Коментари - Нямало противопожарен инструктаж във влака-убиец | dnes.dir.bg
назад

Нямало противопожарен инструктаж във влака-убиец

Не е проведен противопожарен инструктаж на влаковата бригада на влака София-Кардам, който изгоря миналата година до Червен бряг и загинаха 9 души.

Обратно в новината

Коментари - Нямало противопожарен инструктаж във влака-убиец | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

То противопожарният инструктаж ли крепи раздрънканите вагони? Значи - на БДЖ не им трябват нови вагони, а само инструктаж. Браво! Откриха причините.

От сто кладенци вода ще извадят,за да осъдят било то шафнер или кондуктор,но истинският виновник няма да бъде и с пръст пипнат,защото у нас се осъждат невинните.Досега някой да е чул за наистина осъден министър,ръководител медиите само си пишат,нали това им е работата,а керванът си върви.......

Еврика! Откриха топлата вода. След като изгоряха хорицата мноооо ясно че не е имало инструктаж. Иначе щяха да са живи.

ЧАК СЕГА ЛИ СЕ УСТАНОВЯВЯ ,ЧЕ Е НЯМАЛО ПРОТИВОПОЖАРЕН ИНСТРУКТАЖ. МОЖЕШЕ ДА СЕ УСТАНОВИ И ПО-РАНО. ДАНО НЯКОИ БЪДЕ УСЪДЕН.

Инструктаж се прави на бригадата,обслужваща композицията,а не на пътниците.

iSTRUKTAJUT E ZA PERSONALA, A NE ZA PUTNITSITE. CHETOI I PURVOTO IZRECHENNIE

Пак се пързалят по повърхноста и търсят трохички за да скрият очевадната истина.

Какви са тия глупости противопожарен инструктаж ?! То е ясно че това никъде го няма. Според мен се прави всичко възможно да се отклони истината от реалния виновник - а това е БДЖ и държават като собственик, за това че ни вози в 50 годишни вагони

В кой влак в България се прави противо пожарен Инструктаж? А в кой Автобус? На мен досега само в самолет са ми обяснявали кое къде се намира и от къде мога да скоча от самолета ако не се кефя на храната която сервират :)

То противопожарният инструктаж ли крепи раздрънканите вагони? Значи - на БДЖ не им трябват нови вагони, а само инструктаж. Браво! Откриха причините.

От сто кладенци вода ще извадят,за да осъдят било то шафнер или кондуктор,но истинският виновник няма да бъде и с пръст пипнат,защото у нас се осъждат невинните.Досега някой да е чул за наистина осъден министър,ръководител медиите само си пишат,нали това им е работата,а керванът си върви.......

Еврика! Откриха топлата вода. След като изгоряха хорицата мноооо ясно че не е имало инструктаж. Иначе щяха да са живи.

ЧАК СЕГА ЛИ СЕ УСТАНОВЯВЯ ,ЧЕ Е НЯМАЛО ПРОТИВОПОЖАРЕН ИНСТРУКТАЖ. МОЖЕШЕ ДА СЕ УСТАНОВИ И ПО-РАНО. ДАНО НЯКОИ БЪДЕ УСЪДЕН.

Инструктаж се прави на бригадата,обслужваща композицията,а не на пътниците.

iSTRUKTAJUT E ZA PERSONALA, A NE ZA PUTNITSITE. CHETOI I PURVOTO IZRECHENNIE

Пак се пързалят по повърхноста и търсят трохички за да скрият очевадната истина.

Какви са тия глупости противопожарен инструктаж ?! То е ясно че това никъде го няма. Според мен се прави всичко възможно да се отклони истината от реалния виновник - а това е БДЖ и държават като собственик, за това че ни вози в 50 годишни вагони

В кой влак в България се прави противо пожарен Инструктаж? А в кой Автобус? На мен досега само в самолет са ми обяснявали кое къде се намира и от къде мога да скоча от самолета ако не се кефя на храната която сервират :)