Румен Радев: Възможна е обществена радикализация
Според президента "Коалиция "Магнитски" е поредният кабинет, който бърка в джоба на българите и налива пари в Украйна"
Обратно в новинатаКоментари - Румен Радев: Възможна е обществена радикализация | Днес.dir.bg
Коментари
Тя започна още като Мунчо вдигна юмрук преди няколко години.Оттогава се започнаха едни демонстрации,предимно платени,но с наркотици,побоища,депутати гледаме по телевизията как хулиганстват,защото знаят,че са неприкосновени,някои от платените водители се настаниха даже в НС за кратък период от време и на скледващите избори се видя,че не народа ги е избрал за водачи,а хорат,които платиха и мна Мунщо да вдигне юмрук.Е,по голяма радикализация от това,здраве му кажи.
“Президентът” изпитва особено удоволствие, когато Украйна страда. Простете за езика, но този човек стига до оргазъм, докато визуализира руска победа, въпреки че това би било против интересите на България и на Европа.
Жалка работа , казваш Радев. Жалък президент , казвам аз. Бърза да не изтърве удобния момент да предизвика предсрочни избори , за да вдигне юмрука пак .Човеко, що не се прибереш в Пловдив и да си пляскаш карти с пенсионерите в клуба.Може и да си летял , но сега точно вкарваш във "свредел " държавата.
Единственият обективен лидер който говори смислено, всички останали ЛИЗАЧИ са продукт на българското продажно политическо наследство, от създаване на българщината. До 1989 година всички бяха за комунизма, днес тези същите обърнаха си хастара! Затова напуснах това гнило общество завинаги.
Не съм фен на адвокатчето Явор, но пък прави много точна оценка как мнозина "прозападнои хора" се подхлъзват за него. Така един мой приятел завършил хвъркатото училище се кълнеше че Радев НИКОГА НЕ Е БИЛ ЧЛЕН НА БКП! Нищо лично, ако момчето не беше подкрепено с "характеристики" от партийни функционери от село, от предприятието на баща му, от кварталният партиен секретар; една отсилната страна за влизенето му във ВНВВУ. Днес генерала се бие в гърдите колко, ама колко "прозападно" е ориентирано седалището на панталоните му. Интересно какво беше убедило Решетников да гарантира че видите ли Радев ще, Радев е бъдещият п резидент на България
Водача на коалиция Решетников не пропусна да се изходи и по вътрешни и по външно политически въпроси. Когато му се напише успява да върже по няколко изречения, зад които обаче винаги прозира зависимостта му от Русия.
Приемам и има и ще има случайни хора я за кметове,я за депутати,я на на обществени места на средни и високи постове,необразовани,некултурни, с липсващи елементарни човешки добродетели,цинични, груби,неможещи,себевлюбени,ама с такива качества да си президент,представителната власт пред света е просто от 9 год. Радев е дъното на държавността ни пред света.Елементарен зависим и зомбиран невнятник.
С просташката си физиономия другарят Мунчо Радев прилича на бай Тошо от 60-те и 70-те години на миналия век все едно виждам как "нашият пръв партиен и държавен ръководител" изнася реч пред някой пленум,конгрес или Национална партийна конференция на БКП.
Румката приема охотно правилото на бабаита. И това е президент който би трябвало да защитава една малка, слаба европейска държава. Направо си кани източен или южен брат да го гушне.
"Според президента България трябва да има ясна позиция в тази ситуация" Очакваме да чуем и позицията на един генерал учил в разни академии дори и в чужбина. Не безмисленното твърдение , че са необходими преговори. Всички са за преговори , но никоя страна не харесва предложението на другата. Компетентно мнение на генерал отличник къде е в тази дилема .
Ако Турция реши да си вземе Кърджали до Бургас, което няма да е проблем да са победител. Тогава ще приемеш правото на победителя. Много предатели в таз държава.
В този случай да разбираме ли,че ти ще ходиш да се стреляш с турския аскер? А,"диванен" бабаите? Ама знаеш ли на мен колко ми пука за разни кърджалии,даалии, капъсъзи,кърсердари,помаци,юруци,бошняци и всякакви други дьонмета,че щели да попаднат отново под турска власт. Значи аз да си разваля рахатлъка,да не си сърбам ишкембе чорбасъта и да не ям реване и баклава на Боаза (Босфора),да не ходя на плаж на Трува (Троя) и Чанаккале, да не качвам ханъми на масата да ми играят кючек...,а вместо това да си разваля достлука и алъш-вериша с комшиите и да им скачам на бой...И защо? От какъв зор? Затова че "оригиналните" турски рязани карабини искали да приобщят нашите "български"рязани карабини към тяхната империя.Тая нема да стане.Да си ги взимат.Подарявам им ги. Халал да са им.Те са си техни. :)
Румене, що не ни кажеш сега кой предвожда тези радикали? Кой вдигаше юмручето? Кажи ни, моля те, морални стожере наш! Ще подскажа - Започва с "Р" и завършава на "адев".
Като не е плащал корпоративен данък Лукойл, значи не е работил на печалба, значи политиците са натискали за по-ниски цени на горивата за крайните потребители и лукойл не е работил на печалба.
Такива журналисти в друга държава сигурно ще ги тричат.И тия махленски клюкарки ядат народна пара.
