Коментари - Осама бин Ладен изпратил ”послание” по самолет | dnes.dir.bg
назад

Осама бин Ладен изпратил ”послание” по самолет

Лидерът на Ал Кайда Осама бин Ладен пое отговорност за неуспешния опит за атентат срещу американски презокеански полет на Коледа миналата година

Обратно в новината

Коментари - Осама бин Ладен изпратил ”послание” по самолет | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Gospod da go ubie tozi gad!!!

Тия американци вече ни взеха за мезе.

sigorno nqkoi se e upla6il-ot gorski pojari,tornado i dr.umirat po-ve4e hora/da ne spomenavam avto katastrofi/ vsi4ko e vqtar i magla.Setih se zemetresenieto v Haiti e ot 4almite :):)

Колко много поддръжници на циганите с чалмите има в България - не е истина. Кефят се на Бин Ладен щото тероризира Америка. Нищо че в там живеят милиони българи вече-важното е че омразните Съединени щати страдат. Прост народ - бедна държава. Доказано.

Май само болните и промити американски идиоти не са разбрали, че Бен Ладен е продукт на ЦРУ.

wakeupprojekt.com ili the arrivales youtube #17,19

Има Осама бин Ладен,колкото и Рамбо...взеха ни за канарчета вече, незнам кой още им вярва.

KOLKO HUBAVO 6TE6E DA BADE AKO NIAMA6E ARABI NEGRI RUSNATSI I KAKVITO SE SETITE TAM TERORISTI. A NA ALABIN I NA DRUGITE KOITO SI MISLIAT 4E TOVA SI GO IZMISLIA CIA ......... NE ISKAM DA IM POJELAVAM TIAHNO DETE ILI VNU4E DA E NA MIASTOTO KOETO ARABITE SA SI IZBRALI DA NI POKAJAT KOLKO VELIK E ALLAH

Циганин но с много пари а не беден тъпак като теб . Не разбра ли говедо ,че всеки с пари може да си прави каквото иска с теб и да ти го завира както и където му е гот и да ти пикакае на физиономията . Като кажеш циганин се мислиш за много велик ли - нещо си се объркал . За кинти хората правят каквото им кажат и ти не си изключение , просто си една шибана животинка която се мисли за нещо по велика от другите хора. Червей нещастен готов си да обиждаш за да се почувстваш ,че си нещо ли и АЗ мога да обиждам но не е в това смисъла , но теб лично ще те обидя за да разбереш смисъла на това което ще ти кажа - / бабите ти през петте века робство на чукали ли са ги до побъркване а дядовците ти пеели ли са песни докато са чукали ... Не се мисли ,че си чист българин защото в вените ти около 90% има вероятност да тече не българска кръв . За пет века колко поколения са живяли направи си сам сметка - е все едно от поколенията е омешеано . А това за сателитното наблюдение са дивотий и децата знаят ,че сателитите за фиксирани в наземна орбита и през определен период се отваря прозорец ...

Докато Новата Юдея съществува, светът ще върви надолу.

Исляма е варварска религия.

BIAH TVURDO PROTIV TERORISTITE,NO SEGA SAM ZA TIAH,TAZI GADNA VAGINA AMERIKA EBA MAIKATA NA SVETA,DA GI PALQT I GURMAT

юдейското ООД зад локвата търси нови източници за финансиране гаче ли ....

Шалом Шалом ))))

LELE TOIA NE SE SEGYVA. AMERIKA DA PRESTANE DA SE BURKA VUV VUTRESNITE RABOTI NA VSIZKI DURJAVI. INAZE LOSO STE STANE.

Пмндоски тъпотии

Всяка подобна статия е лакмус за журналиста, който я пише и медията, която я публикува. От няколко години дори официалните американски власти (под сурдинка) признават, че Бин Ладен е мъртъв, предполагаемо от края на 2001 година. в. Стандарт 13.12.2009: Най-изд терорист в света, саудитецът Усама бин Ладен, считан за организатор и поръчител на атентатите на 11 септември, е мъртъв от 7 години, пише в. Дейли мейл. Американските и британските власти умишлено прикривали този факт и разпространявали фалшифицирани аудио- и видеозаписи с негови заплахи, за да продължават войните срещу тероризма. Твърдението е на Анхело Кодевила, бивш US разузнавач, сега преподавател в Бостънския университет. Тази своя версия той лансира в сп. Спектейтър. Учудващото е, че тази фалшификация се приема на доверие от толкова много политически коментатори, експерти и учени, пише проф. Кодевила.

