Без ток остана част от София за няколко часа
Късо съединение е причина за аварията, която остави без ток квартал "Оборище". То е причинено най-вероятно от нарушаване на целостта на кабел при изкопни работи от строителни фирми, съобщиха от "Електроразпределение" Столично АД.