В Конгреса на САЩ изготвиха резолюция с искане Украйна да се върне към границите от 1991 г.
В Киев определиха документа като "блестящ"
Обратно в новинатаКоментари - В Конгреса на САЩ изготвиха резолюция с искане Украйна да се върне към границите от 1991 г. | Днес.dir.bg
Коментари
Д-р Здравка Методиева, (снаха на Ванга, омъжена за нейният осиновен син) пише в книгата си - "ванга каквато я познавах", следното, цитирам какво казва Ванга - "При мен идват толкова различни хора от целият свят, но от руските хора по-добри, по-добродушни, по-благородни, по-благодарни, по-красиви, по-умни, не съм срещала". И също - "Русия не е хапка, та да я глътнат".
САЩ явно живеят на друга планета. Те все се държат като разглезени и опърничави хлапета, тропане с крака и тем подобни. В случая явно се объркаха.... те продължават да си мислят, че наказват някаква държава от третия свят/ не че там могат нещо смислено да направят- талибаните ги подгониха и едвам скочиха на самолетите да отлетят/, а много държави включително и Русия отхвърлиха световния терор налаган толкова много години от САЩ. Да си преразгледат позицията докато не са скочили и другите държави по света, че тогава от щатите няма да остане нищо, защото бяха велика икономика, но капиталистическата алчност ги погуби и всъщност вече са някъде там 2 или 3-та икономика.
за Русия няма никакво значение какво са "приели" сащ, кой го интересува какво мислят там, кои са сащ че да казват какво да прави Русия. Искат ресурсите на Русия, това е ясно и са хванали един продажник, който хвърля народа си да мре за интересите на сащ. За наказание Русия ще им ликвидира държавата, създадена от сепаратисти откъснали земи от Русия.
Голямата цел на сащ е да има еднополюсен модел, но като прилапа запада и източна европа окончателно, иначе сам по себе си е слаб, а с тези марионетки е силен и може вече да прилапа и други. Ако има съюз европа -русия това вече със сигурност ще изхвърли сащ и затова борбата на сащ сега е окончателно да откъсне европа от Русия. Съюз русия китай не ги притеснява толкова, защото пак не е толко силен колко европа - русия. Разбира се цената от откъсването от Русия ще я платим ние, европата, а източна европа го усети още 90-те когато се откъснахме от Русия и затворихме всички заводи, фабрики, атомни централи и прочие, от джоба изтича само, нищо не влиза.
Меките китки в конгреса що не изготвят и една резолюция, Мексико да си вземе Калфорния, пък защо ли не и Тексас, целия, а Русия да си вземе Аляска?
Лавров им каза всичко в очите в ООН и те освирепяха и вият като чакали.
Войната е за да се наложиш, всеки иска да наложи нещо. Сега двете страни използват лагери на съюзници, като на война това става с всички средства. И двете страни са могъщи сили, Евразия и съюзници (Китай, Русия, БРИКС, северна Корея, Иран, Сирия, голяма част от южна Америка. Със силни страни като, все по независима икономика и ресурси, развитие на независима банкова система, както и трансферни аналози на SWIFT, (МИР, CIPS, асиметрични хиперзвукови оръжия), като ядрен планер Авангард (27 пъти скорост на звука, около 30000 километра в час, скрит в гореща плазма като метеорит и невидим на радарите), също подводници с ядрени дронове по 200 тона Посейдон, създаващи радиоактивно цунами с височина 500 метра с обхват 500 километра от сушата, запечатващо с радиация бреговете. Цел на съюза - многополюсен свят с по-разпределени ресурси. Срещу Сащ и съюзници: Европа, Англия, Япония, Южна Корея, Австралия, Канада, със силни страни като: частните организации владеещи банковата и корпоративна световна системи, които са със специален световен статут и засекретени кодекси и собственици, като ФЕД на САЩ - (12 резервни банки на банките в САЩ, собственост на банки членки и организации в САЩ и по света), които са конфиденциални и неизвестни като брой и лица частни собственици, които създават долари на печатна преса за останалите банки в САЩ, които са около 4500); БМР - банка за международни разчети, всъщност е комуникационният и трансферен център за взимане на решения за всички централни банки на държавите по света, взаимодейства тясно с ФЕД. Това е само мозъка, не разполага със своя собственост и (не плаща данъци, като ФЕД.) Поддържа своя трансферна система на BIS, чрез която държавите обменят милиарди и активи. И последният могъщ и управляващ държави, икономики и армии инструмент е SWIFT - частната и с неизвестни собственици и кодекс система, чрез която извършват трансферите си около 11000 банки по света и без която са аутсайдери и извън системата на централните и резервни банки, тоест - невалидни. Тя също взаимодейства с всички изброени, но се занимава с дребни суми, като милиони и милиарди, но не и трилиони. Генерира приходи от такси, поддържа собственост и генерира печалби. Те всички, за които не е изключено собствениците да са един и същ кръг омерта, не искат колосалната им хегемония да бъде предизвикана от Евразия, което сега се случва с Русия, Китай и Иран. Цел на съюза - котрол на всички ресурси без разпределение.
