Коментари - Пребиха до смърт мъж пред дома му в София | dnes.dir.bg
назад

Пребиха до смърт мъж пред дома му в София

43-годишен мъж е бил жестоко пребит пред дома си в столичния кв. "Редута" и е починал в болница, въпреки усилията на лекарите да го спасят, съобщиха от пресцентъра на МВР.

Обратно в новината

Коментари - Пребиха до смърт мъж пред дома му в София | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
24
25
26
27
28
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
24
25
26
27
28
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6

Коментари

а какво могат да спасяват некадарните лекари нисто не могат

...а теб и Господ не може да те спаси, защото си недоразумение на Природата!

Той Цв.Цв. каза, че, ако не са те на власт, престъпността ще се засили. Ий, на!

Да сте видяли по телевизията някога предаване, референдум или каквото и да било сериозно разискване по циганския проблем. За стотиците милиони, които изтичат в абсолютно непродуктивно население в България? Успиват ни с новите прически на псевдоелита, със словоблудствата на смешници, влезли в ролята на политици, с всякакви други глупости. Отвреме навреме пускат по 4-5 лв. на някоя социална група, за да разблеят стадото и да започнат плювките помежду ни. А този проблем е заложена бомба, която ще взриви всички и всичко.

Това време никак не е далече, защото положението е вече напълно извън контрол. За съжаление не виждам нито как, нито кой би се нагърбил да решава проблема с циганите.

1chovek

Българите нямаме проблем с циганите, а със себе си и държавата най-вече (която поне досега не е била управлявана от цигани). Ако имаме силна (не силова, но силна) държава, държава на истинско, а не хартиено върховенство на Закона - какъв точно е проблема с циганите? Другото основно нещо, освен че ни е нужна правова държава - е че ни е нужна и икономическа държава, капитализъм. В момента де юре сме капитализъм, но дефакто - почти не (дефакто сме колониализъм, с елементи на феодалност). Когато имаме добра икономика ще има и бачкане. И за българите и за циганите и за всеки, който иска да работи. А в момента дори за българите няма, камо ли за циганите, които като правило се избягват да бъдат наемани за работа (дори и да искат), поради това, че 80% от българите са си откровени нацисти и шовинисти. Така че, оправим ли си държавата - за циганина, както и за българина, както и за всеки друг, ще има тамън 2 избора: на работа или в затвора (тъй като поне в нормалните държави криминалният начин на живот води именно дотам!) Помислете малко, пък кажете не е ли така?

Преди да дойдат "изродите" от колиби и паланки, София беше прекрасен град с възпитани хора. Изключенията бяха малко. Сега ни претопиха и превърнаха града в зверилник.

на се оплаквайте като ви пребиват софийските цигани

dirddd@

Щом и в Редута започнаха с убийствата, нещата не отиват на добре. Живея в този район и май ще се наложи да се "екипирам", след работа, срещу всякаква паплач...

Да на мене също ми стана неприятно и се чудя накъде отиваме ?

antani

що вие в редута сте от друга планета ли??? смешници селски .....

В Редута навъртат ли се цигани? Въпросът ми не е заяждане, трябва да знаем доколко е възможно зверството да е извършено от мнгали!

Ти май си повярва ва?

Във връзка с втората част на новината искам да попитам как е ранения? Жив ли е? Добре ли е? Сам ли е в стаята? Грижат ли се добре за него? Ако се налага да отидеме да си погрижиме за достъпа на кислород?

Полицаите непрекъснато се оплакват от лоши условия на труд и малки заплати.Те са се обърнали само на регистратори на престъпления пълната им безпомощност към разкриването на пресъпления е отчайваща.

А КОГАТОВСЕПАК НАПРАВЯТ УСИЛИЯ И ХВАНАТ НЯКОГО, Т.НАР.ПРАВОРАЗДАВАТЕЛНА СИСТЕМА МУ ОСИГУРЯВА НЕНАКАЗАНОСТ!!!

