Военната администрация на Сумска област: Деветима цивилни загинаха при руски удар срещу микробус
Нападението бе извършено ден след като преговорите между Москва и Киев не доведоха до примирие
Обратно в новинатаКоментари - Военната администрация на Сумска област: Деветима цивилни загинаха при руски удар срещу микробус | Днес.dir.bg
Коментари
Руските терористи ги бива само цивилни и деца да убиват. Срещу войска са с гомняни гащи ха ха ха ха
Т.е. загинали са 9 военни!!! Руснаците срещу цивилни не стрелят, това е ясно и много кратно доказано!!! Но укронацистите не само стрелят и бомбандират цивилни/в Курск и изнасилват и убиват след това/, но и извършват бомбени терористични атаки срещу цивилни, политици, блогъри, независими журналисти, учени, инженери, военни офицери!!! Това правят и в Киев срещу неудобните, дори убиха американски журналист!!! А за изгорените умишлено живи 43 украинци от руски произход в Профсъюзния дом в Одеса през май 2014 г. пред очите на целия “демократичен” оглушително мълчащ свят и украинските полицаи и пожарникари да не говорим!!! Тези нацистки изроди Орешника им е много малко дори!!!
Руските въоръжени сили са УДАРИЛИ ПУНКТ ЗА паркиране на ТЕХНИКА на УКРАИНСКИТЕ ВЪОРЪЖЕНИ СИЛИ в Сумска област Руските войски разгромиха 82-ра отделна десантно-щурмова бригада на украинските въоръжени сили Руските въоръжени сили използваха дронове „Геран-2“, за да ударят паркинг на украинските въоръжени сили в Сумска област. Това съобщи руското Министерство на отбраната. „Министерството на отбраната публикува кадри на безпилотни летателни апарати „Геран-2“, поразили временен пункт за разполагане на 82-ра отделна десантно-щурмова бригада от Въоръжените сили на Украйна в района на населено място Велика Чернетчина в Сумска област“
Не ревете сега! Ако бяхте приели руските условия, сега тези хора щяха да са живи! Вие носите отговорност за тяхната смърт! Нагла зеленосмрад!
НАТО е отказало покана на Зеленски или който и да е от Украйна, на голямата среща на НАТО през Юни!!! Украинска делегация винаги е присъствала на срещите на НАТО в последните 5 години. Причината за шокиращия отказ на Зеленски да присъства в юни е "да не се създава излишно напрежение".
Уточнете се! Микробус ли е или автобус! Защото 13 пострадали трудно се събират в микробус. Това го умеят само онези със сините венци. А това че са облечени в цивилни дрехи, не значи че са цивилни. Дори не значи, че са украинци.
И по какво познаха че дрона е бил руски? Записвайте се за канала ми в телеграм ППРАЗУМ с латински букви за да ми помогнете да направя България нормална просперираща и модерна държава която работи за народа и в която няма насилие, няма разделение и омраза и всички сме равни. Ако спечеля аз печели цял народ, а ако загубя печелят само мутрите.
Как тъй пропуснаха да кажат, че са били дечица от местното балетно училище и неколко случайно моткащи се наоколо сукалчета :) Му ха ха ха
Те руснаците ви казаха, че ако не признаете четирите области щ ви вземат още толкова. Опичайте си акъла укропитеци и гледайте да спасите каквото можете от страната си. И стига с тия келяви пропаганди.