Осемгодишно дете бе поразено от мълния в Бургас, борят се за живота му
Момченцето е в безсъзнание и е настанено в реанимацията на Университетската болница
Обратно в новинатаКоментари - Осемгодишно дете бе поразено от мълния в Бургас, борят се за живота му | Днес.dir.bg
Коментари
Чувал за по прецизна мълния щом на другите нищо им няма.Е каквото му е писно на човек,това е
При такива новини се чудя - защо дете, защо гръм не нацели мутрата, някой от ПП, ДБ или ДПС?
Не виждам защо не се блокират коментарите под такива статии. Само се дава трибуна на кретени.
Чудесна идея но още по-добре би било някой висок и черен лидер от Максуда на една псевдо патриотична партия!!!
Съдбата.Щом Ванга е можела да предскаже кога някой ще се спомине с точна дата,значи каквото има да става ще стане
Само в тая малоумна държава може да те удари гръмотевица докатго вървиш в парка. Толкова ли е трудно да се сложи по една мателна пръчка на всеки стъкб като гръмотвод? Детето сигурно е било качено на колело.. Молете се да оживее ! На мен токущо ми надраха колата БМВ 318, 2020 година, без причина на плажа в Несебър , без причина, ей така , за нищо, защото съм от Стара Загора. От един бургазлия знам че местните драскат колите на .другите градове, ей така , за нищо. Като прочетох тая новина за детето , за какво да се ядосвам, имам и автокаско. Ако може не стъпвайте на българското черноморие. Това което виждате е само върха на айсберга. Очевадно е пълно с измекяри които ние не забелязваме.
Лайнян примес има в горния ти крайник ,наречен глава , в който дори приматите имат мозък!!!! Спри да пишеш глупости боклук и се моли за детето!!!!!!
Миризливите гладни, бедни, потни, пияни, миришещи на ракия, лук, чесън, цигари и чубрикака селяни от Несебър завиждат.
Да ти кажа, четенето на коментарите е доброволно....никой не те кара да кликаш на тях.
На кой да се молим.Ако нищо не му се беше случило нямаше за какво.Ааа забравих лошото си е от нас а доброто от божество
Човече, по-скоро от умрял писмо ще получиш, отколкото адекватно мислене от общинарите в Бургас. Точно до Нептун е т.н. "въжен мост" -разпадащо се поради никаква поддръжда съоръжение, на което и в момента играят стотици деца на ден. Въпреки, че са скъсани всички предпазни мрежи, липсват цели дъски от мостчето, стърчат винтове и скъсани метални шини и 1/3 от моста липсва, от общината изобщо не им пука, че някое дете може да се осакати. На мой сигнал от този понеделник, един наглец, който беше на дежурния телефон ми обясни да не ги занимавам с глупости, защото били много заети.
Ти си прероденият Конфуций, няма спор! Само философ от неговия калибър може да формулира аксиомата, че каквото има да става ще стане. Пак са пуснали диспансеризираните в Карлуково в домашен отпуск.
Трябваше да го запишете нехаещия чиновник и да го наклепаш по всички възможни канали, началства, соц.мрежи и т.н.
Записах, го. И съм се заел по всички възможни начини да накарам тези негодници /в смисъл, че са негодни да вършат работата, за която са поставен/, да отремонтират указаното от мен съоръжение. С въпросния тюфлек няма какво да се разправям. Ако не е той, ще сложат някой, още по-сакат в главата. Гарантирам, че до месец, ремонт на площадката ще е извършен. Проблемът, обаче, ще си остане. Защото системата е такава, че следващият кмет и екипът му ще са още по-некомпетентни, още по-послушни, и още по-склонни да харчат пари срещу нищо.
Дано се оправи детето! Всичко друго е ала-бала! И нека не критикуваме! На запад също стават такива неща. Доти и по-често. Тъжната действителност е, че там спортуват и се разхождст повече. Не можем да сложим на всекинстълб-гръмоотвод и на всеки ъгъл-ченге! Не става! Съдбата си е съдба - това е природно бетствие - мислите ни трябва да са със семейството на детето!
Природно бедствие си е това. Срещу силата на природата нищо не може да се направи, не знаем кога какво ще се случи. Дано се оправи момчето!
Иване, нямаш дори бегла представа какво представляват мълниите и как действат мълниезащитните инсталации, нали? Дано се оправи детето!
Срещу природата не можеш да се бориш. Товя си е нормалната сила на природата, не може да бъде предотвратена
Само на запад и на изток може къщата да ти я отнесе вятъра, щото е от гипскартон и дървении, без бетон и арматура !
Така е. Най-добрата превенция е да си седиш вкъщи. В градовете особено хората не се пазят, но по селата бурите са зловещи и шансовете да те удари ако си единствения човек решил да стои навън по време на буря са високи.
Какво гръмоотводи на плажа бе човек? Какви кули на гсм и тинтири минтири, слез на земята.
Няма такова слабоумие, природно явление, човешка трагедия, невинна душа..., и тролещи безмозъчни кретени... Да е на живо да му е драго на човек да ви начупи маневрите, ей тъй на за кеф... Дано се справят лекарите и детето се възстанови на 100%, дано....
Ама като ви казват за чипа, за матряла и 80-те % се сърдите... Такива са ни българите! Други нямаме! Манталитет!
То повече гърмя и трещя от колкото валя дъжд в Бургас! Наистина много силно гърмеше а дъжда не беше много силен както и вятъра не беше много силен! Не помня скоро в Бургас да е имало толкова мощни мълнии със толкова силни гръмотевици все едно бомби гърмяха
дано 100% здраво се върне детето при другарчетата си ... при видими светкавици в облачно време и денем, и нощем: дасеизчака с плътно един до друг двата крака (така са най-маненки електропотенциала\електричното напрежение между тях) всичките нотбуци/лаптопи + електронни игри + таблети + телефонни апарати да са изключени или още по-добре с махната батерия - щот са с много добра токопроводимост = магнит за мълниевия ток дирещ пътя на най-маненкото съпротивление, да се отделят на поне 6 метра от тялото всякакви или месингови (цинково-медни тоест) , златни, бронзови (тоест калаено-медни), сребърни неща от ушите, пръстите и\или китките на ръцете и от глезените и/или пръстите на краката, също и ако са видимо част от облекло и\или чанта, куфар, сак, раница, ако човек е придружаван от куче\котка на чийто врат виси нещо метално - махнете го докато трае мълниевата буря, не се крийте поДърво щот то е гръмоотвод - живи и здрави
с донейде тъпоъгълна\неостра форма са разперените: и плажни, и побиращи се в чанта\джоб/лек автомобил чадъри а и комай сите им спици и за носене във време движение, и за ветроустойчиво отвесно в морски\океански пясък положение са от токопроводящо джилезо ... живи + здрави
Кажи му на твоя Господ да се метне в някоя дупка да се зарови. Ако съществуваше този ваш Господ нямаше планетата и човечеството да загива. Или явно твоя Господ е доволен че се самоубиваме и използваме деца за секс трафик а? Я го питай твоя малоумен Господ какво мисли за това?
Ей де мунчо можеше да забие байрака, че да има поне малко файда от него, само една заземителна плоча трябва да се добави. Апропо на времето Станишев сложи два, още трябват май