И какво да направят полицаите, като закона е гаден? За случая Марковска чул ли си? Чел ли си? И това не е единствения такъв!

Ако не се вземат мерки ромите ще си народят само до 5 10 години цяла армия от подивели хора с който обществото няма да може да се справи със сигурност и анархията ще е пълна това е 1000 % сигурно не знам какво чакат още управляващите да не би да ги обвинят в Нарушаване на човешките права, аз мисля че ще е нарушаване на човешките права ако не бъдат взети мерки защото ромите не правят деца за да им осигурят по-добър живот, а за да осигурят по добър живот за себе си като взимат социални осигуровки, скоро тези процеси ще са неконтролируеми и пагубни за определени области от страната !!!

Винаги е имало такава престъпност,но сега взе да и се дава гластност!!! Преди 20 години беше забранено да се говорят такива неща по медиите, а сега медиите следят всеки битов проблем,че и да пръдне някой,пак го огласяват и всички си мислим,че престъпносттра се е увеличила! Да не говорим,че сега до изборите за всеки самоубил се ще се говорят ,какви л;и не глупости и ще се дава гластност,с цел някой да набира гласоподаватели...

ПЪЛНИ ГЛУПОСТИ! ЕДНО ВРЕМЕ КАТО ДЕЦА СИ ИГРАЕХМЕ НАВЪН ДО 12 ПРЕЗ НОЩТА, НЕ ЗАКЛЮЧВАХМЕ ДОМОВЕТЕ СИ, ДЕЦАТА НОСЕХА КЛЮЧОВЕТЕ НА ВРАТОВЕТЕ СИ, НИКОЙ НИКОГА НЕ СЕ Е ПРИТЕСНЯВАЛ ЗА ДЕТЕТО СИ ИЛИ ЗА СЕБЕ СИ. КОГАТО ЧОВЕК ЗАКЪСАШЕ ИЗ ПУЩИНАЦИТЕ ПОСРЕД НОЩ, САМО СЕ МОЛЕШЕ ДА ВИДИ СВЕТЛИНКА ОТ ФАРОВЕ, ЧЕ ДА МУ ПОМОГНЕ, КОЙТО ИДВА В ТЪМНОТО. СЕГА, АКО НЯКОЙ ЗАКЪСА СРЕД НОЩ НЯКЪДЕ, САМО СЕ МОЛИ ДА НЕ СВЕТНЕ ОТ НЯКЪДЕ НЕЩО, ЧЕ ДА НЕ ДОЙДЕ НЯКОЙ ДА ГО ПРЕБИЕ, ОБЕРЕ И ИЗКОРМИ. АМАН ОТ ПРОСТОТИИТЕ ВИ КАТО ПОЧНЕТЕ ДА СЕ ПЪНЕТЕ ДО НАСИРАНЕ В ЛЪЖИТЕ СИ ЗА ТОВА КАК ЕДНО ВРЕМЕ "НЕ БИЛО" ПО-ДОБРЕ ОТ СЕГА, СЛЕД КАТО ВСИЧКИ, ЖИВЯЛИ ПРЕДИ 23 ГОДИНИ В СЪЗНАТЕЛНА ВЪЗРАСТ ЗНАЯТ, ЧЕ В СРАВНЕНИЕ С ДНЕШНАТА МИЗЕРИЯ И СЪЩИНСКА МОРГА, ЕДНО ВРЕМЕ СИ БЕШЕ ПРОСТО РАЙ. АБСОЛЮТНА СИГУРНОСТ, СПОКОЙСТВИЕ И ЖИВОТ ЕДИНСТВЕНО И САМО ЗА УДОВОЛСТВИЕ, А НЕ ЗА ФИЗИЧЕСКО ОЦЕЛЯВАНЕ КАКТО Е СЕГА.

