Коментари - Пастрок, убил 3-годишно дете, ще лежи 20 години | dnes.dir.bg
назад

Пастрок, убил 3-годишно дете, ще лежи 20 години

Пастрокът, който уби по садистичен начин 3-годишната Никол от Враца, ще лежи 20 години в затвора. 36-годишният Антон Митов от село Косталево е осъден от петчленен състав на Врачанския окръжен съд след светкавичен процес, който продължи само два дни, предаде Стандарт Нюз.

Обратно в новината

Коментари - Пастрок, убил 3-годишно дете, ще лежи 20 години | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Нямам думи да коментирам поредния съдебен абсурд в България! Доживотен затвор и за убиеца, и за майката, при това строг и ако може да го изкарат в карцера. И ако и една стотинка от моите данъци отиде при тях, то аз предпочитам да работя на черно, но не и да хрантутя такива изверги!

Как може само 20 годи за такова нечувано престъпление?!?! Абе, ние закони имаме ли? Смъртна присъда му е малко на този изверг! Трябва да го осъдят по ислямските закони : на пребиване с камъни, на бой с тояги, докато издъхне или на кълцане на парченце по парченце или ... не знам... не мога да измисля смъртта, която заслужават тези двамата! Ами майката?! Тя нима и от толкова се е отървала?! Надявам се, че това чудовище в човешко тяло ще си го получи в затвора, дано затворниците поправят грешкатта на съда!!

kak moje da dava gospod deca na takiva,a na kolko svestni xora nemoje

Не е много по темата, и копирай и постави, но засяга правосъдието: Двама от задържаните за убийството в Литаково са освободени! В ареста с постоянна мярка за неотклонение е оставен само Валери Костов. Това научи репортер на botevgrad.com преди малко. Днес Софийският окръжен съд е гледал делото за продължаване на мерките за неотклонение на тримата роми, които бяха задържани във връзка със зверското убийство на Надка Антонова в Литаково. Постоян задържане е потвърдено само за 32 годишния Валери Костов. Освободените от ареста са 18-годишният Асен Митков Мирчев и 17-годишният Даниел Маринов.

Е, това е смешно. А след 20 години ? Тогава ще свитне някое невинно дете.

Алкохола.

тия са директно за газовата камера, а те им дали 20 годишен купон в пандиза

А колко ще лежи майката? Кучката (истинската кучка) ако и доближиш малкото ще те нахапе целия,а тая ... думи нямам.Първо 1 година строг тъмничен затвор ,след това да я хвърлят жива на животните в зоологическата градина.

А каква е присъдата на тъй наречената майка? Нейната би трябвало да е поне 5 пъти по-голяма! Преди известно време кучка от вълча порода абортира, след което открадна кученца от друга кучка и сега ги кърмят и двете !! А тази КУЧКА КАКВО НАПРАВИ????

Gospodi, Gospodi!!! Tova e kato film na ujasite. Maikata i dovedeniat prestapnik na smart ili dojivoten zatvor bez pravo na pomilvane i vmesto hrana po tri pati na den boi i ritnitzi dokato izdarjat.

a maikata zashto ne e v zatvora?

Няма справедливост, смъртно наказание за такъв изрод........

Ако за това дават 20г, има ли присъди доживотен затвор в България и какво трябваше да е направил тоя за да я получи? Ами майката? Тя въобще осъдена ли е?

Сега това подобие на човек е на 36 г. Значи ще излезе на 56 и ще си развява байрака отново. Кой сътворява тези закони, кой ги одобрява, от къде на къде този изрод има право да се върне сред хората след такова зверство!?......... Същото важи и за жената, никаква майка не е тя, детето повърнало и тези садисти го бият отново...!?Същото важи и за онези тримата, които са убили преди няколко дни една женица, по най-жесток начин, защото не искала да и помагат в градината, нямала как да им плати....!? За такива не трябва да има никаква милост, капка съжаление, както те не са се смилили и съжалили жертвите си. Новото правителство нови закони ли ще гласува, но за такъв садизъм, жестокост и непукизъм към чуждия живот трябват драстични наказания, съизмерими с болката и ужаса, които са изпитвали жертвите, в противен случай извършителите нищо няма да усетят. НИЩО......Ще си излежат годинките и ще излязат, а после, какво, нормалните хора трябва да ги търпят и да живеят в страх. :-(

Направо съм потресен от случката,как може да има такива изверги на този свят!Горкото момиченце,дано сега е в по добър свят!!!!!А за убийците единствено и само смърт!!!!!!

Tova e golemiat problem na Balgaria !!! Tazi sadebna sistema e sazdadena da vsiva strah i nesigurnost v horata! Az mislia che niamame potetsial za promiana i tova komunistite mn.dobre go znaiat i shte upravliavat BG vechno!

това е нещо нечувано - само 20 год. и после за добро поведние ще го пуснат по-рано.И аз отказвам парите от моите данъци да отиват при тоя боклук нещастен. Ами майката - то и тя е боклук, ама какво са я направили - и нея до живот и боклука до живот, без храна и вода - само бой докато изкарат

Страшно,нечовешко,из и най-тежкото наказание ще е безсилно за двамата изверги,единият от които е дал живот на убитото дете.Какво би накарало една майка да стане детеубийца,не мога да проумея!

След като е отменено смъртното наказание ,за убийство трябва наказанието да е доживотен затвор, защото се доказва от практиката ,че подобни изверги като излязат от затвора извършват нови убийства.За тях човешкия живот няма стойност.

За такова убийство в една нормална държава се дава доживотна присъда или смъртна (където я има). Как може въобще да ги пуснат на свобода тия изроди, дори и да е след 20 години.

Урод! Отказвам от моите данъци дори минимална част да отиват от гърлото през дирника на такива!!! Единствен което може да получи този урод е да му се изрежда целия етаж на панделата през половин час за да има време да размишлява!

Смърт и за двамата изроди!!!

Ние сигурно сме най-толерантната държава в целия свят! Ако за това крайно брутално и съдистично убийство се получава 20 години, какво да очакваме за по-леки престъпления. Може би трябва за нормални убийства да почнат условни присъди да дават! А други по-дребни неща от сорта на кражби за милиони, сводничество, изнасилвания, зверски пребивайния и т.н. направо да не подлежат на съдебна отговорност.

20 godini za ubiistvo na 3 godishno dete...tova e BULGARIA

Трябва да се върне обратно смъртното наказание за такива изверги, а не да ги храним и поим. Такъв заслужава да го разчекнат на коне, а майката - публичен бой с камъни.

Ebem ti zakonite Bugarski- kazvat v Sarbia! Mai ima zashto...

Kakvo ni interesuva, che ubiecat bil pastrook? Da mu se radvat mangalite deto shte go yazdat v pandiza.

Celokupniayt balgarski narod shte plashta 30 godishnata izdrazka na dva izroda, koito ne triabva da ziveyat nito den poveche. Krivorazbrana humannost kam nehumanni kreaturi. Samo smart za takiva, ta daze i za tezi, koito sa protiv smartnoto nakazanie.

e zashto moratorium na smyrtnoto nakazanie??? zashto? samo smyrt za tezi... zashto shte izdyrjame izvergi po zatvorite... da jivee dylgo i v myki i agonia i toia urod i urodlivata maika...