тази година. Това съобщи здравният министър проф. Николай Петров по време на изслушване в Народното събрание за проблемите в здравеопазването.

Обратно в новината

Коментари - Болница ”Св. Марина” с най-много задължения | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари