САЩ ще приемат до 100 000 бежанци от Украйна
С предимство ще се приютяват хора с увреждания, журналисти и членовете на ЛБГТИ общността
Обратно в новинатаКоментари - САЩ ще приемат до 100 000 бежанци от Украйна | Днес.dir.bg
Коментари
Какви добри партньори и приятели! Продадоха ни Мариците, уредиха ни с нови цени на тока и на газа. Бог да ги възнагради!
Ще прибират само свои хора... а това си е чиста проба дискриминация по полов признак.
От всички сфери. ФАЩ сега ще филтрират яко, желаещите да маат бургери и да тълстеят докато пукнат от рак
100 хиляди има вече в България бе! Бахти гнусните лицемери са тия американци нещастни! Пращайте още оръжия да ви ЕПМ гнусна!
Къде сте бе джендър педерасчики, или още сте заети да дрискате в статията с Руския посланик ... И тримцата от Истанбулската Тройка!
сащ се възползваха че след 2-ра световна запада беше слаб и го хвана за гушата, лежа беше, че там е цветя и рози, има богати и средна класа която да обслужва богатите и техните бизнеси, другите са бедни на купони и най-бедни бездомни и просяци. А в соца това го нямаше. Сега като хвана и соца за гушата и до къде я докарахме, с какво се подобри живота ми? Дори храна като хората няма, ако не си купиш вода и жаден ще ходиш. Пикая ти на посрания ЕС, 30г са ми предостатъчни от тази "демокрация."
Бих се писал транссексуален за да отида в САЩ. Тук нямам никакви скрупули за да получа американско гражданство и да мога да работя в САЩ.
Хънтър Байдън, син на президента на САЩ Джо Байдън чрез нвестиционния си фонд Rosemont Seneca, финансира военно-биологичната програма на Пентагона в Украйна! Ей на това му викат наглост.
Започвам да мисля, че ако Украйна бе нападната не от Путин, а от друг, нямаше да има такава истерия нито пък приемане на бежанци. Световните лидери щяха да се възмутят, да се солидаризират, да подкрепят (на думи) и с пръст нямаше да мръднат.
е,укрите им беше мерак да живеят в сащ, сега да благодарят на Путин за "американската мечта."
аз се сещам за една другарка дето вчера пукна - олбрайт като я питаха за 500000 убити иракски деца - убити, не заминаващи за сащ - тя какво отговори: - Ами струва си. Когато говориш за Путин и ръкопляскаш на тия престъпници си същия престъпник. Недей да говориш за Путин, когато крепиш военнопрестъпниците на сащ и ЕС, помияр долен, такива сте по- виновни и от преките убийци, вие трябва да сте на мястото на тези 500000 деца, убийци долни, ще защитаваш престъпниците.
Нашата лгбт общност завидя на украинската лгбт общност - онези ще пътуват без визи :)))))) Вместо да приемат деца и жени, те се загрижили за лгбт-тата :)))))) Дали в Украйна има толкова много от тях? сащ с поредното си извращение!
тия дето байдън прибира са му готови гласоподаватели, още точки за демокрастите, затова в щатите вътре все повече се мигрира според цвета на управлението.
Покрай ЛГБТ, да не забравите и чернокожите украинци. Те също са с предимство пред белите, хетеросексуалните, децата, болните и старците!!!!
Тази уж голяма загриженост на САЩ за бежанците е нищожна в сравнение с бежаците вече напуснали Украйна. А се очакват още над 10 милиона. Краварите се подиграват с Украйна и Европа, продават оръжие и газ на баснословни цени и потриват довално ръце.
Лъжат ! Най-нагло ненормалният Байдън лъже ! Може да приемат 100 и да кажат, че са 100 000.
Преди няколко месеца се каэа, че на Германия трябват 400хил имигранти эа да се спаси икономиката и эастаряващото населбие на Европа. Украинците са християни с блиэък манталитет и ще се интегрират по-лесно от другите от Афганистан и подобни страни.
Ще приемат сто хиляди украински евреи. Все е останало още някое свободно място в правителството.
Как може само 100 хил? Полша вече е приютила 3 милиона души. Тия от Сащ са егати мизерниците
Само толкова? Да отбият номера? От Украйна директни полети до САЩ! Нали са богата държава да им поемат всички разноски дори безплатно пътуване! Фандъкова ще им е настойник
Вижте, онзи ден се разхождах покрай морето и се засякох със украински бежанци не от тези със джиповете, заговорихме се. Ческо казваха нашу квартору на Украине. Разбрах че те пък и руснаците във градовете нямат свои жилища а дуржавни, дори и мебелоте на символичен наем. Мямат корен, собсъврност и затпва тръгват без да им пука. Що улраинскоте селяни не тръгват и не си оставят стопансъвата
Най голямата демокрация и най големите човеколюбци-само сто хиляди?Ами те да вече около Четири милиона!!!!!