Украинските сили започват да си връщат Херсонска област
Делегация от членове на Конгреса на САЩ посети Киев
Обратно в новинатаКоментари - Украинските сили започват да си връщат Херсонска област | Днес.dir.bg
Коментари
Демек, днес една стъпка наляво, утре една надясно
Щом ще идват краварите, трябва да им се поднесе позитивна новина.
Напредвайте украйнски орли!!! Само да не объркате посоката и да влезете бързо-бързо при мамалигата...
Пешките и от двете страни се избиват заради корумпираните си господари. След войната никой няма да се сети дори за семействата на загиналите и за оцелелите сакати, а историята ще бъде отново пренаписана. Черното ще е бяло и обратното.
Русия ако загуби Украйна,тогава започва термоядрена война.Тази война ще започне още по-рано,ако американците продължават да въоръжат укрите.Трябва да се търси решение,защото не сме безсмъртни.Войната в У. не е по-различна от тази в Ирак.
отдавна загуби Украйна.. Първата жертва на една термоядрена война ще бъде бункерният плъх.. Щатите даже няма да си играят да унищожават Москва и Петербург.. Западните разузнавания знаят всяка крачка на джуджи, дори и да си го помисли да го прави вече ще знаят и ще нанесат превантивен удар...
Тази война е позиционна ка първата световна и няма да мърдат много фронтовете, по-скоро някой ще ползва ново оръжие за масово поразяване. Този път руснаците ще загубят, трябва да мине време, за да се случи. Никой досега не е победил икономическия тил на щатите при никоя война. На територията на САЩ никога.е се води война, в Европа и Русия се водят кървави сражения, винаги е било така, защо сега да е различно.
Отдавана беше ясно , че продължителната война не е в изгода на. Путин. Това беше на теория. Сега практиката потвърждава теорията.
Хахаха Зеленски във вечерното си шоу, пардон, "изявление" ли разправя тея вицове? Украинска нация няма... тва са бивши руснаци, податливи на психо-мозъчни промивки... Пропагантата на коминтерна добре си е свършила работатата.. ето резултатите - по-лабилните са увлечене и се имат вече велики нации - украинска, македонска...
"Междувременно делегация от членове на Конгреса на САЩ се срещна с украинския президент и обеща да се опита да гарантира запазването на подкрепата на Вашингтон във войната срещу Русия, съобщи Ройтерс." Дори само този пасаж показва истинските намерения и това кой има полза от войната. За челите достатъчно история, е ясно кой запалва фитила на двете световни войни и кой създава Хитлер. Същото е и сега - янките използват Украйна като средство зза ПОРЕДНАТА война срещу Русия. Защото никой не се съмнява, че това не е война между Русия и Украйна.
Prevzeli v nachaloto na voijnata, iskali da stroijat baza. Ami te i do Kiev togava stignaha ama Putin im kaza da se vrashtat shtoto petrola poskapva I shte ima kinti. A ukraintzite kolko mesetza ne smeijat da proverijat Dali ima nekoij ostanal ot chechentzite (to ruska redova armija I moderni orajija nijama - samo naemnitzite) Shtot reshat li Rusnatzite da vkarat redovata armija Nekolko sedmitzi i pak shte sa v Berlin Toija zelen glupak Pomaga defacto na rusnatzite kat vdiga tzenite - zativa …. Shte e losho i shte Boli
Стига скимтя бе руска курво ! Руснаците сте отпадък на човешката цивилизация ! Слава Украйна!!!
Neobrazovan vij mi Ipito - az sam Americanski grajdanin s balgarski proizhod. I shte ti kaja prezakahme se s nashija pensioner. Ama tova beshe po dobre na izborite. A zelenski e criminal - I govori gluposti. Jal mi e za ukrijna I ne odobrijavam politocata na putin. A ornostno tebe - pochvash s obidi shtot nijamash kakvo da kajesh. Ili si agent na … I se pravish na balgarin.
Дано им стигнат силите, че малко са се разкъсали украинските велики бойци - освобождават Херсон, ама и Крим в същото време. Що ли се главоболя и аз - с такъв главнокомандващ, като Зеленски, сигурно са си направили сметката :)
Невероятно съм доволен и истински щастлив от подобни новини!!!
Това е много добра новина за човешката цивилизация на планетата Земя. Гнусната руслямска педерация се е запътила с бързи крачки към бунището на човешката история.
Прав е клоуна, славните укро герои са превзели Херсонска област, ама са превзели само затворите, където ги карат като се предадат. Това е такава хитра укро-завоевателна тактика. Затова като славинте укро герои се предадат, клоуна небалък ги обявява за геройски загинали и ги награждава посмъртно
Наистина ли? А кога ще превземат и Червения площад в Москва? Аман от клоунада, ама скъпият газ, бензин, ток, храни са на гърба на всички нас! Не им остава много на тези малоумници Зеленски, Байдън и Урсула. Разпространението на лъжи е техният специалитет, но няма да им помогне.
Къде си тръгнал пиян задник,Херсон опира ,чак до Русия,клоун президент,какъв изток,учил ли сси география???!
преди два месеца зеленския готвше войските за парад на червения площад... кво стана?
Същото, което стана с парада в Киев, който готвеше колегата му Путин. Нищо, остана в мечтите.
Връщат звънци, хубаво че има други изтчници в интернет, където да се проверява информацията. Ай чупка наркоман долен!!!
даа гАварит мАЦква друго казва - а който не споделя тяхното мнение следва съд и затвор ахахахаха
Вашата мамата краварска
Смърт за англета, немци и франсета, които ни разчлениха и се биха в полза но Турция срещу Свободата ни. Бой братушки, бой, най- добрия кравар е мъртвия
Кат стар масквич в редки лайна
Ще я намери бункерното фаше Много скоро!
Щото сега му заседна И Украинците го клецат Кат евтина магистралка
Слава на братска Украйна, смърт за Путлер и Мужикистан!
ДТЕПМ кретен соросоиден........ Да живее България, Слава на Русия.
Педал, какво значение има за човек от 21-и век къде е била Велика Бъгария на дЕдо Кубрат....? Между обидиге да ти кажа педал, че съм учил история - в СУ "св. Климент Охридски", после съм учил друго в Медицивска Академия - да спасявам деца, вкл. деца и на уроди като теб
А Руснаците знаят ли, че настъпвате?
се чудя докога украинците ще търпят този боклук за президент, който унищожи държавата Украйна и нейния народ.....такъв изрод е за съд и разстрел, а след разстрела червей!
На нещастните български журналисти пак им е поръчано да представят желаното за действително. Имат много здраве.
Като си я върнат, ми се обадете
То едно е да искаш, друго е да можеш.