Мека ли е хартията и?
Има ли значение? Рашистите не произвеждат тоалетна хартия и всичко, различно от листо за тях е лукс!
Време е да изтряскат по една ракета в белия дом Пентагона и конгреса ! Та да се успокои този свят ! Рия Хамерикнци взеха да се оливат !
Украйна членува в ООН от 1945 г. Международно признатите граници на тази страна са определени с нейното приемане в ООН. Кримският полуостров и град Севастопол са извън пределите на Украйна през 1945 г.
Русия що подписа за други граници? :)))) Нищо де, русия ще си плати, че са гяволи като тебе. :))))
Границите на Украйна се определят по принципа uti possidetis juris - тоест при разпадане на една държава, новите държави имат границите на административните единици, от които се получават тези нови държави”, обясни още той. Русия е признала Украйна! Няколко пъти:) Подвеждащите публикации твърдят, че Украйна "не е регистрирала" границите си след 25 декември 1991 г. На тази дата СССР се разпада окончателно. Русия вече е признала независимостта на Украйна. На референдума на 1 декември 1991 г. с огромно мнозинство украинците подкрепят (https://politics.com.ph/2022/02/25/ukraine-torn-between-west-and-russia/ ) независимостта си от разпадащия се Съветски съюз. На следващия ден руският президент Борис Елцин признава независимостта на Украйна. На 8 декември 1991 г. лидерите на трите най-големи републики в рамките на СССР - Русия, Украйна и Беларус - подписват Споразумението за създаване Общността на независимите държави ( https://e-cis.info/page/3509/80702/ ), с което се утвърждават като суверенни държави. С това се финализира разпадането на СССР (https://www.britannica.com/topic/Commonwealth-of-Independent-States ), а по-късно към него се присъединяват още осем държави. Днес ОНД има сайт, който съдържа подробна информация за общността, включително регистър на историческите ѝ документи, сред които е и споразумението за създаване на ОНД ( http://cis.minsk.by/reestrv2/doc/1#text ). Съгласно член 5: "Върховните договарящи страни признават и зачитат взаимно териториалната цялост и неприкосновеността на съществуващите граници в рамките на Общността". "През 1991 г. в Белавежа руският президент Борис Елцин признава независимостта на Украйна. А през 1997 г., в Договора за приятелство между Русия и Украйна, тези граници отново бяха признати от Русия. Договорът (https://treaties.un.org/Pages/showDetails.aspx?objid=08000002803e6fae&clang=_en ) е подписан на 31 май 1997 г. от Елцин и от украинския президент Леонид Кучма. Според член 2: "Високодоговарящите се страни зачитат взаимно териториалната си цялост и признават неприкосновеността на съществуващите между тях граници". На 28 януари 2003 г. двете държави подписват договор за границата си ( https://treaties.un.org/doc/Publication/UNTS/No%20Volume/54132/Part/I-54132-08000002803fe18a.pdf ). Това двустранно споразумение е регистрирано в ООН през 2016 г. ( https://treaties.un.org/Pages/showDetails.aspx?objid=08000002803fe18a ) Според преамбюла (на руски език на стр. 2, на английски език на стр. 209) споразумението е действало въз основа на "необходимостта от уреждане на въпросите, свързани с протичането на държавната гранична линия, с цел по-нататъшно укрепване на приятелските, добросъседски отношения между народите на Украйна и Русия". В документа е описано точното местоположение на границата между двете държави и са приложени подробни карти за определяне на границите.