Абсолютно вярно, колега! Този, когото репликира е от новото поколение - съдя по грамотността му... Обикновено разни заблудени деца оплюват соца по спомени на бабите си, но духът на времето не бива да се политизира. Искам да кажа, че времената бяха добри и спокойни за всички. Ако питаме редовия англичанин/немец/американец/руснак и т.н. как е било преди 20- 30 години и как е сега, всеки ще отговори, че тогава е живял щастливо и спокойно, а сега живее в кошмар.

НеСлучаен

Така е, разбира се- далеч не винаги е имало такава престъпност. Аз също помня къщи, които не се заключваха и деца, които всяко лято играеха до среднощ на улицата. Но хората тогава бяха други, различни. Децата бяха възпитавани от родители, за които кражба беше мръсна дума, а мързелът беше срамен.

Така е, като е решил точно тази вечер да се прибира.

Тези за които пишеш са като тебе,идват ,но са забравили да се върнат!А ти служебно,трудно ще срещнеш софиянец,кът сме!!!

големото село софия е било винаги еснафски и реакционен град, дърпащо държавата си назад.

Ей, тъпако селски, тук стана сбирщина от СЕЛЯНДУРИ! Стойте си на село и си гледайте нивите. Идвате тук, правите калабалък и после мърморите, че е навалица. София стана навалица от такива селяци като теб, щесатнико!

Какво да гледат? Ниви? Та те ги продадоха и се довлекоха в София!

Ся кат спрът да плащат ипотеките и ше се върнат на селото ратаи. Тва е положението. Да.

Ти нива гледал ли си??? Виждал ли си на земеделец мазолестите ръце?? Ако другите са селяндури ти си тъп шоп-софиянец от нам кое си село. Каквото повикало,такова се обадило. Ако ме разбереш де:))

Ей, наглец, по-леко с обидите!! Хем сме ви тъпи шопи, хем драпате с нокти да дойдете тук и да ни загрозите фона (включително и звуковия, с нечленоразделни мьекания по мобилните си насред улицата). На едни точно такива като теб им затворих чалготеката преди 2 дни - дошли в жилищен квартал в центъра на София и насъбрали отрепките си съселяни да слушат разни Галени, Алени, Малини и др. п. и да се бият на тротоара посред нощ. Нищо против добре възпитаните, културни хора от провинцията, които намират достойно място тук, но нахалниците с 2 пръста чело и агресивно поведение ще ги изгоним ведно с "индийците", съвсем скоро!

Непреодолимите противоречия в капиталистическото общество сеят постоянно насилие, омраза и чувство за безнаказаност в нашето ежедневие. Основната движеща сила в това общество е Страхът. Страхът, примитивният инстинкт за съхранение и борбата за оцеляване-ето това са законите на джунглата, които ни управляват днес!

Къде сте г-жо вътрешен министър?

Наколко еврейски клана си прибраха парите "за Бог, да прости!"и света изтрещя....Безбожее!

На мен пък ми се налага отвреме на време да ходя по провинцията. Не ми е неприятно де. Карате си колите, както дядо ви си е карал каруцата, ако улицата има 3 платна ще намерите начин да ги заемете и трите. Въобще не ви идва на ума как може да караш така, че да не пречиш на другите.

Ами затова като се приберат в родното място и се оплакват, че са го ударили докато си е отварял вратата насред Цариградско шосе!

Едно нещо прави впечатление - всички пострадали от последните дни, които са постъпили в болница са си заминали. 100%. Няма оцелял сред попадналите в болница пострадали.

Oshte kvo ima da vidite s taz demokracia.

Е,важното е,че Цветанов все още го охранява ДЪржавата,защото бил "застрашен"!

Ма на селу се едно сти по-цвети да знаиш...

