Заловиха баш банкоматен крадец с 35 000 лева
В събота вечерта е арестуван един от най големите крадци от банкомати в София. Той е хванат с 35 000 лева, източени от устройствата за пари. Това съобщи министърът на вътрешните работи Румен Петков пред Дарик.