В Слънчев бряг - музика след полунощ само на закрито
Хотелиери и туроператори искат сериозни правила за шума от заведенията в Слънчев бряг, съобщи Георги Николчев - член на УС Съюза на собствениците в курорта.
Обратно в новинатаКоментари - В Слънчев бряг - музика след полунощ само на закрито | Днес.dir.bg
Коментари
Разберете,че хората затова идват в България. Ако им махнем евтиния алкохол и ги накараме да се приберат в 12 ... никой няма да ни дойде в така или иначе не приветливата държавица
На морето има място за всички. И за купонджиите и за тези, които ценят морето заради самото него. То ясно, че на младежта й се купонясва - и ние сме били младежи, няма какво да се каже по този въпрос. Може би просто трябва човек да прецизира къде отива. Не може да отидеш там, където купона върви и да хукнеш да се караш с хората. Няма да те разберат. Но според мене трябва туроператорите да бъдат коректни и да запознават хората с тия особености, а не да мажат и бришат само и само да си наемат туристи и после се правят, че не ги засега. Те знаят на какво подлагат семейна двойка на средна например възраст, когато ги разположат в близост до яка дискотека. В това е проблема. Аз лично в Сл.бряг няма да отида, понеже съм на възраст, в която вече ми трябва спокойствие. Имаме си други местенца.
Слънчев бряг отдавна беше убит като курорт. Сега си е просто един квартал на Несебър. Със скапаните улици без канализация, сергиите и хулиганите в него. С това презастрояване до 9-10 линия освен за пиянски туризъм за нищо друго не става. Ако туристите от всички легла решат да отидат на плаж, ще седят прави като пирони.