Ей, гледайте какво става - ТЕ УЖ воюват помежду се, а ние - наистина воюваме и се мразим. Само лекетата им са във форумите , а те са по острови ли, по Алпи ли - не знам. Това, че се караме и мразим им върши работа......Стига сте се карали, а да решим какво да си отвоюваме, че пак ни разделиха един срещу друг, докато пак си плетат мрежата с някой нов месия. Как не ги глътна някой варан по островите, е , един варан по-малко

отказал ли се е от Партията-майка, или до пищова е кътал и партийния си билет? Моля отговорете! Спаска Литрова

КАТЕГОРИЧНО НИ ТРЯБВА ЕДИН ЗАКОН ЗА ИЗТРЕБЛЕНИЕ НА РАЗБОЙНИЦИТЕ! А В БГ НАЙ-ГОЛЕМИТЕ РАЗБОЙНИЦИ ПРАВЯТ ЗАКОНИТЕ СРЕЩУ ПОСТРАДАЛИТЕ ОТ РАЗБОЙНИЦИТЕ!

При ГЕРБ са добре мутрите и мангалите. Честито !

А, ... Мръсотията, циганията и мутрите ги изобретиха много преди тях!

45+23 ГОДИНИ КОМУНИЗЪМ И ПОСТКОМУНИЗЪМ - ТОВА Е РЕЗУЛТАТЪТ! ТУМБИ МАНГАЛИ, МУТРИ, НАРКОБАРОНИ, УГОЕНИ И КРУМПИРАНИ ПОЛИТИЦИ И МАГИСТРАТИ, НЕДОСЕГАЕМИ ОЛИГАРСИ... ПАК СИ ГИ ИЗБЕРЕТЕ!

Не Комунизма е виновен слепецо. Демокрация е рай за престъпността.

НеСлучаен

Да бе, да. Разбира се, че капитализма е виновен. Това, че беше физически изтребена интелигенцията и обществото даде "равнис" по най- изпадналите селски тарикати; това, че наша държавна религия стана атеизма... Българинът няма страх ни от човека, ни от Бога- и само комунизмът е виновен за това!

Цветанов и Борисов на съд!

И що? Преди тях дето ни управляваха по-стока ли бяха?

За немислещите и късопаметните- явно предишните са си ОК. Само дето същите сега искат отново да ги клатят..

Стискам ти ръката за публикуването на забравения закон за изтребление на разбойниците.Това е истинския фундамент на една правова и демократична държава.Само трябва да се актуализира за разбойниците с бяли якички и нагли усмивки да ги цитирам ли поименно?

От новината виждам, че тези няколко са си вървяли, а не са били слезнали от кола или нещо подобно. А на тумби вървят само циганите. 23 години политика до това ще доведе.

Почнахме да се връщаме във времената когато Борисов беше главен секретар. Тъкмо позабравихме този период и хайде отново. Браво, Цветанов! Поне сте последователни в политиката си! Прекрасна среда създавате за живеене!

докато БойкоБорисов бе на власт престъпността я нямаше .

Тъкмо бях позабравил периода на ББ като главен секретар, когато му казваха броячът на трупове.

Изберете си Станишевия гей, и ще се оправите, мама ви комунистическа да еа

"Румъния и България не отговарят дори на минималните критерии, за да влязат в Шенген. Не виждаме никакъв напредък в Румъния и България. Дори нещо повече, ситуацията и в двете страни се влошав. Нито Румъния, нито България е подобрила борбата с корупцията, затова има логика да не отваряме границите. Шенген не е само технически въпрос", заяви германският евродепутат от Европейската народна партия Маркус Фебер. Досега ЕНП бе най-яростният защитник на кабинета на Бойко Борисов. Германия официално обяви, че ще наложи вето на членството на България и Румъния в пространството за свободно пътуване и така се присъедини към Холандия и други страни, които са на мнението, че София не е показала задоволителни резултати в борбата с корупцията и организираната престъпност.

и мойта съседка в софия родом от омуртаг ми отрови 3 котки а от прокуратурата и полицията отказват да заведат дело

Какво общо имат двата инцидента, че са ги сложили в обща новина????

Ако мислим логично в онази новина ставаше дума за цигани. А тук става за "група" вървяла си и хоп пребила някакъв човек пред дома му. На групи кои вървят?

Всички!

