Срещата на представителя на Тръмп Уиткоф с Путин започна. Санкции може и да няма (видео)
Президентът на САЩ заяви, че никога не е посочвал конкретен процент на митата
Обратно в новинатаКоментари - Срещата на представителя на Тръмп Уиткоф с Путин започна. Санкции може и да няма (видео) | Днес.dir.bg
Коментари
Русия няма намерение да превземе Украйна, вече си е върнала руските територии, но Вие спрете да въоръжавате Украйна! Сега излиза, че целият запад, се бие срещу Русия!
Украинска ДЕМОКРАЦИЯ!!!!! Украйна въведе 50% мита в полза на ВСУ за изтегляне на валута от страната!!! За дебилите уточнявам: Това означава, че ако искате да изтеглите от 7 август, например 1 милион долара, трябва да платите 50% мито в полза на ВСУ (500 хиляди) и можете да изтеглите остатъка от 500 хиляди. Такъв закон няма да е изненада ако се появи и в България!!!
Естествено, че няма да има - Тръмпанарина е руски шпионин - потърсете за агент Краснов
Отказът от Ф35 съответства на курса на правителството за укрепване на стратегическата автономия на Европа и намаляване на зависимостта от САЩ. Испанците и те плачат за санкции. Бай Тромпет да се захваща.
Тръмпета трябва да обложи с мита ЕС, кото Европа купува повече втечнен газ от Русия от колкото Индия! Значи 115% мита за Европа..
е бил информиран за историческите мотиви на войната на Путин срещу Украйна, а именно за желанието му да възстанови колкото се може по-голяма част от бившия Съветски съюз". Сериозно ли?! А Земята е плоска!
Се надлъгват
"Също така, в рамките на подготовката Уиткоф "е бил информиран за историческите мотиви на войната на Путин срещу Украйна, а именно за желанието му да възстанови колкото се може по-голяма част от бившия Съветски съюз"." Тезите за СВО очевидно стават все по-дебилни. Истината се крие в геноцида, организиран в продължение на 8 години слещу рускоезичното население в източна Украйна. Толкова просто е. Путин го заяви съвсем ясно още през декември 2021 г.
Забавни са ми всичките им подобни коментари с това как: Путин искал, той се надява, имал желанието. Тия които заявяват това да не би да са били в стаята с Путин когато го заявява това? Защото по друг начин няма как да заявиш подобно нещо. Е освен ако не говориш от негово име, като че лично го познаваш, нещо което "експертите" зад тези твърдения не могат да се похвалят. Тъй че това са нищо повече от измишльотини. Отделно лесно може да обориш "наратива" с въпроса "защо започна войната тогава когато започна"? Путин не се е събудил един ден и решил да ги нападне ей така. Ако беше така войната щеше да започне през 2014 при откъсването на Крим. Защо се чака 8 години? Защото нападението стана при Второто военно учение по Украинската граница, а не при първото? А отговора е много лесен! Зеленски обяви периодичното годишно обстрелване на ДНР и ЛНР точно когато руската армия беше на границата им и обстрелването беше в близост до именно тази граница с тези руски военни.
Същите мотиви изтъква Хитлер, когато нахлува в Чехословакия.
с пингвин по ще се разбереш отколкото с путин. На него му е важно да си изкара живота до края като президент и не го интересуват някакви мирни преговори. Мир и путин са две несъвместими неща . Ако има мир няма путин . Ако има путин няма мир
Гледайте цирка в събота-неделя. Сега викат санкции няма да има. Всичко спокойно. В събота Тръмпи ще се изцепи нещо и борсата ще е падне 10%. Кой купи-купил. После ама то такова, санкции няма да има. За пари ги прави тези врътки бай Дончо и все му се връзват.
Мачкай бай Владимире, бой по кухите кратуни на англо-саксонците. Тази държава е създадена от утайките в Европа и ако не беше печатницата за долари на евреите, нямаше да имат дори 200-годишна история. Заради тези тъпи англо-сакси, два братски православни народа се избиват безмилостно. Украйна трябва да бъде занулена, защото рижавите алкохолици няма да спрат да палят огнища иконфликти по границите на Русийската федерация.
Нормалните мнения от тук изчезват като перемогите на фашистка Украйна, но тролните остават! Няма по-мерзко и отблъскващо от цензурата. Заради такива свинщини повечето нормални, чувствителни и интелигентни българи намразиха "Колективния Запад", деградирал във фашизоиден Четвърти райх. И интуитивно застанаха на страната на Русия.
