Радан Кънев: Жална ни майка, ако промяната дойде от ляво
Лидерът на ДСБ Радан Кънев, който създаде надпартийната платформа "Нова Република", поиска закриване на НСО. Жална ни майка, ако промяната е от ляво, каза той.
Обратно в новинатаКоментари - Радан Кънев: Жална ни майка, ако промяната дойде от ляво | Днес.dir.bg
Коментари
Радан много държи промяната да бъде масивна и отзад! Иначе празнословията за леви и десни отдавна е загубило смисъл! Платформите им се припокриват и се свеждат до чист популизъм ,а след изборите вече се забравят и губят смисъл
индивидът който упорито разбива дясното, създавайки партийка след партийка, който издигна алтернативен дясен президент, плаче , че промяната може да дойде от ляво?? ми от ляво ще е бе, лев..ак неща..стен!
Промяната от ляво - това е нонсенс! Мултиплизирането на лъжата каква промяна може да е!
Ако иска такава промяна, да излезе от политиката. Той е омърсен и отвращава десния избирател с хитрината и лукавостта си.
Притежавам малка транспортна фирма и предлагам да спонсорирам пътуванията на новата платформа. Предоставям два впрега за по 5 човека.
Слушах Корнелия Нинова. Промяна ще има, ще построи комунизма! Здравеопазване без листа на чакащи, без доплащане за осигурените, държавата поема лечението на бедните, които не могат да се осигуряват.
Наистина!!! Такива като Благовест Кирилов -прости и неграмотни ще се докопат до някъква власт и....????
Няколкото неща, които казва Радан са съвсем правилни. Лошото е лошата му репутация на хомик. Доброто ще е, който и да дойде на власт да направи това, което казва Радан! Гледната му точка по тия пунктове напълно си кореспондират с огромната маса народ. НСО да изчезва, 50% съкращаване на клатикрачолите и бюрокрацията на ГРОБарите и всякакви други в държава и общини. Да се сложи лимит на бройки, вътре в рамките на който да се къдрят както искат с бюрократи. Има служби и службички живуркащи от време то на комунизма. Електронно правителство, навсякъде електронни връзки между различните масиви, а бумажтината се увеличава! Що бе идиоти??! В общините едни отрепки, които издават документи по адресни регистрации са дублират в МВР. В МВР едни отрепки, които водят адресни регистрации и постоянно хленчнат че са болни, като не работят там, няма никакви проблеми, всичко е на компютър. В болниците адска бюрокрация, а няма лекари и сестри, санитарите ги мързи и не вършат нищо, чиновници бол! По актуалния момент с чистенето на снега. Чистотата изобщо не работят, циганорита в тях по цял ден се шматкат като пингвини и хленчат за заплати. Тротоарите станали на пързалки. Улиците изчистени само по булевардите и то на 1 м. от тротоара, т.е. недочистено още метър, чакат пролетта.Защо бе идиоти не накарате техниката да омита всичко до бордюр?!! Защо не влизат в малките улички, където се образуват коловози като кратери, колите танцуват... И безброй други проблеми. Така че бюрокрацията е тумор на държавата и общините, да се изреже 50%!!!!
Поради нищо другарю Ташко, напротив гордеем се с единственият читав мин. председател в новата ни история!
ВИДЯХМЕ го лявото, от 1944 го гледаме и НИЩО не виждаме, само правешки каскети които ограбват България.
Абе Кънев, абе ДСБ, абе "десни", абе Да!българи ли сте, протестъри и т.н.! Какви десни сте вие??!?! Вие сте ултра-леви! А "левите" бесепари за десни! Цялата ни държава е сбъркана, начело вас!
Докато има "политици" като Радан Кънев от дясно,нищо чудно промяната да дойде от ляво!
Съгласих се, Радане, с това, което казваш! НО големият проблем е, че се разслоихте на много партийки и така шанса да влезете в НС е спорен! От друга страна те разбирам напълно - как да търсиш обединение с майстора на предизборни трикове Лукарски и МегитУ Ликвидаторката?!;)
хубаво, "До 50% съкращаване на администрацията", ама като отидох след два месеца да си видя някои стари колеги, на моето място се мъдреше една красавица. Такива съкращения се правят с администрацията.
