Няколко с джип пребили мъжа в аудито, той мълчи
Жестоко пребитият млад мъж, който бе открит в безпомощно състояние в черно Ауди А4 на столичната улица "Ген. Кирил Ботев", категорично отказва да даде информация за случая, съобщиха от пресцентъра на МВР.
Обратно в новинатаКоментари - Няколко с джип пребили мъжа в аудито, той мълчи | Днес.dir.bg
Коментари
Много се забавлявам всеки път когато прочета малоумният ти коментар за Америка и кенефите. Много ми напомня на баснята за лисицата и гроздето. Страшно държа да ти кажа, че аз живея в Америка от доста време, имам отлично образование, работя пристижна работа и правя пари, за които комплексираната ти натура може само да си мечтае. Българи, които мият кенефи не познавам, но за сметка на това познавам много български професионалисти на завидни позиции. Понякога се чудя такива като теб дали си вярват на глупостите изобщо или ги пишат, за да оправдаят собствените си неуспехи.
Tova da ne e America predi godini? Mnogo izostavame. Dori i po razchistvane na smetkite megdu mutrite. Predlagam da se vavede Vecheren chas i sled nego da se dvigat samo mutri. da se ubivat i unishtogavat bez da im prechi nikoi.
До М7-Точно това и аз си мислех,и знаеш ли-може точно пудра захар да е-това което се е опитал да им пробута, но разбира се това е нелепо! Както казаха тук преди-Он си знае що го бият...Не вярвам някой да разпилее чист кокаин само за демонстрация?..
Тихо се сипе белия прах,ах колко пари и мечти погреба той! Бяха яки,оборотни,изглежд фешън,но в един миг илюзията се изпари. Колко ли още ще бъдат убити и осъкатени в борбата за белия прах......
Дилърите си раздават правосъдие, а наште ченгета чупат прозорци и возят до болницата...Жалка история, жалка държавица...
Открийте ги. Арстувйте ги. Осъдете ги. Или пак същото. И онзи бития да проговори. И приятелт му. Колко джипове-Мерцедес има в България. Хиляда? Има и нерегистрирани-там е белята-крадени и внасни вместо колела. Ако не ги откриете за 24 часа-всичко е една измислна игра.
ЧАКАМ ДА СТАВА ИСТИНСКИ ЕКШЪН, АКО НЕ ВСЕКИ ДЕН ТО ПОНЕ ПРЕЗ ДЕН, ЕДНА БАНДА СРЕЩУ ДРУГА, С ПРЕСТРЕЛКИ И УБИТИ ПОНЕ ПО ДВАЙСЕТИНА, А НЕ ДРЕБОЛИИ КАТО СЕГА. ТОГАВА ЩЕ МОЖЕ ДА СЕ ЗАГОВОРИ ЗА ИСТИНСКО ВЪЗРАЖДАНЕ
Ми я само го убедих с два-три леки шамара и го зафърлиф у една кофа, па сега научиАре беайте оттука, да не ви доем и на вас, ше ви ... в .......е!ф, че не било кофа, а Ауди. Глей ти, тц,тц,тц... Лоша работа, разбиаш ли...Другио пат кат го млатим, че внимавам куде че го зафърлим!!
Карай си ладата ОГО и не се меси при мъжете!! Той човека вероятно е от Пловдив/ моят град/ .Тук така си говорим.