Ау, каква крехка натура си бил.... Няма начин да си едновременно интелигентен, ерудиран и критично мислещ и да не си преценил къде го пишеш и пред каква аудитория, създадена с каква цел. Ти вчера ли си се родил или в парник си расъл? А като гледам как си на всяка манджа мерудия, винаги слагаш своите 5 копейки на всяка статия, какво твърдиш че си, а как имаш съвсем друга психика, психология и поведение- определено си жалък про-руски стар и изкукуригал трол.
Баце, вместо да се пенявчиш пред клавиатурата, вземи си направи една почивка в реномиран психодиспансер.
До: не сесе ...: Путин има като минимум две дъщери, а ти безсеменчева краставица, завиждаш ли му? Путин може и на теб дете да ти направи.
Това какво си приказва Тръмп го знаем, кажете какво каза Путин. А той каза. Който разбрал, разбрал за останалите повторение няма.
Прословутите две анадолски агенции, произвеждащи изключително правдоподобни и коректно-манипулативни новини, твърдят, че от много неопровергани засега източници са получили завоалиран намек за следното : -" Америкоците са получили предложение, от което не могат да се откажат. Варианта да се изнесат на матраци не е приемлив, с оглед мечтата за новата бална зала в Казабланка. Накрая са ги попитали- И какъв е Вашия Положителен отговор ?"
Такаа ... , Европа ще копува оръжие от Сащ и ще го дава на Украйна . Ние сме фалирала държава , от заем до заем сме .... Идва глад за Европа !
Бягай бързо към Русия! Бързо! ЮТи ще си първи и единствен.
Човекът пише за Европа и е прав. Не пише за Русия и също е прав. Истинският европеец гледа интересите на Европа, а не колко е зле Русия например. Сбърканият европеец реагира на пропагандата на ционистите от САЩ и се пеняви на Русия, на която й все едно. Но на ционистите това им е целта, понеже с илиони глупаци такива като тебе ограбват ЕС с трилиони. Ционистите изпозлват оглупялото население на Европа, за да леят кръв и да грабят народите й. Глупостта струва пари и струва свобода.
Тъжно ми е за САЩ като гледам кой са изпратили
Вчера в Москва е пристигнал съветника по национална сигурност на Индия Аджид Дувал.Той е там за УКРЕПВАНЕ на стратегическото партньорство.
Не е вчера, а преди 3 дена! има доста статии в западната преса където той възхвалява руските оръжия и приносът им за бързата победа на Индия над Пакистан, дори обяви световен рекорд за СУ 30, който е свалил СААБ разузнавателен самолет за целеуказание на ПВО от разстояние 314 километра (пряка дистанция). Освен 5-те дивизии С 4000 иска да купи още, а има и желание да купи С 500 ...
Уйткоф играе за собствения си джоб. Той си няма понятие от това което е Русия Между Рейгън и Тръмп няма нищо общо
При срещата в Китай на чевстването на годишнината между Тръмп Си дзипин и Путин ще се договори мира в Украйна.Това е моето виждане
" ... групата по национална сигурност на Белия дом, отговорна за войната в Украйна... " Аха ! :)
Имам едно усещане, че главна тема на разговора ще е как да се замаскират поредните простотии на Тръмп, че вече никой не го взема на сериозно. Е, освен ленивите и прости европейци.
Днес се навършва 1 година от Курск приключение Зеленски и смотаняците от НАТО. Година по-късно нищо не се говори за нея, единствено 60 000 гроба на укрофашисти напомнят за нея! Няма някой който да стъпил с оръжие на Руска земя и да не си тръгнал от там тотално разбит, това казва историческата истина! Наздрве тролове, всякакви видове евросбърканяци!
Като гледате колко си се хилят и после ще ядат и пият на маса, нали не мислите, че им пука за онези дето мрат за фронта и избиват деца и старци?? Защо да им слага санкции като самият Тръмп иска търговията да върви,,, пари да падат, той за друго не мисли
Защото разбра,че на Путин му е през оня от смешните санкцийки!