Какво представлява меморандумът от Будапеща? Некоректните публикации, споделени в социалните медии, твърдят също, че в "Будапещенския меморандум" се посочва, че Украйна няма граници. "Държавата Украйна не съществува (и никога не е съществувала!)", се твърди в него. Това обаче също е невярно. В това споразумение се казва точно обратното ( https://treaties.un.org/Pages/showDetails.aspx?objid=0800000280401fbb ). Подписан на 5 декември 1994 г. в Будапеща, меморандумът съдържа гаранции във връзка със съгласието на Украйна да се откаже от ядрения си арсенал. В член 1 подписалите го страни - сред които е и Русия - се съгласяват да "зачитат независимостта, суверенитета и съществуващите граници на Украйна". В член 2 те се съгласяват също така "да се въздържат от заплаха или употреба на сила срещу териториалната цялост или политическата независимост на Украйна".
През 1945 г., когато е известна като Украинска съветска социалистическа република, тя сред основателите на ООН. Страната е била и сред държавите, избирани за временен член на Съвета за сигурност на ООН, последно от 2016 до 2017 г. Бившият украински външен министър Генадий Удовенко дори е бил председател на Общото събрание на ООН през 1997 и 1998 г. Организацията на обединените нации не "притежава никакви правомощия да признава нито държава, нито правителство. Като организация на независими държави тя може да приеме нова държава за свой член или да приеме пълномощията на представителите на ново правителство", е казано тук. "Няма регистрация на граници ", казва пред AFP на 23 февруари 2022 г. Мира Кънева ( https://uni-sofia.academia.edu/MKaneva), доцент в катедра "Международно право и международни отношения" на Софийския университет. "Признаването на границите става с подписване на съответния договор, защото там е волеизявлението на засегнатите страни. Признаването влиза в сила след ратификацията, а не с регистрацията на този договор в ООН, където се депозират международните договори", обясни още тя. “Граници не се регистрират в ООН. Регистрират се договори по реда на чл. 102 от Хартата на ООН. Липсата на регистрация не води до невалидност - нерегистрираният договор има пълна правна сила”, заяви преди AFP Димитър Гочев ( https://law.uni-sofia.bg/bg/teacher/dimitr-gochev ), асистент по международно публично право в същия университет. “Границите на Украйна се определят по принципа uti possidetis juris ( https://www.law.cornell.edu/wex/utipossidetisjuris ) - тоест при разпадане на една държава, новите държави имат границите на административните единици, от които се получават тези нови държави”, обясни още той.
ООН "не притежава никакви правомощия да признава нито държава, нито правителство. Като организация на независими държави ООН може да приеме нова държава за свой член или да приеме пълномощията на представителите на ново правителство", е казано тук: https://www.un.org/en/about-us/about-un-membership#:~:text=the%20united%20nations%20is%20neither%20a%20state%20nor%20a%20government%2C%20and%20therefore%20does%20not%20possess%20any%20authority%20to%20recognize%20either%20a%20state%20or%20a%20government.%20as%20an%20organization%20of%20independent%20states%2C%20it%20may%20admit%20a%20new%20state%20to%20its%20membership%20or%20accept%20the%20credentials%20of%20the%20representatives%20of%20a%20new%20government.
А НАТО ще се върне ли към границите от 1991 година.
