Стотици мигранти навлязоха с щурм на испанска земя
Най-големият мигрантски пробив към Европа вече става през Испания
Обратно в новинатаКоментари - Стотици мигранти навлязоха с щурм на испанска земя | Днес.dir.bg
Коментари
не стотици , а хиляди е написано на английски - thausands !
И не, не тази незначителна случка е лошо. Лошо е това, което предстои. Национал социалистически движения набират сила в Германия. Фашистки в Италия и Испания. Англичани се съюзяват в някакви ултраски клубове. Да не ви плаша, но дори и на България и нужна само искрица. Вече и в големи градове турскоезични сочат с пръст и нагло подмятат: "гяури". Изобщо не съм оптимист към това, което предстои. Но пък .... може би е единствения възможен изход.
Аз пък си мисля, че всяко едно такова елементче приближава християнска Европа към сплотяването и. На Испания са и трябвали само 3..4... години да си изтребе евреите. На Португалия - няколко месеца. Само да се прелее капката и нещата предстоят!
Анклавче в северна африка? Дейба имперците дейба, тепърва ще им щурмуват всичките анклавчета на всичките империи с острови и анклавчета по цялата планета.
Така ли се пази европейската граница? Днеска 400 утре 4000. А нас ни обвиняват че ги пускаме.
Скоро и испанците ще пропищят и ще спрат да дават акъл на италианците как да бъдат състрадателни. Следващата държава с дясно управление
За тая работа "лекарството" е М16 или Ак-47, иначе "болестта" ще се влоши.
Не мога да си обясня защо за нас има закони, за тази паплач - няма?! Ако аз вляза нелегално в някоя държава и се изтупам в социала за помощи - веднага ще ме арестуват за незаконно пребиваване, за тия няма проблем и помощи им дават даже, че и жилища отгоре на това?!
Много просто. Защото миграцията на тази палач е наредена лично от господарите на света.
Първо тях трябва да изтребим. Вече номерът с отчета на грешки не минава. Битката е на живот и смърт. Голям плюс за нас е лошия имидж който имаме. Дето се вика всяко зло за добро.
После всички ще са много изненадани като дойдат крайно десни на власт! С малоумната мигрантска политика просто им "постилат килим" към властта! Либаралните правителства не се интересуват от реалните интереси на гражданите, а после настава вайкане...
думдумдумдум..............................................................................................................................................................................колкото е нужно или ги оставяте да ви на серат и нае бат
знамената и да си ходят от там, поради политическа конюнктура. Да подарят града и земята на маврите. После след години зелените испански човечета да направят референдум и да си върнат града.
Няколко картечни гнезда на правилното място, бразда и минно поле между оградата ... и никакви животни не могат да припарят.
Поканват ги в този град, който се намира извън ЕС. Изчакват ги да се съберат всичките и го взривяват. Да се приключи с тая напаст