Още като главен секретар той имаше няколко добри представления в битката с престъпността. Показваше се по телевизията, но това не промени с нищо нещата. НИТО ЕДНО от 200-те поръчкови убийства не беше разкрито, докато беше главен секретар И в този смисъл Бойко Борисов е един популист, гениален манипулатор.... . Това заяви в интервю за Дойче веле бившият германски посланик в София д-р Клаус Шрамайер

Дойче Веле я карат като при комунизма - черна станция. Почвам да се чудя, комунистите ли им бяха проблем, или България.,..

Дядо ти да не е педофил и сега се пишеш пострадал от комунистите?

дайте още информация за РБ-Героя от съротивата, КАЛМУКОВ! Стаматка.

Олигофрен!

Комунист! Мри, тъпако!

Още преди няколко месеца предупредих, че ни чака вълна от нагли предизборни комунистически провокации с цел дискредитиране на успехите на правителството на ГЕРБ в стабилизирането на България и ликвидирането на престъпността! За съжаление предвиждането ми не само се оказа вярно, но наглостта на комунистите мина всякакви граници - не минава и ден без убийства, престрелки, отвличания и зрелищни самоубийства! Единственото спасение от тази вълна на насилие и от заплашващото България турско-комунистическо робство е пълна изборна победа на ГЕРБ и ново правителство на премиера Борисов!

много си луд ако наистина делиш ББ от кумонистите

Ама си неграмотеееееееееееееен... Като за поклонник на "Позитано" 20! Нарочно ви държат тъпи и необразовани, за да ви водят по- лесно за носовете!

"ГЕРБ-ЕВРОН..." -ТЪПАК.

Гъмжи от боклуци в еврокочината булгаристан. Като това прасе-милиционер, дето са му дали няколко гробарски лозунга да ги препоства до пълно насиране.

КОЙТО НОЖ ВАДИ, ОТ НОЖ УМИРА ГОСПОДИНЕ!!

"Закон за изтребление на разбойниците Държавен вестник, брой 205 от 12 декември 1922 г. Чл. 1. Разбойник се счита онзи, който по навик или занаят сам или с други лица извършва грабеж, насилие или убийство с цел за ограбване. Чл. 2. Изтреблението на разбойниците в околията, дето са се появили, се възлага на полицията, жандармерията и войската. Ако тази сила е недостатъчна за изтребление на разбойниците, околийският началник може да образува потери, с които да ги преследва. Във всяко населено място, където се забележат разбойници, кметът веднага назначава потеря за преследването им и донася на околийския началник. Чл. 3. За началници на потерите ще се назначават лица, каквито околийският началник намери за добре. Чл. 4. На отличилите се при преследването потераджии се дава възнаграждение от общия кредит, който се отпуска за изтребление на разбойничеството. Размера на възнаграждението ще се определи и дава от Министъра на вътрешните работи...." ....новото народно събрание, спешно да приеме "Закон за възстановяване на Закона за изтребление на разбойниците с една лека поправка /за изтребление на.....мутрите"... пред НС да чака "потерята", въоръжена с тежко автоматично оръжие, а може и лека танкова бригада. и да не забравя - труповете да се излагат за по три дни на селските и градските площади. накрая си задавам въпроса - а дали е цивилизовано и "европейско" това??? отговарям си - а дали е цивилизовано и "европейско" това, което ни се случва всекидневно в милата ни Татковина?!? Който не ще мира, на му секира!

После се казва Закон за Защита на Държавата.

И от такъв има нужда! Този път срещу комунистите.

Трябва да призная, че не очаквах 1922 да сме били толкова изостанали, за да вземем подобна боза и да я приемем, за какъвто и да било официален текст, а съвсем ужасяващо това е бил закон. Ако някой, който никога не е бил в съдебна зала иска да напише коментар поне да спести обидните думи ако не е съгласен с мнението ми, за да не изостряме тона излишно. Иначе препоръчвам филма "12 сърдити мъже" на всички, които нямат време да отидат до съда и да присъстват на някое заседание и намират гореизложения текст за приемлив.