Не и при такава агресивна демонстрация на ядрена заплаха от страна на Русия с рекетьорско/бандитско ФСБ/КГБ чекистко управление. Именно войната, която започна кремльовският режим на путьо разшири границите на НАТО до немислими преди това размери и принуди държави с десетки години наутралитет да кандидатстват и да бъдат приети напр. Финландия, която има най-дългата 1340-километрова граница с Русия. Грешката на НАТО е, че не предложи на времето и не прие Русия след перестройката в НАТО. п.с. Сътрудничеството между Русия и НАТО започва през 1991 г. През 1992 г. Русия се присъединява към програмата Партньорство за мир. През 90-те години двете страни подписват няколко важни споразумения за сътрудничество През 2002 г. е създаден Съвета Русия-НАТО, който да разглежда въпросите по сигурността и съвместни проекти. Сътрудничеството между Русия и НАТО се развива в няколко основни сектора: борба с тероризма, военно сътрудничество, сътрудничество в Афганистан (включително транспортиране от страна на Русия на невоенни стоки на ИСАФ, и борба срещу производството на наркотици) индустриално сътрудничество, неразпространение на ядрени оръжия и други. Дмитрий Рогозин е постоянният представител на Русия в НАТО. Официалните контакти и сътрудничество между Русия и НАТО започват през 1991 г. в рамките на Северноатлантическия съвет за сътрудничество (по-късно преименуван Евроатлантически съвет за партньорство) и се задълбочават когато Русия се присъединява към програмата Партньорство за мир на 22 юни 1994 г. На срещата на НАТО в Париж на 27 май 1997 г. двете страни подписват Основополагащ договор за отношенията, сътрудничеството и сигурността, който очертава бъдещото сътрудничество между НАТО и Русия. И двете страни заявяват, че не се смятат за противници и имат политическия ангажимент да си сътрудничат в създаването на „дълготраен и всеобхватен“ мир в Евроатлантическата зона. Отношенията между Русия и НАТО се влошават през лятото на 2008 г. поради действията на Грузия в Южна Осетия. Грузинците нямат вина в започването на конфликта. Те кръщават важна пътна артерия на името на американски президент. Това е характерно за Албания и Косово. Според Москва, този акт се смята за открита и категорична геополитическа ориентация. Южна Осетия е регион, който няма стратегическо или геополитическо значение. Сепаратистката република има по-малко от 4000 км2 площ. Не притежава природни богатства или ресурси. Този конфликт дава ясна представа за състоянието на армията на Русия и армията на Грузия. НАТО също има интерес в този конфликт, тъй като предоставя военен персонал за тренировка на грузинската армия. Освен това, се дават и изключително много пари за развитието на армията. В началото на войната Грузия разчита именно на НАТО и САЩ да се справят с руската армия чрез дипломатически инициативи. Това не се случва и след намесата на руската армия, страстите са жестоко охладени. Според много военни анализатори, този тип война е предварително загубен, само заради числеността на двете армии. По-късно Северноатлантическият съвет осъжда Русия за това, че е признала южно осетинския и Абхазки региони на Грузия за независими страни. Генералният секретар на НАТО твърди, че признаването на Южна Осетия и Абхазия от страна на Русия нарушава голям брой резолюции на Съвета за сигурност на ООН, включително резолюции, подкрепени от Русия. Руското правителство вярва, че плановете за разширяване на НАТО към Украйна и Грузия може да повлияят негативно на Европейската сигурност. Русия, Украйна и Грузия имат дълги и дълбоки исторически, културни и икономически връзки и президентът на Русия Дмитрий Медведев заявява през 2008 г., че „никоя страна не би била щастлива от това, че военен блок към който не принадлежи, доближава границите ѝ“. Според Генералния секретар на НАТО, Грузия се приближава все повече към членството си в организацията, тъй като активната помощ на грузинската армия в Афганистан не може да бъде пренебрегната. Мотивите на НАТО са разположените в Абхазия и Южна Осетия