Коментари - Украински милионерски син е бил отвлечен, измъчван и разчленен на остров Бали | dnes.dir.bg
назад

Украински милионерски син е бил отвлечен, измъчван и разчленен на остров Бали

28-годишният Игор Комаров е бил идентифициран чрез ДНК проби, издирват шестима, напуснали страната

Обратно в новината
| Редактор : Аделина Томова

Коментари - Украински милионерски син е бил отвлечен, измъчван и разчленен на остров Бали | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Като че ли некое от дубайските копеуета на баце или шиши са бастисали , та праскате като водеща новина...

Ако беше отишъл на фронта, можеше и да му се размине! Ама на, там е за беднотора... Като навсякъде!!!

казва се Изклеся Изклесчук!

Аматьори!

Това не е "бизнесмен", а е един от известните им мафиоти.

Много гнусен свят настана...

На тоя, лека му пръст, го изпорти половинката му, инфлуенсърка, която се тагна в инстата и от там го разбраха къде е. Позьорщината убива!!!

Защо ли не мога да изпитвам съчувствие!? Ако си беше стоял в Украйна и беше на фронта вместо на плаж в слънчево Бали, нямаше да му се случи. Отвратителна е тази украинска действителност. Богатите, които забъркаха кашата, избягаха и са по целия свят и си живеят живота, а бедните гинат на фронта и ги ловят по улиците за мобилизация.

Собственик на мрежа за телефонни измами. Каква прекрасна кучешка смърт за това гнусно псе.

са изпратили екип да го прибере и изпрати на фронта. Бусификация му се вика. Баща му не си платил където трябва и е наказан.

В края на февруари в интернет се появи информация, че Ермак Петровски и Игор Комаров, синовете на двама бизнесмени от Днепър, са били отвлечени в Бали . Съобщава се, че първият е успял да избяга, докато Комаров е бил измъчван и задържан за откуп от 10 милиона долара. Геолокирана снимка, публикувана от приятелката на жертвата, блогърката Ева Мишалова, се твърди, че е изиграла роля в отвличането. В интернет се появиха видеоклипове, на които Игор Комаров признава за участието си в „ днепропетровските офиси “ (измамни кол центрове - бел. ред.). Той също така заяви, че Александър Петровски (Нарик) е отговорен за сигурността на офиса, за което е получавал по 15 000 долара на месец от един офис. Той също така твърди, че в този бизнес са замесени служители на СБУ, както и бившият ръководител на Днепропетровската областна държавна администрация и настоящият ръководител на Одеската областна държавна администрация Сергий Лисак. Комаров заяви, че мрежата от кол центрове „Девятка“ е действала в Днепър под егидата на „Нарик“ и Лисак.

Друго дете ще направи, милион не може...

Приятелката му инфлуенсърка се похвалила минути преди това ночно къде се намират.

Дам. Точно на това му се вика държава. Помисли над това.

Познат почерк. Проверихте ли къде е бил по това време, синът на украинската посланичка в България?

ако вместо в Бали беше отишъл на фронта може би е имал шанс да оживее...

Укри убиват украинец за парите на баща му.Добра работа момчета ,избивайте се едни други то и не останаха вече бандеровски копелета по Окрайна.

Защо не е на фронта, а на Бали? Нали война, ала- бала....

Фукнята убива а българите са царе да се фукат,нов Мерцедес,последен модел БМВ,Американски Кадилак,електрическо Порше и накрая Гроб Махала.

Тия истории тепьрва предстоят в Европа.. Украинците проявяват невероятна жестокост при измьчване на попаднали в плен. Утре след края на войната такива "герои" ще пльзнат 10 0000и из ЕС и на тях ще им е навик да използват орьжие и насилие при решаване на всякакво битови, сериозни и несериозни проблеми...

Тия на Бали мамата са си ...

бяха опитали в Неапол да създават украинска мафия, Камората им сви бързо знамената. Но сега тяхната мафия ще бъде защитена от правителствата в ЕС.

бандитите на пан зеленски показват на дела какво могат да правят и с европейски политици. в този ред на мисли папергер също е бизнесмен. ..................... Бог с нас

Нападнат ли е бил от български педофили!

престъпен курволяк още ли играе ролята на посланик? Акое така защо МВнР все още не я е изритало?

е същото. Украински "бизнесмен", мафиот, няма разлика. Хахаха, ще ми е весело да видя какво я чака европа като ги приеме тия. Мафия, Камора, Ндрангета, Брендо, мрендо ще звучат, като детски игрички, а никой прокурор няма и да посмее да ги докосне, щото покровителите им урсула и компания ше го накажат на моента. Това ще е поредният им начин за ограбване на и без това изпосталялото европейско население.

На 28 години, мъжки пол, а не е на фронта....

светът е пълен с жалки,мизерни,наркомани,психопати, социопат и и убийци... готови за няколко гроша да убиват и съсипват човешки съдби.

Не, нападнат е бил от рашистки изверги.

Защо не е на фронта този момък. Наглите укри са плъзнали навсякъде, и у нас особено. Смучат от нашия опоскан бюджет...

На мафиотите децата не остаряват.

В Украйна които има бизнес за над милион е освободен от военна повинност. Защото създавал работа за другите. Както виждаме даже и за чеченците.

остров бали... тва не е ли малко настрани от фронта... и за къф ли бизнес става дума...

Окраинци

Със сигурност, ако се и беше предал на руснаците. Ама не - момчето било на Бали и Бог да го прости!

Украински милионерски син? Може би искате да кажете "син на украински милионер"?

на семейството му принадлежали колцентровете които мамят и крадат много хора, не само в Украйна.