Коментари - Зелен билет за левче три дни в София заради мръсния въздух | dnes.dir.bg
назад

Зелен билет за левче три дни в София заради мръсния въздух

Буферните паркинги на метрото са безплатни от днес до понеделник

Обратно в новината
| Редактор : Ясен Люцканов

Коментари - Зелен билет за левче три дни в София заради мръсния въздух | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Софииското поле е затворено между планини и задържа мъгли и мръсен въздух, не е подходящо място за голям град, с население от почти 2 милиона. Бесното строителство докарва все нови и нови провинциалисти, града става опасно място за живеене.

Какъв мръсен въздух бе, нали изгонихте хората от ШИРОКИЯ център, дето им били стари колите, и въз основа на това твърдение били замърсявали? И нали после въздуха бил станал като планински, цял пасквил бехте пуснали тука? Как тъй мръсен въздух?

и бембен билет да измислят ще е все тая, докато не се вземат реални мерки. немски и френски дизеляци с фалшифициран софтуер ще продължават да тровят въздуха, колкото и да ограничават зонити за по-стари коли, въпреки че имат катализатори. освен това, голяма доза замърсяване идва от гетата с огнища, където се изгарят всякакви боклуци. индустриалнити замърсители не ги и споменавам, защото там е тъмна индия

Еее, така е то, на хубавото, на лукса по 5000 евро квадрата. Пък аз простият селянин ви гледам всяка сутрин от върха на планината, как се давите в кафяво зелена смрад. И не, не е от колите, от собствените ви л....а.

Минах през квартал Манастирски ливади заради задръстването по България. То хубаво зелен билет, ама да вземете да спрете у строителството в такива дни. Големи дизелови камиони влизат и излизат от калните обекти . Яко свинщина е там.

Превантивно друг път. От три дни сме на пред последна степен.Опссно за всички включително и за здрави хора.Желатолно да се излиза с маска за ФПЧ.Последбата е ако си цениш здравето затвори плътно прозорците и стой в къщи.Цяла София мирише на изгорял боклук.Колите нямат нищо общо е случая.

Нали спряхме старите коли, защо пак е мръсен въздуха?

Нищо не са спрели. Когато целогодишно се забрани влизането на автомобили под евро 5 от околовръстното навътре, тогава чакай ефект.

И ти си глупав и промит, колкото не можеш да си представиш дори.