Коментари - Фестивал на виното и храната във Варна | dnes.dir.bg
назад

Фестивал на виното и храната във Варна

За първи път във Варна ще се проведе националното изложение „Фестивал на виното и храната”.

Обратно в новината

Коментари - Фестивал на виното и храната във Варна | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Къф фестивал, когато народа се скъса да гладува! От половин година наблюдавам как пенсионерите карат само на цитруси, банани, и ягоди! Купуват бира само в 2-у литрови бутилки, щото е по евтина! Нямат пари за хляб, като пуснаха евтиното агнешко за празниците се запасяваха за цяла година!