Да се обадят на "екоравновесие":)

ginka

Май ще запомним това правителство и с високата престъпност.Нямаше я чак толкова преди него.

Никаква я нямаше. Добре че дойде "Да се Свети името му", че да разберем какво е престъпност и глад!

престъпността я нямаше докато БойкоБорисов бе на власт.

Да бе,просто на дупедавските медии беше наредено да не пишат много,затова пък сега откакто герб ги няма-пишат с пълна сила

бате бойко сдаде властта ипрестъпността си възстанови позициите !

Погледнете си статията - половината е стара. Повтаряте едно и също по няколко пъти - хората малоумни

Нарочно за симпатизантите на партията ГЕРБ ни се налага да повтаряме по няколко пъти.

Айде бе, верно ли?

Ооо Гаргамелчо, къде се беше загубил толкова време ? Нещо ти е много неутрален коментара за завършен ГЕРБ-ибрикчия като теб. Или сега изчакваш , за да прецениш чий задник ще миеш с коментарите си след изборите ? Не му мисли толкова, който и да спечели, пак ще си ибрикчия.

Държавата отмря. Няма власт.Всеки може да бъде пребит и убит пред прага на дома си.Какво е това, дами и господа? До кога ?

Нали бат' Бойко е виновен, че не стреля в тълпата а си подаде оставката. Народа не е изпростел последните 3-4 години. Прост народ = слаба държава.

каде е ЛУДИЯМАКС, да та навре, на Неговото Куче вгзо, та фсичко да ти са изясни ?! баба Тодорка .

Ма'а ти д'еа селяндурска.. Аз мога да те навра у дирнико на женка ти!

Не винаги нещата са такива, каквито изглеждат. Говоря например за изрода, живеещ в София, ж. к. Младост 4, блок 476, вероятно вход 1. По непотвърдена информация гадината шофираше тъмнозелен френски ван. Та този див селянин системно изпускаше гумите на автомобилите, осмелили се да паркират пред скъпоценния му блок. Негов съсед от другия вход се е извинявал и услужвал с помпа. Лично на мен се случи два пъти, като втория път поради гладкото Околовръстно шосе карах над километър (хубаво, че един мил човек ме задмина и засече, за да ми каже, преди да съм се очистил). Та аз с този скот не бих си цапал дори ключа за смяна на гуми, но и една сълза няма да пророня, ще прескоча трупа му с усмивка. Представям си щом е способен на такова нещо какви други дела е извършил.

Щом е способен да ти спусне гумите, ще е е способен на всичко пази се от такива

Съвсем спокойно можеше да ме убие, или поне да съсипе гумата, което са си минимум 50 лв. Остава и за срязани спирачки да проверявам. Там места за паркиране няма. Като толкова пречи, аз бих оставил бележка, и то с листче на чистачката, не с пирон (това последното още не вярвам, че не се е сетил, то и на колата нямаше да и личи особено). Телефонът ми беше оставен. Просто държах публично да го похваля, кой знае, може някой да го познава и да асистира на Господ да раздаде справедливост. :)

Това е гнусна инсинуация на комунистите,при бойко и цветанов престъпността и убийствата почти изчезнаха.Сигурно човекът се е напил,паднал е и си е ударил главата и затова е починал.

Видиш ли "лоялен" значи е червен платен боклук.

Гаргамел

Това от ясно по ясно...той и сайта такъв

Дамян

А ти си Ибан гербаджия при това платен,но много ниско,нещо като улична проститутка.

махни червен и съм съгласен - боклуците биват най-различни цветове - сини, кафеви, турскосини... просто мургави :) и просто боклуци.

Набил си е 20 смъртоносни удара с бухалка в главата със счупени ръце.

Този мъж е някой си, не е Цветанов за да го пазят НСО и пари да се хвърлят за охрана ,а обикновените граждани, тях "кучета ги яли ".

Ти си поредният платен идиот. Откъде някой може да е знаел, че човека ще бъде пребит? Ти очевидно си от тези, които казват, че полицаите са твърде много и в същото време искаш до всеки един да стои по 1 полицай.

