Коментари - Борисов: Станишев да беше кандидатът на БСП | dnes.dir.bg
назад

Борисов: Станишев да беше кандидатът на БСП

Нашите избиратели излизат да гласуват точно толкова, колкото са ни необходими, за да спечелим изборите. Когато има враг, те излизат спонтанно.

Обратно в новината

Коментари - Борисов: Станишев да беше кандидатът на БСП | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Mnogo jalka ocenka g-n PRIMIER. Glasuvaha samo 21 procenta. Az bih se sramuvala.

нашите излизат само защото все още ти си им симпатичен - ама все още, догодина като видят как е бюджета ще започнат да реват. Иначе софиянци въобще не я знаят що за кукувица е тази фандъкова - напълно неадекватна овца!!!

eyyyyyyyy 4e si golyama tikva