Коментари - 15-годишното момиче убито, защото чакало бебе | dnes.dir.bg
назад

15-годишното момиче убито, защото чакало бебе

15-годишната Румяна Тодорова от Елхово, която бе убита от приятеля си, а трупът й бе намерен близо до коритото на река Тунджа вчера, е била бременна. Това е и мотивът за зверското убийство.

Обратно в новината

Коментари - 15-годишното момиче убито, защото чакало бебе | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Чакаме те, убиецо! Кол ще ти набием в гъза. Дръж се.

всичко е ясно, Костов е виновен!

една бантустанка по-малко и още един, койтоще полежи малко в затвора и като излезе вече ще бъде закоравял престъпник и убиец, поне е лишил света от още едно бантустанче бъдещ убиец

Га чукаше момичето му беше арно, ся е време него да чукат в панделата щот и на други им се иска да им е арно.

Защо ли имам чувството, че става въпрос за мангали?

Цигани ли са тия нещо друго ли? На 15 години често преспивала у приятелки и признала на баща си, че има дете от него и т.н. Еба си майката, колко напредна тоя живот ей! Затова и му е толкова средната продължителност.

Аз предлагам и него да го забременят и после да го убият по същият начин!

момичето само си е виновно-искало е да закопчае момчето с бебе-типичен номер на проста женица...

Дано лолитките си вземат поука, че тоя рвенски номер с бременна съм се наказва!

Da mre v pandelata da mu cepnat dupeto dano . Da lapne malko ciganski pi6ki bokluka mu s bokluk dolen

Да не мислите че това са били българи 100 % са мангали и момчето и момичето така че малко мангали по малко освн да правят престъпления и деца друго неправат живота си е техен за това сега трябва да си носят последствята а не да ги пускат от затворите

Gad mrusna!!!

MALAK BOKLUK....UBIEC....I TOQ ....6TE BRODI TAKA PO STRANATA NI.....MIZERNIK...TR DA IZGNIE NQKADE V ZATVORA.....I DA GO SMA4KAT TAM.....TAKIVA XORA (GRE6KI NA PRIRODATA) NE TRQBVA DA JIVEQT,,,GOVEDOOOOO