назад
Мъж уби жена си, наръга племенница и се самоуби
Мъж уби съпругата си, рани племенницата си и се самоуби.
Обратно в новинатаКоментари - Мъж уби жена си, наръга племенница и се самоуби | Днес.dir.bg
17-11-2017
20-11-2018
Коментари
Коментирай
циганин - личност ! Тия хора от селото май наистина са селяни? За умрелия циганин или лошо или нищо.
Няма значение, че е циганин. Това е ужасно. Представете си какво са преживяли жертвите ............., но е истина, че е по-често при циганите, защото те си живеят в 19 век още. Има го и при българите разбира се, но слава богу сме по-грамотни и независими ние жените, а мъжете вече се комплексират та ни се разминава(
Абе маймуни, пишете циганин направи това и това. Стига сте заблуждавали. Затова на запад като гледат румънските и български цигани смятат, че всички ссме такива.