Полицаи от Чикаго изстреляха 96 куршума за 41 секунди в колата на цветнокож шофьор (видео)
По предварителни данни водачът бил без предпазен колан, а когато бил спрян за проверка, пръв открил стрелба срещу униформените
Обратно в новинатаКоментари - Полицаи от Чикаго изстреляха 96 куршума за 41 секунди в колата на цветнокож шофьор (видео) | Днес.dir.bg
Коментари
Така трябва да се прави, а не единия не карал, другата с Нурофен, третата с настинка, единия не преценил скоростта.
Страхотна държава - да те е страх да излезнеш до магазина, за да не опаднеш в престрелка.
Хахаха, изкефи ме полицайКАТА как си плю на петите :) Бая шубе, а беше с изваден и насочен пистолет....
Не е далеч времето, в което САЩ ще заприличат на Бразилия и като цвят на хората, а оттова логично следва и като престъпност.
Заглавието трябваше да е: "Застреляха шофьор, заради шофиране без колан"! Много повече в духа на българската журналистика е.
И значи е много важно за народонаселението да бъде натъртено, че е цветен телевизор тоя. А за расизън спрямо белите? Когато и за по-малко лети олово по виновни, много бързо ще заживеем в нормален свят. А не рейнбоу ливс матър.
Е как какъв... Окуражаване на цветните кожи по пътя им към безнаказаност, слободия и легитимация на престъпленията, които извършват, облечени в "културни особености". Също вменяване на вина на белите при опит за справедливо законоприлагане.
Тъжна новина. Как видяха че бил без колан зад затъмнените стъкла. Разстрел за няма нищо. Хич не е ясно че е бил стрелял пръв.
Анатоли, наистина ли си вярваш, като пишеш, че наказанието за шофиране без колан е разстрел?
Преди два месеца някакъв униформен посерко откри стрелба по автомобил с човек вътре, понеже решил, че стрелят по него. А то — някакъв жълъд паднал и ударил капака ли, покрива ли, не помня вече.
Правилно!! Разстрел за всички. Така ще решим и проблемите със задръстването, и със замърсяването на въздуха, и с карбоновия отпечатък. Ще се явяваш ли на изборите, за да гласувам за теб?
Там е " Акъла " ! Направо Бейрут . Близо до Сисеро - афро-американският събърбан . Остави това , ами след 2 седмици там трябва да съм съдебен заседател . Като казах на шефа си - американец , той се изсмя , и попита закачливо : На ул. Калифорния 26 ли ?
Иван Арнаудов А ти наистина и вярваш, че стрелянето по полицай трябва да се толерира? Аз все си мисля, че безпрекословното подчинение на закона е една от основните причини тази страна миналото да просперира. А ЛГБТ, упадъкът на морала и шикалкавенето с бек лайф метърс - са от основните пречини днес да запАда.
Г-н Иван Арнаудов, за Вас е измислено понятието 'Чукча писател'. Полицаите са ОТВЪРНАЛИ на стрелба започната от въпросният индивид. В САЩ това е очакваният и смятан за пропорционален отговор на тази ситуация. Само и единствено в ултра-либерална глава може да се роди идеята, че на стрелба с огенстрелно оръжие може да се отговори с нещо различно от същото.
Сетих се за една серия на Том и Джери,където Том пие вода и се разтича целия като лейка.
Вижда се полицейско насилие.самата интонация на гласа на полицая е агресивна и оскърбителна.Аз не виждам на видеото агресия от страна на черньото.Какво ако се е стреснал и по грешка е натиснал друг бутон за стъклото? Ако брикета наистина е стрелял пръв си заслужава съдбата. Но за един колан да стреляш? Ние не получаваме вярната информация от медиите. Друго расизма си съществува навсякъде по света и това допълнително е наляло масло в огъня.Да се направи разследване. За пример ще кажа ,че наскоро полицаите в бг убиха човек за това ,че не спрял.9 патрулки в Стара Загора го гониха и пребиха после до смърт.Не въоръжен човек. И потулиха засега случая ..