ракетни установки и скорошния строеж на база за хеликоптери. Очаква се и строежа на военноморската база „Лазики“, която ще бъде на Черно море. През април 2009 г. полският външен министър Радослав Сикорски предлага включването на Русия в НАТО. През март 2010 г. това предложение бива повторено в отворено писмо, подписано също така от германските експерти по отбраната Генерал Клаус Науман, Франк Елбе, Улрих Вайсер и бившия германски министър на отбраната Фолкер Рюе. В писмото се споменава, че Русия е нужна в зората на един многополярен свят, за да може НАТО да неутрализира надигащите се Азиатски сили. Русия обаче дава ясно да се разбере, че не планира да се присъедини към алианса, като предпочита да поддържа сътрудничество на по-ниско ниво. Постоянният представител на Русия в НАТО Дмитрий Рогозин е цитиран да казва: „Великите сили не се присъединяват към коалиции, те създават коалиции. Русия смята себе си за велика сила.“, макар да казва, че Русия не изключва членство в определен момент от бъдещето. През 2012 г. и 2013 г. отношенията между Русия и НАТО търпят промени в позитивен аспект. През 2012 г. Русия изпраща новия постоянен официален представител в НАТО. Александър Грушко е дипломат с голям опит, бил е заместник-министър на външните работи. Малко по-рано през 2008 г. посланик на Русия в НАТО е Дмитрий Рогозин, който е много националистически настроен. НАТО трябваше да разбере, че преговорите нямаше да са с големи загуби за Русия. По време на мандата си отношенията между двете страни се поддържат напрегнати. В дълготраен аспект, това би могло да окаже негативно влияние върху дипломацията и дори остра дипломатическа конфронтация. И сега виждаме, стана каквато стана, Рашата на Рогозин и путьо нападнаха Украйна уж да я превземат за 3 дни с парадни униформи в танковете, нахлули откъм Беларус, но се получи както винаги, почти 10 месеца "великая могучая" не може да превземе Бахмут, 15-20% от Донбас, камо и да продължи напред при тази деморализация и отзак на простолюдието на руснаците, дори затворниците да се съгласяват да стават "пушечно месо" за повече взятки, яхти, метреси, слава и задържане на власт за кремльовския "елит".
Българското общество и Колективният Запад са за мирен договор, след който границите между двете държави в конфликта ще съответстват на международно признатите, както и на Устава на ООН, както и осигуряване на финансирането за възстановяването на претърпялата материални щети страна, както и на човешките й загуби и причинени страдания на нейния народ. В случая това е Украйна. Такъв мир се нарича справедлив мир! Мирен договор, при който бойните действия се прекратяват и междудържавната граница се премества и препокрива с фронтовата линия, като заграбените земи остават бонус, т.е. териториална придобивка за по-силната на бойното поле страна, се нарича руски мир! Русия едва ли ще отстъпи от разбирането си за мир, тя ще настоява на руския мир, затова народа на Украйна няма друг избор, ще трябва да се бори с оръжие в ръка, подпомогнат от цивилизования свят, да постигне справедлив мир!
Русия е приела единодушно резолюцията на конгреса на белия бащица от изгорелия, бял, публичен-старчески дом, но в замяна на това е приела решение, нато да се върне в границите си от 1990г. Бог с нас
България отново е на страната на губещите. За кой ли път. БРИКС подготвят собствена валупа обеспечана с злато. Като я въведат моментално ще изхвърлят долара като платежно средство а от там ще рухне и еврото и ше настъпи страшно
ТОВА Е БРИКС ,ТУК ЧЛЕНУВАТ ИНДИЯ ,БРАЗИЛИЯ ,ЮАР ,КИТАЙ И РУСИЯ ! А ТОВА Е МУМБАЙ-ИНДИЯ , НАЙ ГОЛЕМИЯ ПРОМИШЛЕН ЦЕНТЪР В ИНДИЯ , ВИЖТЕ ЗА КАКВА МИЗЕРИЯ СТАВА НА ВЪПРОС , НАШЕТО СТОЛИПИНОВО Е КАТО БЕВЪРЛИ ХИЛС https://www.youtube.com/watch?v=yF9CNzgPaJY , СЪЩОТО ПОЛОЖЕНИЕ Е В БРАЗИЛСКИТЕ ФАВЕЛИ , В ЮАР-СКИТЕ ГРАДОВЕ КОПТОРИ ГЕТА , А СЪЩО И В КИТАЙСКИТЕ СЕЛСКИ РАЙОНИ КЪДЕТО ЖИВЕЯТ НАД 800 МЛН КИТАЙЦИ С 1-2 ДОЛАРА ДОХОД НА ДЕН ! ТОВА ЛИ Е БЪДЕЩЕТО НА СВЕТА , ТОВА ЛИ ПРЕДЛАГАТ В ЗАМЯНА НА ЗАПАДНАТА ДЕМОКРАЦИЯ ?