Obama e pory4al na CIA da napravi tozi zapis. Osama ne sy6tesvuva! i 9/11 nikoga ne e imalo - vsi4ko e fal6ificirano ot amerikancite. venseremos drugari!

До: US & BG Citizen (24.01.2010 г. 18:47ч.) Слушай, не знам чий ситизен си, дришляко клети, ама хайде да отидеш в друг форум да обиждаш българите, а? Да бъдеш така добър и умен като истински американец, искаш ли? Там можеш да пишеш и на маймуница.

Ako CIA raboti sre6tu amerikncite, nie trqbva da za6titavame CIA.. za6toto tozi koito raboti sre6tu amerikanskiq narod raboti v polza na BULGARIA ;) amerikanskiq narod e NEOPISUEMO LAKOM, koito ne e bil v Amerika ne moje da si opi6e 6to za LAAKOMIQ e obzel AMERIKAANSKIQ NAROD.. tova sa po lakomi sa6testva i ot PRASETO.. koito e sre6tu AMERRIKANSKIQ NAROD, toi e v POLZA na BALKANSKITQ STRANI, AZIQ, AFRIKAA.. vsi4ki nie, koe ejednevno sme obirani ot amerikanski 4inovnici, ikonomisti, i grajdani, koito pretiskat svoeto pravitelstvo da idva da ni KRADE surovinite za da gi dava na tqh i te, 6ibanite amerikanski graajdani da PIRUVAAT na na6 grab.. taka ne mojee... vseki koito e sre6tu aamerikanskiq narod, e na6 priqtel, i nie trqbvaa da go za6titime.. ograni4avaite, ubivaite, robotizirvaite amerikancite.. te sa tolkova LAAAKOMI 4e ako ne gi okove6 vav verigi i gi ostavi6 na svoboda da vireqt sled 100 godini PLANETATAA 6te e OGLOZGANA do KOKAAL ot laakomiq amerikanski PRASE6KI narod

Ako CIA raboti sre6tu amerikncite, nie trqbva da za6titavame CIA.. za6toto tozi koito raboti sre6tu amerikanskiq narod raboti v polza na BULGARIA ;) amerikanskiq narod e NEOPISUEMO LAKOM, koito ne e bil v Amerika ne moje da si opi6e 6to za LAAKOMIQ e obzel AMERIKAANSKIQ NAROD.. tova sa po lakomi sa6testva i ot PRASETO.. koito e sre6tu AMERRIKANSKIQ NAROD, toi e v POLZA na BALKANSKITE STRANI, AZIQ, AFRIKAA.. vsi4ki nie, koito ejednevno sme obirani ot amerikanski 4inovnici, ikonomisti, i grajdani, koito PRITISKAT svoeto pravitelstvo da idva da ni KRADE surovinite za da gi dava na tqh i te, 6ibanite amerikanski graajdani da PIRUVAAT na na6 grab.. taka ne mojee pove4e da se prodaljava... vseki koito e sre6tu aamerikanskiq narod, e na6 priqtel, i nie trqbvaa da go za6titime.. ograni4avaite, ubivaite, robotizirvaite amerikancite.. te sa tolkova LAAAKOMI 4e ako ne gi okove6 vav verigi i gi ostavi6 na svoboda da vireqt sled 100 godini PLANETATAA 6te e OGLOZGANA do KOKAAL ot laakomiq amerikanski PRASE6KI narod

Талибани, чеченци, кюрди, баски. Докога някакви ненормалници ще ни се подграват. Да ги хванат да ги осъдят и да се свърши. Толкова ли е сложно?

АБЕ ТОЯ БИН ЛАДЕН НЕ СТАНА ЛИ ВЕЧЕ НА 100 г.? ОТКОГА ГО ДЪВЧАТ!!! АЙДЕ МАЛКО ДА СМЕНЯТ ГЕРОЯ ЧЕ ТОЯ СЕ ИЗЛАГАТ ВЕЧЕ В ТИЯ СТАРЦИ!

adash sachuvstvam ti naistina :) dano decata ti ne sa tolkova ogranicheni kato teb

Боже,каква злобна измет има в България.То затова сме на това дередже-бедни,злобни и завистливи,защото вместо да защитаваме цивилизацията,сме на страната на фанатизирания ,пещерен ислямизъм.

