назад
Болница ”Св. Марина” с най-много задължения
Близо 389 млн. лв. са задълженията на държавните и общинските болници към края на март тази година. Това съобщи здравният министър проф. Николай Петров по време на изслушване в Народното събрание за проблемите в здравеопазването.
Обратно в новинатаКоментари - Болница ”Св. Марина” с най-много задължения | Днес.dir.bg
17-11-2017
20-11-2018