Хсити е протекторат на Сащ, от по-рано, отколкото ние бяхме в лагера на СССР. Живеят по-зле отколкото във фавелите на Рио и бидонвилите на ЮАР. Искаш да станем Хаити ли?
Алоо, говедар, я се замисли къде е по-мизерно.........В Бронкс, Бевъри хилс,покрайнините на Чикаго и всички гета в големите градове в САЩ е тотална мизерия.Гъмжи от наркомани и убийствата са на дневен ред.
Това е извън юрисдикцията на сащ. Въобще нито имат право нито сили да го постигнат. По-добре да се занимаят с безразборната стрелба в училища,, университети и магазини в Сащ, защото скоро ще останат без хора.
Ами нека го резолиран там в камари , дебати , соросоиди и други такива и да го пратят в Москва за подпис . Защото все си мисля че та са по висша инстанция .
Мислех, че Конгресът на САЩ е на Щатите, а не е световен. Или си мислят, че Украина е 51-я им щат? И без това са решили да си присвоят и Черно море. Ми хайде тогава ние искаме САЩ да се върне към гранците си от 1776 г.! Западните щати да се върнат на индианците, а източните - на Великобритания и Франция. А да видим тогава......
Да не правят глупости. Трябва да гласуват закона за Украйна преди разпада на СССР . Също да гласуват всички бивши републики да се върнат към Русия. Те имат исторически пример в тяхната история. ТОВА ЩЕ НАЙ СПРАВЕДЛИВО. НЕ БИВА ДА СИ ПЪХАТ НОСА КЪДЕТО НЕ ИМ Е РАБОТАТА.И ДА СЕ ПРАВЯТ НА ВСЕЗНАЙКОВЦИ.
По вашата логика да гласува и България да се върне на Османската империя/Турция, нали, майкопродавецо?! Путинофилите и вашив идол Джуджето в Кремъл трябва да разберете, че историческият ревизионизъм не е над международното право! Защото така не само всяка по-силна държава ще провежда СВО и геноцид над по-слабите, ами ще настане такъв хаос, че човечеството ще се самоунищожи. Това може да е избор само на някой като путьо, който е на края на дните си, но Човечестството в цивилизацията имат най-важната мисия, като основния биологичен закон на тази планета, а именно за продължаване на рода!
В дългосрочен план между България и Русия трябва да има обща граница по делтата на Дунав. След като вече 30 години Молдова не е част от СССР, Русия и с тенденция да се обедини с Румъния следва Северна Добруджа да се върне в пределите на Санстефанска България. Руската империя се съгласява Северна Добруджа да се предаде на Румъния като конпенсация за присъединяването на Молдова към Руската империя. На ход са политиците да договорят с мирни средства връщането на Северна Добруджа в пределите на България. Причината за отнемането на С. Добруджа вече не съществува.
А искане от САЩ Армения да се върне в граниите си и Турция и Азербайджан да върнат анексираните и окупирани арменски територии през 2020 г?????
границите на Украйна да не се върнат към 1956 г. Преди Хрушчов да хариже Крим на Украйна ?!
Той Китаеца им го каза на тези кравари аутисти, че в правния свят няма такова нещо като Украйна, а има Украинска ССР, която е част от СССР ! Ама де акъл ...
Русия ще върне териториите на Украйна, тогава когато САЩ върне заграбените от Мексико щати: 1./ TEXAS 2./ CALIFORNIA Хайде, тогава да ви видим кравари . . .
Май това е официалната реакция на едночасовият разговор на Зеленски със Сизинпин! Отговорът идва от САЩ - Няма мирни преговори! Война до дупка!
САЩ си водят войната, САЩ си пишат резолюцията, те си я гласуват.... Изобщо Украйна не фигурира като самостоятелна държава.
Това вече е официално отхвърляне на Масква като каквато и да е легитимна власт. От тук насетне бъдеще за масковчани ще има само със смяна на управлението на страната.
със смяна на управлението на света! Агресора САЩ да бъде натикан там където му е мястото - само зад океана! Всички бази - вън!
Тази резолюция означава само повече смърт и война, и по-малко мир и запазени ценни животи и от двете страни. САЩ го осъзнават кристално ясно.
Щатите да се върнат в границите си от 1700 година.
