Коментари - Военната администрация на Сумска област: Деветима цивилни загинаха при руски удар срещу микробус | dnes.dir.bg
назад

Военната администрация на Сумска област: Деветима цивилни загинаха при руски удар срещу микробус

Нападението бе извършено ден след като преговорите между Москва и Киев не доведоха до примирие

Обратно в новината

Коментари - Военната администрация на Сумска област: Деветима цивилни загинаха при руски удар срещу микробус | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Любимото занимание на болшевишките свине. Да убиват цивилни.

Те руснаците ви казаха, че ако не признаете четирите области щ ви вземат още толкова. Опичайте си акъла укропитеци и гледайте да спасите каквото можете от страната си. И стига с тия келяви пропаганди.

Как тъй пропуснаха да кажат, че са били дечица от местното балетно училище и неколко случайно моткащи се наоколо сукалчета :) Му ха ха ха

И по какво познаха че дрона е бил руски? Записвайте се за канала ми в телеграм ППРАЗУМ с латински букви за да ми помогнете да направя България нормална просперираща и модерна държава която работи за народа и в която няма насилие, няма разделение и омраза и всички сме равни. Ако спечеля аз печели цял народ, а ако загубя печелят само мутрите.

Уточнете се! Микробус ли е или автобус! Защото 13 пострадали трудно се събират в микробус. Това го умеят само онези със сините венци. А това че са облечени в цивилни дрехи, не значи че са цивилни. Дори не значи, че са украинци.

Като ги гледам пътниците,май загиналите са били чужди наемници.

Еми ,щом украинците са отказали примирие,какво чакат.

Най добрия укронацист е мъртвия!

НАТО е отказало покана на Зеленски или който и да е от Украйна, на голямата среща на НАТО през Юни!!! Украинска делегация винаги е присъствала на срещите на НАТО в последните 5 години. Причината за шокиращия отказ на Зеленски да присъства в юни е "да не се създава излишно напрежение".

Незнае щом си жив! В лагера за нацисти трябва да си

КАКВА Е ТАЗИ СНИМКА ? ТОВА Е РУСКИ АВТОБУС !

Не ревете сега! Ако бяхте приели руските условия, сега тези хора щяха да са живи! Вие носите отговорност за тяхната смърт! Нагла зеленосмрад!

,,цивилни"

Микробус със наемници,иначе цивилни,вервам ви

Руските въоръжени сили са УДАРИЛИ ПУНКТ ЗА паркиране на ТЕХНИКА на УКРАИНСКИТЕ ВЪОРЪЖЕНИ СИЛИ в Сумска област Руските войски разгромиха 82-ра отделна десантно-щурмова бригада на украинските въоръжени сили Руските въоръжени сили използваха дронове „Геран-2“, за да ударят паркинг на украинските въоръжени сили в Сумска област. Това съобщи руското Министерство на отбраната. „Министерството на отбраната публикува кадри на безпилотни летателни апарати „Геран-2“, поразили временен пункт за разполагане на 82-ра отделна десантно-щурмова бригада от Въоръжените сили на Украйна в района на населено място Велика Чернетчина в Сумска област“

Т.е. загинали са 9 военни!!! Руснаците срещу цивилни не стрелят, това е ясно и много кратно доказано!!! Но укронацистите не само стрелят и бомбандират цивилни/в Курск и изнасилват и убиват след това/, но и извършват бомбени терористични атаки срещу цивилни, политици, блогъри, независими журналисти, учени, инженери, военни офицери!!! Това правят и в Киев срещу неудобните, дори убиха американски журналист!!! А за изгорените умишлено живи 43 украинци от руски произход в Профсъюзния дом в Одеса през май 2014 г. пред очите на целия “демократичен” оглушително мълчащ свят и украинските полицаи и пожарникари да не говорим!!! Тези нацистки изроди Орешника им е много малко дори!!!

Руските терористи ги бива само цивилни и деца да убиват. Срещу войска са с гомняни гащи ха ха ха ха

Не почвай с лошото сега-тъкмо им се обърна езикът да кажат "руски дрон",досега бяха само ирански:))))))А иначе укроп като ти каже "Добър ден",погледни къде е луната;)

щурев,"най-силната армия в Европа" громи ли руснаците....все по на запад?;)