Пловдивската акушерка Петя Запрянова е избрана за №1 в Европа
До престижното признание се стига след като носителката на приза е номинирана от Алианса на българските акушерки
Обратно в новинатаКоментари - Пловдивската акушерка Петя Запрянова е избрана за №1 в Европа | Днес.dir.bg
Коментари
Браво! Аз пък мисля, че със сигурност е най-добра в европейския съюз, като се има предвид в какви условия работи в сравнение с колежките й в Европа.
Почти всички акушерки и сестри са груби, цинични, необразовани и "грижата" е последното качество, което имат. Та и тази от снимката. АБА имат много, много неща да оправят и чак след това да номинират и награждават.
Ще влезна анонимно... Да определено грижовна...и мила жена. И двете ми деца минаха през нея. Преди това ми я препоръчаха. Но вниманието ми струваше пари на ръка...макар и след самото раждане. Нека наградента каже....взимала ли е от някой (или по-точно пропускала ли е от някой) Не ме е яд за парите. Яд ме е за здравните осигуровки...които така или иначе са плащани и за мен и за жена ми.
Поздравления, има и такива сестри с които да се гордеем! Тези дето висяха по первазите моля, вземете пример!
И като как точно определят коя акушерка е НОМЕР ЕДНО В ЕВРОПА? Проверили ли са работата н аВСИЧКИ акушерки в Европа? Колко пари и време би струвала такава проверка ако би била проведена? По какви критерии се определя класацията на акушерките - на брой бебета, на килограм живо тегло, годишно, за целия трудов стаж до момента... Поредният еврогейски дебилизим! Вижда се, че даже нещастната женица на снимката разбира колко безумно е това, защото изобщо не изглежда поласкана и радостна.
...има нещо друго...малко по-горе го описах ...вероятно е съвест...
Петърчо, дядовото, в какви единици се мереше съвестта, че вече не си спомням. Щото като сравняваш едни неща все някак трябва да ги измериш. А? Всеки, на когото се е родило здраво дете благославя неговата си акушерка. Останалите, осакатени от скачане на корема или стискане с форцепса са на друго мнение. Дори да приемем, че в сравнително малък колектив би могло що-годе обективно да се определи субективно най-добър работник, то в рамките на един окръг, а камо ли на Европа - да ма прощавате. При липса на ясни мерни единици, измерването "на око" изисква поне да се познават ВСИЧКИ кандидати. Другото са идиотщини за разсейване на тълпата.
Като е толкова добра, защо е в България? Има нещо гнило! Или не знае английски (не ме учудва...) или има партийни протекции тук у нас.
И друго, защо е в Пловдив, дори не е в София... Необяснимо!