Дянков продава ”Информационно обслужване”
Финансовият министър Симеон Дянков заяви, че иска да приватизира държавната фирма "Информационно обслужване" ЕАД.
Обратно в новинатаКоментари - Дянков продава ”Информационно обслужване” | Днес.dir.bg
Коментари
можеш да провериш сумите за които е спечелено, и да разбереш на колко много хора не са им минали далаверите. Всички знаем на кого всъщност пречи Информационно обслужване. Ще следим с интерес тази (поредна) глупост изречена от министъра
чета ви коментарите и стигам само до един извод - много тъпаци сте се събрали тук, що не излезнете малко на въздух, да си порасчистите около къщите например вместо да си седите на дебелите гъ*ове и да пишете глупости :-)
Нищо не се разбира,уж дружеството на печалба ,внася пари в бюджета,пък ще го приватизира.Ако не беше на печалба ,щеше да го финансира ли.А трябва да има толкова фирми ,които да обработват лични данни.Първо ще го приватизира ,след това ще му остави една поръчка.Въобще пак неяснотииии...
Как така държавата ще обевява поръчка и пак тя ще участва на нея. За какво изобщо си говорим ?
Мислех,че ще изчакат още два-три месеца,но много ги сърби!И това е само началото!Ама щото не четете програми и то на Гербовците най-вече!
Ти една стотинка дал ли си на тази държава, та я парчатосваш? Чудиш се как да вържеш фалирала държава с печеливша фирма, пък не от присъща дейност, пък туй, пък онуй.. Майната ти! Казвай на кой мераклия си я обещал, копеле продажно!
И защо да печелят само частни фирми? Не може ли този глупак вместо да съкращава хора да назначи добър мениджмънт и да направи дружеството реално печелившо?
Този е абсолютен идиот! Да се хвали не с това, което е постигнал, а с бройката на съкратените от него! И от къде на къде ще залага квота от 16.66%? Ако предлагат най-добрите условия нека да печелят 100%, а ако са куци коне да не могат да получат и 1%! Бойко, пак се осраха гвардейците ти!
Иначе казано Дянков, ти имаш няколко фирмички, които искаш да печелят търговете вместо държавното дружество ... Нищо ново не можеш да измислиш този филм вече незнам колко пъти сме го гледали.
Браво. Доживях. Само това да направи стига. Аман от частни фирми с гарантирана държавна поръчка.
Абе как все дойде някой очилат тарикат и първото, което иска да прави е да продаде нещо. Дянков, това не е твое, нито на баща ти! Ако ще продаваш нещо ще ни питаш нас!
БОЙКО БОРИЗОВ ИМА МНОГО ГЪЗОВЕ, ВСИЧКИТЕ ЩЕ СЕ ЗАДРЪСТЯТ ОТ КРАДЕНЕ И ЩЕ СЕ ПРЪСНЕ МУТРАТА КАТО БАЛОН!
КОПЕЛЕ АНГЕЛОГЛАСНО, САМО ЗАЩОТО ИМАШЕ АТАКА СРЕЩУ БОЙКО, ЩЕ ЗАТРИЕТЕ ЕДНА ПЕЧЕЛИВША ДЪРЖАВНА ФИРМА???? ТОВА ДЕ СИ ГО УЧИЛ, А? ДЕЙБА И НОВИЯ КРАСИ АВРАМОВ-ЕВРОВИЗИЯТА
В частните фирми не са 90% пълнеж, поне в чуждите IT фирми не са. Спокойно, и да ги уволнят щом са такива специалисти, веднага ще си намерят работа. :)
Браво, уникално правилно решение, което подкрепям на 100% ! Друг е въпроса че не се знае кви пари ще му се вземат, , че Информационно Обслужване няма да оцелее в свободния пазар, то е мислено и правено да е като пиявица за дървавата.
няма ли кой да го пребие той изрод продажен, дето си мени мнението постоянно и дето Б.Б. не чува,че е взел при себе си най-тъпият и прост ....за министър на финансите!!! Ужас!!!!!!!Тотална криза!!!!!!!!
В коя фирма, казваш, че работиш? От онези, дето ще спечелят предварително нагласените търгове ли?:)
БЪЛГАРИЯ Е ЦЕНТЪР НА НЕВЕЖЕСТВО. НАЙ-СИЛНИТЕ СА САМО ПЛЯМПАЛА. ТЕМАТА НЕ Е ЗА ВАС, ТЪПИЧКИ, МИЛИЧКИ, НЕДОРАСЛИ, НЕЗНАЕЩИ, ПОВЪРХНОСТНИ ХОРИЦА!