Не мога да разбера защо е това двуличие и лицемерие от страна на американците към руснаците. На всеки умен и интелигентен човек му е ясно, че санкции никога няма да има. Тези заплахи сме ги чували от Тръмп вече 7 месеца и нищо. Само Европа си ги налага и се прецаква всеки път и скоро очаквам разпадане на ЕС. То там не разбраха, че всичко това се заобикаля и се намира начин, за да се продаде и препродаде всичко. Руската Федерация е голяма и богата на всичко и може да си позволи и да прави каквото си иска-факта с дроновете е показателен, ракети, самолети и т.н. Да имат си и верни партньори като Китай, Северна Корея, Иран и Индия /между другото това са и страни членки на БРИКС, в които са включени Бразилия и арабските страни/.САЩ с тия мита сами ще се прецакат особено към Китай и Индия. Относно войната в Украйна то тя ще свърши само с капитулацията на Украйна. То там от ден на ден става по-зле и по-зле. Русия всеки ден превзема и напредва във всяка част на фронта-превзема и унищожава всичко що има-войници, техника, инфраструктура-всякаква, градове. Ето днес румънския газопровод, мостове, жп инфраструктурата. Жалко е всичко това, че продължава и ще става и по-зле за украинците, но сами са си виновни. Не направиха един сериозен майдан и не свалиха корумпираната си власт виждайки накъде ги води всичко това. Жалко...................
Тези " заплахи" са за вътрешна употреба. То е ясно, че големите се разбират. Да му мислят тези, с гайдите
"Също така, в рамките на подготовката Уиткоф "е бил информиран за историческите мотиви на войната на Путин срещу Украйна, а именно за желанието му да възстанови колкото се може по-голяма част от бившия Съветски съюз". Таман навреме са го информирали тоя ГЛАВЕН преговарящ. Той всъщност на какво е бил главен до сега щом сега са го информирали?
Защо вярваш на ДИРника? От него не трябва да се чете нищо повече от смешните му заглавия, които в повечето случаи са нонсенс. Утков е второ поколение руски емигрант в Америка, и той отлично познава историята на събитията.
Ами честно казано не съм много сигурен колко е наясно. От моя опит с американци / имам някакъв все пак/ съм останал с впечатление, че не са много ориентирани дори и професионално. Работил съм с техни "сервизни инженери" и технически специалисти и всъщност те имат едни чек листи и толкоз. При възникнали проблеми знаят едни " стъпки" за действие. Много, много не се интересуват от това какъв проблем е възникнал, защо, какви са последиците и т.н. Пред мен американеца смени една и съща платка 3 пъти на една печатна рулонна машина. Платката гърмеше през 2-3 часа и накрая се оказа, че има проблем със захранването но както се изрази " специалиста" това не е негова работа а на друг "специалист".
Четете NYPost , а не българските средства за масова дезинформация! Така всеки ден ви лъжат за някакви "перемоги" на фашистка хунта от Киев подпомага със всичко налично в НАТО, което не работи срещу непобедимата армия на Русия.
Откакто двете ядрени подводници , които Бай Доньо ЛИЧНО изпрати да плашат Русия , ИЗЧЕЗНАХА ЯКО ДИМ , нещата явно се промениха . Интересното тепърва предстои ...
Когато говорим за санкции,първо трябва да видим дали може наистина да ги въведем.В случая за 3 години не успяха ,нито икономически,нито финансово,нито военно да санкционират Русия.Продължават да купуват руски газ и петрол както ЕС така и САЩ. Така ,че Тръмп да спре да говори глупости.
Яйце му се пече на дупето на пиздин, Русия моли Етиопия да ѝ даде самолети, заедно с пилотите. Африканците ги отсвириха ... Етиопия ....
Нали ако наложи санкции веднага ще пуснат файловете какво е правил агент Краснов в московските хотели през 1984.
Тръмп не го интересува Украйна или които и да било...разговорите са как американските фирми че продават руски суровини на ЕС ! Те са си се разбрали! Урсула и тя с усмивка се съгласи!
Путин не Урсула с него трябва да преговаряш като с равен , а не с ултиматуми.Падаря на света се е объркал , че руснаците са от неговото стадо . Китайците и Индийците също не са като европейските овчици .
Путин от дедо си знае " С "Орешник" и добра дума се постига повече отколкото само с мита"
Руската мечка е най-големият дзвер и нищо не я плаши,дори Супермен и Годзила ще си плюят на петите срещнат ли я! Ехей!
Мечки може да има, ама сомолетите и кораблите свършиха! Иран вече не изпраща дронове, мъка ...
Тръпм е слаб президент. Рейгън беше за пример на стриктна и последователна политика.
Тромбона най-накрая вдяна чий портрет виси над главата му.
А България с тия 3млрд заем за оръжие за Украйна пак е от страната на Булката и като ни "освободят" пак да не ривете кат......
кой ще те освободи, бе мършава копейка. Орките дето викат на помощ други орки от С. Корея ли ? Смешник.
тука има,тука нема уважаеми евро-джендъри. Я съм бай доня и ще правя каквото си сакам )))