15-годишното момиче убито, защото чакало бебе
15-годишната Румяна Тодорова от Елхово, която бе убита от приятеля си, а трупът й бе намерен близо до коритото на река Тунджа вчера, е била бременна. Това е и мотивът за зверското убийство.
Обратно в новинатаКоментари - 15-годишното момиче убито, защото чакало бебе | Днес.dir.bg
Коментари
MALAK BOKLUK....UBIEC....I TOQ ....6TE BRODI TAKA PO STRANATA NI.....MIZERNIK...TR DA IZGNIE NQKADE V ZATVORA.....I DA GO SMA4KAT TAM.....TAKIVA XORA (GRE6KI NA PRIRODATA) NE TRQBVA DA JIVEQT,,,GOVEDOOOOO
Да не мислите че това са били българи 100 % са мангали и момчето и момичето така че малко мангали по малко освн да правят престъпления и деца друго неправат живота си е техен за това сега трябва да си носят последствята а не да ги пускат от затворите
Da mre v pandelata da mu cepnat dupeto dano . Da lapne malko ciganski pi6ki bokluka mu s bokluk dolen
момичето само си е виновно-искало е да закопчае момчето с бебе-типичен номер на проста женица...
Цигани ли са тия нещо друго ли? На 15 години често преспивала у приятелки и признала на баща си, че има дете от него и т.н. Еба си майката, колко напредна тоя живот ей! Затова и му е толкова средната продължителност.
Га чукаше момичето му беше арно, ся е време него да чукат в панделата щот и на други им се иска да им е арно.
една бантустанка по-малко и още един, койтоще полежи малко в затвора и като излезе вече ще бъде закоравял престъпник и убиец, поне е лишил света от още едно бантустанче бъдещ убиец
Трагедия, просто нямам думи! А това е бъдещото поколение, които утре трябва да станат родители и да възпитават деца.
Никой не се обадил няколко дни в полицията, защото и друг път преспивала при приятелки! Ужас, тия родители как може няколко дни да не си потърсят детето! А тя пък им казала, че е бременна и те нищо не направили... Абе какви са тия хора бе...Момчето пък на 15 години убива, разведени родители, живеел при баба си и дядо си, на 15 години забременил приятелката си, безотговорно семейство, на което не му пука, може и да не са роми, ама и те намирисват...
ми те са на 15- кой е виновен? Родителите естествено. Аз знаех що е това секс още на осем, ама ни то го практикувах , нито трепех хора. Но родителите ми се интересуваха от мен и се стараеха да ми разяснят фактите от живота. Проявете интерес в децата си българи!!! Иначе няма да останат такива, че да им се радвате.
Ще ги възпитат по същият лош начин. Просто децата им няма да имат добър модел на подражание.
Да убиеш някой, само защото си му направил бебе, това не го разбирам!Убиваш два живота и съсипваш твоя!Тоя сега да го скопят, та никога да няма деца, щом убива заради бременност!Спасете други момичета като го кастрирате!
Защо имаме толкова леки закони в България. За кражба дават от 1 до 3 години и за убииство също. Ненормална работа. Е как може за такъв изверг доживотна присъда да гние там. Какъв изрод трябва да си за да извършиш такова деяние?
Пак типично по български - виновно било момичето, виновни били родителите й - виновно е момчето, че я е убило! Това е истината. Имам познати, които родиха на 16 - сега са щастливи, че не са направили аборт. Момичето е взело правилното решение - не са виновни нито родителите, нито тя. Надявам се малкия еч да изгние в затвора, защото едно е да си бременна на 15, друго е да убиеш някой на 15.
ми да го пускат условно по стар обичай! да му дадат и оръжие, та следващия път да не се бъхта да млати с ламък.
Винаги убития е виновен.По закон ако се признаеш за виновен получаваш най-малката присъда.Това го знам,защото го приживях същото и виновника за нашата трагедия го оправдаха.Няма закони в България.Всеки който е виновен трябва да си понася наказанието според мен със същото което е причинил.
Този изверг е убил не само момичето, той е убил и детето, което щяло да се роди, родителите на момичето, себе си, собственото си семейство. От къде дойде тази злоба?
V Bulgaria e palno s prosti seliani i neadekvatni hora...moje li dachterj ti da ne se pribere njkolko nochti na 15 g. .....i ti da ne j potarsich, poneje prespivala pri prijtelki........... a moj eli tolkova kretenski da vazpitach edno momche, badecht maj ...ta da ubie taka zverski sazdanieto s koeto e pravil sex i na koeto mu e napravil dete , daje i da e grechka.... Boje, Boje gadna strana, gadni prosti, neobrazovani i glupavi seliazi podiveli ot nedoimak i mizeria!!!!!!!!!!!!!
годишното дрогиране на българите с чалга дава плодовете си ..... Нищо чудно защото на толкова мощен и дълготраен психологически натиск дори и възрастните индивиди не могат да устоят камо ли млади формиращи се психики. Просто започваме да берем плодовете на собственото си 15 годишно безумие както се очакваше ...