Промяната винаги е от ляво. Доброволно "елита" никога не дава това дето се полага на НАРОДА. Само силово може да се бориш за правата си. Законът ,това е волята на иконочически господстващата класа възведена в ЗАКОН. Закнодателят никога не грасува срещу себе си. Така,че.... Система която не дава шанс и надежда на губещите е обречена. Не дали а кога. Бой се от търпеливите.
Радане.Ти хвърли огромни усилия да разбиеш коалицията.Не се прави на света вода не напита!
Да идва, ако ще отляво, ако ще - от дясно. Лошото е че по-скоро трябва да я чакаме отгоре, защото такива като теб спират възможноста да дойде отдолу.
Ние храним свинете. Първо ги избираме, а после плащаме от джоба си, за да ги крадат от нашия собствен джоб.... С това съм съгласен!
Нали забелязвате, че Радан Кънев е ежедневно по всички медии! Това явление, хич не е случайно! Това не може дане е иницирано и наредено от далеч, през океана! Там, старата администрация търсеше заместник на прекалено дълго управляващият техните интереси Бойко Борисов. Изборът им, много грешно попадна на Радан Кънев и го пуснаха в политиески оборот! Май, сега ще си отчетат грешката, ама бюрукрацията по промяна на решенията там е страшни и нещата се бавят с години! Та, не се чудете защо в медиите се вре непрекъснато Радан Кънев с обществено доверие 1.6%! Затова сме на последните места в света по независимост на медиите!
радане, абе вие нема ли да преминавате официално към сектата на уахабитите в знак на протест? все пак имате светъл пример... :-)))
Радане,ти влезе в парламента с обещания за сериозни промени в начина по който се избират народните представители, а се извъртя на 180 градуса. Да си чувал приказката за лъжливото овчарче? Защото на хората им омръзна от лъжи и от несменями корумпирани номенклатури без значение в какъв цвят са.
Радане, не съм отправил поглед към Позитано, но съм един от многото разочаровани Герберано ! Така че до пролет ще видим !!!
Г-н Кънев, обикновеният българин чака промяната 27 години и вече му е все тая дали ще дойде от ляво, от дясно или от центъра. Само да я има и да е към по-добро. Вие, като един от неможачите да я осъществите тази промяна, по-добре си мълчете. Имахте години да направите нещо или поне да повлияете на ГЕРБ по някакъв начин, но нищо такова не се случи.
Наистина, жални ще са майките на някои, дето ще останат без чаканите суми от евро-фондовете. А и те ще жалят много, много, за пропуснатите далавери.
Радане, ти се зъби още на всички партии в дясно и разцепвай всичко което можеш и наистина очаквай тогава да ти дойде нещо от ляво и отзад !
Т.нар. "промяна" се очаква вече почти 30 години - някой не я дочакаха, защото емигрираха, а други вече не са между живите! "Промяна" настъпи единствено в материалното благополучие на т.нар. "политическа класа" в държавата и в местните политически екипи в общините! Истинска промяна е необходима, но за съжаление без външна намеса и управление от Европа няма как да се случи, защото тези, които трябва да я направят нямат интерес от това!
Жална ни майка, ако промяната дойде от Тр. Трайков, Методи Андреев, Радан Кънев, Иво Прокопиев, П.Славов и подобни, които МРАЗЯТ обикновените хора и ценят само богатите.
Г-н Радан е цакан и от герберисти и от бесепари и стигаме до извода, че и двете партии са бизбизе т.е. от едно и също котило. Давай Радане. Евреите сте хубав народ. Наблюдаваме нещата от късо. Жив и здрав бъди. Който не е живял между ЕВРЕИ, АРМЕНЦИ, ТОЙ нищо не знае. Над всички сте. Джордж Сорос е пример. Търси в търсачката. Гледайте го по екрана. Сорос е пример за много български предприемачи-бизнесмени. Поуката, мислите, оставяме за вас драги другари бизнесмени от комунистическо потекло/БКП/ДС/Доносноци... БКП=КАПИТАЛИСТИ. Така лесно се става богат, ама СОРОС как е започнал през 1944. Отговорът е за вас, мили ми комунисти от всички партии... ГЕНЕРАЛЕ, ГОСПОД ДА ВИ БОГОСЛОВИ!