идат скоро президентски избори и тоз ще го накажа юнашки
В България Спазваме всички санкции на САЩ за Лукойл и Украйна, а другите санкции по Магнитски не ги спазваме?!
ФураШка, толкова ли нямаш мозък? Не разбираш ли, че в стремежа си да овладееш електорат на опозицията ставаш токсичен. Че си вреден за страната е очеваден факт, но и всички партии си зловонен и заразен.
Радев е този който разделя обществото и насъсква хората един срещу друг. За негово оправдание можем да кажем че го прави от глупост, иначе нямаше да е военен а лекар или инженер.
Румен Радев не е санкциониран за измяма и гранд корупция и олигархия от САЩ и Британия..
Пеевски е санкциониран от САЩ за гранд корупция и олигархия! България не спазва санкциите на САЩ ..
Радев е първият , който пувлично се опълчи и постави на мястото му наглия кракьор на Зеленски Кулеба, когато последния беше дошъл да проси и всички в в Парламента му се подмазваха.
Само да напомня на Руменчо! Дали не си забравил, че ТИ беше този, който бъркаше в джоба на държавата, когато плащаше две заплати на любовницата си! Пак ТИ беше този, който плащаше, пак от джоба на държавата, наемът на същата персона! Няма как да си забравил, че ТИ даваше указания на твоя заместник какви документи да даде и какви да не дава във връзка със започналото разследване по тези случаи! Така че Руменчо, да помислим все пак, дали пък някои не черпят от твоя опит за бъркане в джоба на държавата!
Хайде Резиденте, прави тази твоя партия, че направо сън не ме хваща вече от напрежение..... Тъкмо ще поемеш по добре утъпкания път на подобни главанаци (партия АБВ, създадена от агент Гоце, от която има останал само 1 член - плевенският пияндурник Румен Петков, който за да успее да се докопа до държавната хранилка се набута в "коалицията" на комунетата)
'един човек, който цял живот е бил на държавна служба.' Интересно какво ли има предвид , защото знае най-добре какво е да си на държавна служба и то в силово министерство.
Кое не е истина? На колко места в София се вееха украинските парцали? Сега тихо- мълком започват да поизчезват. Първо Тиквата се е преориентирал- както винаги..
За този няма ли служби по национарна сигулност да го арестуват за обсолютна подривна дейност и за орасност за национарната ни сигурност. Как така с усмивка на уста подклажда гражданско неподчининие и бунтове. Май Прокуратурата е крайно време да му искат именитета.
В момента има два центъра на властта у нас: стабилизиращ и дестабилизиращ. Ти байно от кои си?
Чака да избухне от улиците новото Септемврийско въстание.Човекът, сложен за президент е военен,бе. Търси битки,метежи,въстания,хаос,погроми, атентати.Той няма нищо общо с дипломация, договорености,обединения,споразумения и спазване на Конституция и закон.Употребява ги и мачка само за собствен интерес.
Има една ДС-арска власт, която за глупендъри като теб, раиграва доброто и лошото ченге.
Чета коментарите по долу и констатирам, че явно случайно съм попаднал на партийно събрание на партия „Двете свини“ (герб + дпс-нн)! Само отворете прозорците веднага, че много смърди, а собственика (СУВЕРЕНА) идва и ще ви нарита!
Кутев,ти ли си ,бе? Ти в новата партия на фатмака Радев за какъв се гласиш в келепира.
Разбира се, ДПС Шопар насъскват турци и сигани против българи по селата и особено в Родопите, за да добият повече власт.
е отличителната черта на другаря Пезевенк Радев , за осем години така ли една добра дума да не изговори а съска като пепелянка .
Мутрафонпва харесва това .. АПсолютен фигурант.
Със съветската валута ни се размина, обаче с немскофашистката не сколасахме - ще ни ограбят тия немсколакействащи местни бокомутри, като стой та гледай.
Стига с тази Русия, и тази първосигналност. Истина е, че голяма част от проблемите ни дойдоха оттам, но то е че се правим на големи бабаити точно като украинците. България има достатъчно проблеми и много сериозни такива предстоят от 1 януари сега. Първосигнално е да се отричат неща само заради това кой ги е казал.
"Президентът Румен Радев не изключи радикализация на протестите" С това директно призовава лумпените да разрушат държавата. Той стои зад тях както през 2020година. И до последно ще се опита да работи срещу законното правителство. Колкото до думите му за някой който е бил цял живот на държавна служба - да не би да е визирал себе си
Кварталните клубове на ОФ и БКП е време да се отворат отново. В тях изтъкнати дейци и езиковеди да провеждат обучения и семинари за новите политически и обществени дейности. Днес научих ново крила на радикализма ОБЩЕСТВЕНА РАДИКАЛИЗАЦИЯ!? Не намирам научно или ненаучно обяснение на кочбинацията думи нито в българските тълкувания, нито в руски, украински, немски сайтове. Моля помогнете -генерала стана неразбираем
"Сещам се за един филм, в който един офицер се беше свил в окопа и треперейки - непрекъснато си слагаше и си махаше пагоните, в зависимост от това дали врагът настъпва към неговия окоп, или отстъпва. Та и нашата работа такава. Някои политици довчера целуваха украинския флаг, днес ту го махат, ту го връщат, жалка работа".