ако има атентат , бога ми някои щепредупреждава или ше действа . Защо само негативни предсказания в пресата .Може би някои среди имат интерест от това- напрежение и пр. Виждате в живота има приподни стихии които не могат да се предотвратят и това е страшно - жертви , хаос .

Osama bil Gladeen xayxaxax :D:D:D

Да бе , само дето той не съществува никъде другаде освен в измислиците на американските служби за сигурност , което им е необходимо за оправдание на всичките свинщини дето правят по света , за благото на нацията. Остава само да направят списък на нацията , която най-вероятно е от 20-30 заинтересовани.

Абе докога ше лъжат с тоя бин Ладен ?! ЦРУ си ги подхвърлят тия записи и лъжат за някакви измислени терористи. Явно има много наивници все още не са прозряли измамата 11 септември и тероризЪма!

Осама, ако е жив изобщо скоро ще праща посланията си по пощенски гълъби от пещерата........... Чичо Сам е завардил, космоса и нета и го дебне . Прекалено много внимание се отделя на тоз циганин...........

Аман от американска пропаганда.ЦРУ сам си го създаде и го ползва като плашило за зомбираните американски граждани.Така по лесно се прокарват закони ограничаващи гражданските им права.

За едни терорист,за други борец за свобода.Въпрос на гледна точка.Само не мога да разбера,защо трябва аз да търпя негативите на разни болни мозъци,които си мерят пишките?

Еми че как да няма интерес,бе колега. То затова се вдига постоянно тази пара. Затова има и УЖ опити за атентати на африканчета и афганистанчета. Пълни измислици. Пък и нали го разкриха тоя Ладен,че е човек на ЦРУ - какво правят театри още не знам. Ако мислят,че американците са тъпи-да си ги заблуждават с тоя измислен терорист,ама ако мислят,че останалия свят могат да заблудят - лъжат се. Жалкото,че е обикновения гражданин губи от цялата работа - заради ей такива театри - после ходим голи и боси по летищата и се чудим как да се сместим в един куфар до 20 кила(а самия куфар тежи поне 4) и измислени мерки. От това печелят и безмитни магазини по летища и много други фирми свързани с транспорта по въздух.

Тук всички компетентни. Като, че ли вие сте шефове на ЦРУ. Не се мислете за толкова интелигентни. Тези неща не са проси като на живота на село.

Заглавието трябва да е следното ''САЩ са готови отново да жертват невинни граждани за петрол,оръжие и пари''

Май алъш веришът със скенери не е тръгнал с предвидената по план печалба.За целта е нужно да се всее още паника в и без това психясалите тикви.

Всяването на повсеместен страх е явно в нечий интерес. Добра отправка в чий интерес е един анимационен филм Monster Inc.

Евалата даваи само така

Американците наричаха Осама - борец за свобода когато се биеше с руснаците в Авганистан, а сега е терорист, защото се бие с тях...

Сигурност и демократичен мир се гради с участието на всеки индивид с изпълнение на задължения в обществото за задължително образование и труд +данъци и осигуровки за пенсия и здравеопазване...-не всеки изпълнява задълженията си за права ,за да се разпредели по равно и бремето,не само да се преразпределя чужд продукт за помощи на експлозивно размножаващи се на помощи,които обременяват работещите данъкоплатци до кризи и другите последици от порочен кръг без обратен принос и взаимно уважение

И един мармот завива ......

