назад
Фестивал на виното и храната във Варна
За първи път във Варна ще се проведе националното изложение „Фестивал на виното и храната”.
Обратно в новинатаКоментари - Фестивал на виното и храната във Варна | Днес.dir.bg
17-11-2017
20-11-2018
Коментари
Коментирай
Къф фестивал, когато народа се скъса да гладува! От половин година наблюдавам как пенсионерите карат само на цитруси, банани, и ягоди! Купуват бира само в 2-у литрови бутилки, щото е по евтина! Нямат пари за хляб, като пуснаха евтиното агнешко за празниците се запасяваха за цяла година!