Ами как няма да правят секс на 14-15, че и по-малки дори, да вършат сексуални извращения и да убиват, че то просташките секс реклами, във всички форми, валят отсякъде. Купуваш си вафла-на картинката гола мацка се облизва с притворени очи, купуваш си вода-оскъдно облечена мацка е разтворила приканващо крака, отиваш да си купиш билет на репа-там да не говорим, употребата на женската физиология във всякакави стандартни и нестандартни методи. Явно режисьорите на нашия следтоталитарен период са избрали един определен начин да ни превърнат в покорни
ако беше използвал презерватив сега нямаше едно момиче да е мъртво заедно с бебето си и този нямаше да лежи в затвора и да се мотае по съдилища още няколко месеца даже и години може да станат аиде честито на печелившите
Режисьорите на нашия следтоталитарен период са избрали един начин да ни превърнат в малоумни идиоти-СЕКСА И НИЗКИТЕ СТРАСТИ. Сексът и низките страсти ни заливат отвсякъде-реклами, медии, шоу програми, музика. Ако някой се опита да критикува, естествено го осмиват и го изкарват я гей, я импотентен. Ако други народи ги унищожават с войни и болести, нас ни унишожават с цунами от низки страсти и постепенно поколения българи започват да приемат любовта като животинско съвукупление, като е..не, ч..не или нещо подобно, в което женското тяло е само средство за употреба. Женитие също приемат това като някаква социална даденост и гледат поне 1-2 деца да имат, ей тъй, като някаква утеха. Хора, бдете, постепенно се превръщаме в немислещи, съвокупляващи се примати!
Не разбирам защо чакате правосъдието да реши колко години заслужава този пич. Лично за мен отговора е пределно ясен - 0. колкото по-бързо го пуснат толкова по-бързо ще се приключи и с него. Това е работа на засегнатите. Виновни или не - убииството няма оправдание.
Много е забавно да четеш коментари на застаряващи хора, които не знаят нищо за света в който живеят младежите в Българие. Но в същото време се имат за компатантни, за информирани и образовани. Смятате се за добри родители и добри хора, но сте само група мърморещи старци.
е това какви родители са ми кажете да не си потърсят детето с дни.Ужас за всичко са виновни родителите и това че няма никакъв контрол в/у детето си!
Ало и останалите, хайде спрете да приказвате измислици. След като престъпникът извърши убийство на 15(непълнолетен), го съдят като такъв, дори да стане на 50, когато съдът се произнася.
Е... Ами ето така се зараждат бъдещи престъпници: Тази присъда не е наказа ние, а е стимул за момчето да продължи по този път - да отстранява появили се пречки в живота с убийство. После ще полежи малко на топло. Ще го освободят предсрочно и... готово - чиста съвест. И пак ще убие - Помнете ми думите... Защото убийството в България се наказва като кражба на кило домати от пазара....
Аз съм за смъртното наказание. Не бива такива хора да живеят нито минута. Не може да убиеш друг човек а да имаш претенции, че и ти си човек. Такива хора цапат света и докато ги има няма да сме добре.
Присъдата е само една за такъв изверг... смърт!! Утре ще убие друго момиче че и то ще носи живот в утробата си от него...
Чудесни родители. Много ги е грижа за дъщеря им. После и да реват, каква полза? Кой от вас няма да си потърси детето няколко дни?
не мисля, че най-строгото наказание ще поправи нещо...когато се е стигнало до наказване вече е прекалено късно ... трябва да има превенция никой, ли не забелязва, че обществото ни е болно и за това проявява подобни постъпки. трябват много неща ама едва ли ще се случат... стига само да се огледаме наоколо...
За пореден път чета отвратителни коментари,и не видях един смислен,кой какво направил,бил циганин,били другите пък комунисти,че дори и Б.Борисов намесихте,родителите потърпевшата,чалгата дори.........Вие луди ли сте? Две човешки същества не дишат,казвам ЧОВЕШКИ......А ВИЕ РАЗТЯГАТЕ НЯКВИ ЛОКУМИ ТУК.
Ей туй ни е наследството от комунистите ! Безхаберие, егоизъм, мързел, крадливост и куп други грехове ! Който има акъл - да мисли, който няма - да си купи ! Щото живота си тече и без нас, нали ?
ха и после даваите 15 години на англичаните, смешници от 3 до 10 години, че това е убииство на двама души , изродщина
Това, че си неграмотник личи от правописа ти. Не пиши повече такива мнания и не раздваай неграмотните си и перверзни мнения особено за възрастните хора. Що за начин на живот и култура е да забременеш на 15 години. Та това са още деца. НЕ ТОЛЕРИРАЙ ПЕРВЕРЗИИТЕ И ПРОСТИТУЦИЯТА В ЖИВОТА. ТАКИВА ДЕЦА РАЖДАТ НЕДОНОСЕНИ И УВРЕДЕНИ БЕБЕТА, НЕГОДНИ ЗА ЖИВОТ И С ТЯХ ПЪЛНЯТ ДОМОВЕТЕ. ТАКИВА 15 ГОДИШНИ ГИ РАЖДАТ, ХВЪРЛЯТ ГИ НА ДЪРЖАВАТА И ПОСЛЕ НИЕ ОБЩЕСТВОТО СМЕ ВИНОВНИ ЗА ТОВА. РОДИТЕЛИТЕ СА ВИНОВНИ.
Критикувайте без да се интересувате от това кой ще ви се присмее и помнете, че за децата най-важното е възпитанието, което получават в семейството.