Бихте ли ни описали как изглежда нормална и пропорционална реакция на полицаите в тази конкретно ситуация?
защото не се подчинява на полицаите. Ясно се чува какво му нареждат. Няма причина да не изпълни нарежданията, ако няма какво да крие. Достъчно е някой да извади пистолет, за да стрелят полицаите. Или може би трябваше да чакат първо да убие или рани някой полицай. В САЩ абсолютно всеки знае какво може да му се случи, ако не се подчини на полицай.
Полицаите са такива навсякъде. Когато ти трябват никакви ги няма, седят бъркат си в носа и отиват да глобяват хората за колани и паркиране. И за награда се пенсионират по-рано.Това че има 10% наистина съвестни - ангели не отменя факта, че професията е една от най-тъпите. Повечето са там по социални причини.
каква истерия към човек, който си е в колата тихо и кротко. Пък у нас прегазваш две момичета на тротоара и полицаите веднага те водят в къщи и ти носят обувката, дет си загубил бягайки истерично. Как ще ги стигнем американците ????
Белите да не са безцветни. Айде по-малко расизъм: човекът е просто шофьор. Най-вероятно е правил нещо не много законно.
запозна ли се вече с Венци и Снежа? Дойдоха преди 8 месеца, бяха ми съседи в Брезите, а първият ми хазяин беше живял 30- те години на Уобаш
бегай бе либераст. Само за физиономията на чернилката си заслужава куршум в челото. Защо тая гад круминална е в кола с черни стъкла, какво крие. Деба и продажната сган сте това либерастите. и майките ви да изнасилят чернилките ще кажете, че са предизвикани. Плюя на осраната ти брада
Какво му е Цветнокожото?!? Той е Черен! И няма Нищо Срамно в това, за да се увърта така и да не се казва. Аз съм Бял и НЕ мога да го променя, дори и да искам! Той е Черен! Така сме родени, това е! Нека говорим за Нещата с Истинските им имена!
Чети новини от Америка и какво значи там закон и полицаи не гледай руската кочина БълХария . В Руската кочина трябва да се гледа метрополията там наскоро освободиха човекоядец сатанист само след 3 години
бугаристанския мургавел не спира на никви проверки доде не намотае БииМВету на некое дърво... ББААХАХА
Едно време имаше цветни и черно-бели телевизори. В този ред на мисли, "цветнокож" за мен означава някой, който не е бял или черен. А на черните сме свикнали да им казваме "негри", не разбирам защо напоследък я позабравихме тази дума - тя е интернационална и в която и държава да кажеш "негър", ще те разберат.
Ти никога няма да си биеш инжекции за почерняване, нито да си оперираш носът да стане плосък. Докато Мънки Джаксън плати милиони за да се избели и оперира носът в "арийски".
защо цветнокож???Има ли безцветнокожи???Ето от тази "политическа коректност" и заиграването с групичките със сексуални отклонения дойде всичката тази гадост последните 15-20 години....и всичко почна заради Обонго...
Ако в България полицаите стреляха срещу всички без колан зад волана, тогава половината от шофьорите щяха да лежат на два метра под земята. Амин.
Бял? :) А по на север в Европа пак ли ще си бял или там ще си средиземноморски тип красавец? :)))) Езкотичен... :)))
Няма изходяща дупка от куршум,много ясно се вижда на вратата, как е стрелял и е ранил полицай, откъде е минал куршума при вдигнато стъкло? Според мен Светльо се насра, без да иска затвори стъклото (или загаси и то почна да се вдига), някой от полицаите гръмна неволно и останалите почнаха да стрелят. Иначе и полицаите са пълни идиоти. Ами ако в колата имаше друг пътник? И той ли трябва да бъде екзекутиран? Половината от куршимите не уцелиха и летяха между къщи в жилищен квартал. Най-вероятно точно така е бил уцелен и ранения.