назад
Няма да затварят улици заради строежа на метрото
Движението на автомобили по бул. “Черни връх“ няма да се спира по време на строителството на метростанцията от втория лъч на софийското метро, съобщи изпълнителният директор на “Метрополитен“ АД Стоян Братоев.
Обратно в новинатаКоментари - Няма да затварят улици заради строежа на метрото | Днес.dir.bg
17-11-2017
20-11-2018