И накрая сигурно ще се окаже, че е некое дилърче....

Да се въведе софийско жителство.В София живеят близо 2 млн.от населението на България.Цялата провинциална измет дойде в големия град,където се укрива.На един цигански адрес се водят незнайно от никой,колко човека.Едно време,ние софиянци не се заключвахме вратите.Сега сме сложили решетки,метални врати и какви ли не заграждения.Говорите за полицейщина без да знаете,че преди години всеки квартален ,периодично ни се представяше и ние го познавахме.БЯХМЕ МНОГО СПОКОЙНИ В СЪЩИЯТ ТОЗИ ГРАД! Ама така не било в Европа,но там и култура и манталитет не са същите.Никой няма да ти влезне в къщата,за да ти открадне бельото,или да убие за 2 лева.КОЛКО И КАКВИ ХОРА ЖИВЕЯТ В МОЯ ГРАД?Без адрес,без адресна регистрация-никому неизвестни хора.Ако отида в едно село за 1 час всички ще знаят откъде съм,защо съм отишла в това село/т.е.няма да остана анонимна/а в София идват за да се укриват.Колкото и да пищят от полицейщина,аз предлагам да се извърши проверка на всеки един адрес и ако има нерегистрирани да се екстрадират по родните им места!!СТИГА С ТАЗИ ПСЕВДО ДЕМОКРАЦИЯ!!!!!!!

Ами пуснете някоя троха от инвестициите в прованса,за да не се тикат всички в миризливия ви град.Или се отделете от БГ- без това друго не ви интересува,освен софийския 'елит'...

Ало софията, цялата държава налива в тая кирлива столица за това са принудени хората да си търсят хляба там. 60% от населените места нямат канализация още в 21 век, а там метро правят нещастници.

Ало простьо, от такива , като тебе всички страдаме! Къв хляб кви пет лева? Идвате в София и се хващате на всякаква работа само и само да сте в СОФИЯ! Работа, която няма да я работя за 800 - 1000 лв. идва някой като теб и започва за 300 лв., защото ставаш Софиянец. Живееш с 10 души в гарсониера, защото не ти стигат парите за нищо, ама нали си в СОФИЯ. Аман от такива!

Ама ти не знаеш ли че има едно населено място в тази територия,Република София:))))

Значи в кое да е село може да станеш веднага жител в София не,защо бе како се имате за богопомазани.Аз няма да се юрна към София,обичам природата а там я нямате.Нямам и решетки на прозорци и врати......виж как ви изклати "демокрацията":))) Защо бе како не казваш какви са ви заплатите спрямо тия живеещи на 400 км. от вас в същата България? Е там е заровено кучето. Така че не се оплаквай,като искаш да живееш в София слагай решетки,камери,СОТ и каквото си помислиш за твойта "сигурност".

И аз искам спокойно да изгледам "Войната на таралежите" хапвайки сух домашен суджук под асмата с пломбиран зъб от софиянка-стажантка / дано да сте Вие/, която пише писмо на мама от селска квартира, ама започва " Столичани в повече" :)

понеделник 67-годишният Иван Калмуков влезе в двора на съседите си в столичния кв. "Димитър Миленков", стреля с незаконно оръжие и уби на място 26-годишния Кирил. Други трима 28-годишната сестра на Кирил, 56-годишната им майка и 22-годишен приятел на семейството, бяха ранени и откарани в болница. По-късно същата вечер сестрата на убития Кирил - Веска почина в "Пирогов", а във вторник сутринта във ВМА почина и майката Еленка. Прибирайки се в къщи, Калмуков се самопростреля. Лекарите не успяха да го спасят."... basi I horora .... to napravo film na ujasite be ...!

линковете не се показват да кажа че го видях в хасково нет и асеновград нет че бил от свиленград този човек.крупен бинзесмен

delly

Благодарим Ви за информацията! Хубав ден!