Всяка една независима организация,която разследва случая 9-11-2001, ДОКАЗВА с факти, че падането на двете кули и самолетът, врязал се в пентагона, е вътрешна работа. Има десетки филми, разкриващи истината около 9-11 и един или два, които подкрепят теорията за терористичен акт, които честно ви казвам са много неубедителни и не са подкрепени с достатъчно факти и доказателства. Единствените, от които разбрахме и подкрепят версията, че това е работа на Бин Ладен и Ал Кайда е Американското правителство и ЦРУ. Ето само малка част от разминаванията между версиите за терористичен акт и вътрешна работа. - множеството експлозии, освен тези при сблъсъците на самолетите със сградите, включително ясно забележимите верижни експлозии при сриването на сградите. - ракетата, изстреляна от единия самолет при сблъсъка му с един от близнаците. - начина на падане на кулите, който е поразително сходен с този, който се наблюдавана при контролирано разрушаване на сгради. - недостоверното посочване на терористите, отвлекли самолета, както и факта, че почти половината от тях са ЖИВИ! - присъствието на много по-стари и по-слаби като конструкция сгради, които са горяли 4-5 пъти по-дълго и не са се сринали. Абсолютни доказателства от физиката за абсурдността на твърдението, че кулите са се сринали поради пожара. - липсата на останки от самолетите, разбил се в Пентагона. - явно несъответствие между щетите, нанесени на Пентагона и щетите, които би нанесъл един Боинг. - анализ на всички намерени части от боинга и доказване несъответствието им с оригинални такива. - абсолютната глупост на историята, която ни поднасят за четвъртия самолет, разбил се в Пенсилвания. - нелепостта на твърденията, че 7 от 8 черни кутии са били разбити. - официалните доклади за аутопсиите на останалото след катастрофите не споменават никъде терористите. Всичко е подкрепено с видео материали. Всичко е подкрепено и с множество показания на очевидци, които разбиват тотално официалната версия.

Борец за свобода не е ,защото не се бори за свобода от терора и робството, а напротив иска неговите хора да изостават в квалификациите и производителността на труда,тъй като не се образоват със задължителния минимум общи знания за функциониране в общество с професия за производителен труд+данъци за общите разходи, и така ги прави зависими от помощи,докато ги има неговите мишени-успешните енергични работещи данъкоплатци,които имат по-висока смъртност от хората в Афганистан или Ирак...така,че свободата от робство и терор изисква усилия за учение и ефективен труд,иначе е изостаналост и невежество и няма свобода за живот по стандарта за труд и почивка,пътуване и строителство...Ако търсиш,ще намериш отговорите в уикипедията от цивилизацията,тероръ е незаконно насилие и престъпление спрямо работещи данъкоплатци ,деца и спрямо различно-мислещи вътрешни на терористите с цел облагодетелстване от другите с несправедливост ,ограбване,рушене,ин на невинни и добросъвестни хора и деца,които не са свободни да живеят от труда си, а са малтретирани и експлоатирани ...Защо през предишните осем години палестинците са нарушавали мира с ракети по деца,възрастни и домове в Израел ,а Израел едностранно е спазвал мира до изтичне на примирието и отбранителен удар по опасните терористи,използвали деца за щит и изхарчили милиони за ракети,оръжия и тунели за кражби от Египет,вместо да работят и градят? Истинският мир е демократичен -с равенство и взаимно уважение..

Май само този белобрад старец се интересува вече от Америка.

За едни терорист, за други борец за свобода! Въпрос на гледна точка... Най-вероятно ЦРУ самo да си го е създало и да го използува като плашило за зомбираните американски граждани. Така по-лесно се прокарват закони, ограничаващи гражданските им права. ЦРУ си ги подхвърля тия записи и лъжи за някакви измислени терористи. Явно има много наивници, които все още не са прозряли измамата 11 септември!... Терористичният акт на 11 септември беше нужен на САЩ като Casus belli (повод за война), а Осама бен Ладен е заместникът на Саддам Хюсеин... Той изглежда не съществува никъде другаде, освен в измислиците на американските служби за сигурност, което им е необходимо за оправдание на всичките свинщини, които правят по света за благото на нацията... Истинският повод е ПЕТРОЛЪТ в Близкия Изток, както и в случая с Кувейт!... Ако все пак Осама бен Ладен съществува, САЩ не са за завиждане... очаква ги една практически нескончаема война с невидим противник и живот в постоянен страх от нови атаки!... А ламтежът за световно господство никого не довел до добър край! Краят на всички диктатори е един... Както се казва, светът многократно е бил завладяван - с един и същ резултат!... Примери много - чандрагупта Мауря, Чингиз хан, Хубилай хан, Тимур-Ленк (известен като Тамерлан), Александър Македонски... и Адолф Шикългрубер (станал извесен като Хитлер)!... Не трябва да се забравят поуките от историята! Но явно паметта на някои е къса и смятат, че ще им се размине...

Осама е неуловим и недосегаем като нашите Маргини.Той разиграва света,те разиграват България.

Измислена пропаганда от ЦРУ,за да оправдае напъните на САЩ да избиват араби и им вземат боготствата!САЩ са най-големиат световен терорист!

Тея сериозно ли си мислят че още има човек който да им се хване на измишльотините. Бах става вече,измислете нещо ново бе смешници...