Хаха,смелите хамериканци горещо желаят да пробудят дремещите Посейдони край бреговете им.
Не за друго а че направиха тъпите български русофили сами да си говорят от злоба . Направо им съкратиха живота , смачкаха им нервната система и им прецакаха кръвното налягане . Някой докараха и до инфаркт
Това което обаче не ти минава през празната глава като сигнал , е че Българските Русофили са достатъчно интелигентни , за да следят и знаят как се развиват нещата , а те съвсем НЕ са в полза на Запада !! Всеки полуграмотен знае че всичко ще завърши с катастрофа за Запада и военно ,и политически и Икономически , а твоето щастие ще е доста кратичко и после ще имаш ДЪЛГО РАЗОЧАРИОВАНИЕ и ГОРЧИВ ВКУС В устата , защото вече няма да имаш за какво да се хванеш !!!
Че е ФАЩ ,че да оправят проблемите на света! У.рете кравари про..ти,и чат-ботовете ви не могат да ви избавят от Ла.та ,които си из.ахте!
Каква безсмислена резолюция, ами направо да приемат харта за вечен мир, ненападение, запазване на всички държавни граници в сегашния им вид, вечно щастие и пълно разоръжаване.. Слагаме оръжията на земята и песни и танци на народите... Какво лицемерие, милиарди за оръжие, но трбва, щом е толкова лесно, че и трябва, ами тръгвайте на война, какво чакате, с резолюцията няма да стане.. И аз искам мир и сигурност, трябва да има, но няма как да стане, войни ще има докато свят светува...
Русия пък е приела резолюция да се върне в границите от преди 1991г., от Китай я определиха като блестяща, ирония, разбира се, но се сещайте.
Световната общност, приехме резолюция: САЩ да си гледат работата в САЩ! Да върнат земята на исконното население на Америка и да заплатят компенсации и репарации на страните в света в размер на 500 трилиона долара за нанесени вреди!
Орките много са го загазили. Надменният кремълски гей стана стана само за няколко месеца бит педераст. Досега все го отнасяха глупаците по света, които му се доверяваха , сега затъна собствената му кочина , без перспектива за промяна за две поколения напред. И най-големият враг на Русия не можеше да постигне , това което запъртъкът и причини.
Путя, путя...каква путинска работа свърши на края на кариерата си. А преди всички те уважаваха....Клоунска му работа.
Аз вчера съм приел резолюция американците да се пръждостват от България и да се върнат в границите от 1989 година! Ай да видим!
Толкова ли изтъпяха политиците, че вече виждат световната войната като един едва ли не желан изход от политичексите кризи? Защо прекратиха Студената война? Тогава сякаш светът живя в по-малътк рикс от военен апокалипсис, отколкото днес след "Краят на историята". Светът беше тръгнал към разоражаване и контрол на СМО, какво стана с това? Сега на мода е репченето и желанието да убиеш колкото се може повече хора? Стъпили са на ръба на бездната.....
че САЩ са най-великата страна в историята на човечеството- застават зад по-малкия, носят демокрация и свобода по света и се борят срещу тираните диктатори ! Дядо Байдън със слънчевите очила е пич
Винаги да заставаш на страната на по-слабия в чужд конфликт е принцип на външната политика, формулиран още от Макиевели. А в практиката бива прилаган от дълбока древност. По-късно Европейския концерт издига принципа на баланса на силите, който е вариация на стария принцип. ... Но тогава помагането на по-слабия никога не е водило до унищожение на планетата....
Московската сган омаля още на Бахмут , скоро ще трябва да се пак да напредват назад , Стоян насрани и се чудят откъде ще им дойде. Най-голям ще го отнесат местните руснаци, които направиха трагичната грешка да се доверят на пропагандите на джуджето , те вече нямат градове и домове, скоро ще трябва да бягат към тюрмата , да дишат свободния сибирски въздух .
Ясно е, че тази резолюция е за вътрешно ползване. Това е за пред "умният" американос ,който трябва да знае,за какво му отиват данъците. Байдън се опитва да тушира надигащото се недоволство, с резолюция от сорта - ние мислим за Украйна. Да , той лично много мисли за Украйна, или по-точно , за собствените си активи там!