Коментари - Осама бин Ладен изпратил ”послание” по самолет | dnes.dir.bg
назад

Осама бин Ладен изпратил ”послание” по самолет

Лидерът на Ал Кайда Осама бин Ладен пое отговорност за неуспешния опит за атентат срещу американски презокеански полет на Коледа миналата година

Обратно в новината

Коментари - