назад
Борисов: Станишев да беше кандидатът на БСП
Нашите избиратели излизат да гласуват точно толкова, колкото са ни необходими, за да спечелим изборите. Когато има враг, те излизат спонтанно.
Обратно в новинатаКоментари - Борисов: Станишев да беше кандидатът на БСП | Днес.dir.bg
17-11-2017
20-11-2018
Коментари
Коментирай
нашите излизат само защото все още ти си им симпатичен - ама все още, догодина като видят как е бюджета ще започнат да реват. Иначе софиянци въобще не я знаят що за кукувица е тази фандъкова - напълно неадекватна овца!!!