назад
СССР се беше споминал, само некрологът още се чакаше
Още с края на Хрушчовата ера престана да има смисъл от съществуванието на СССР. Съюзът се спомина на опашките за салам и други дефицитни стоки.
Обратно в новинатаКоментари - СССР се беше споминал, само некрологът още се чакаше | Днес.dir.bg
17-11-2017
20-11-2018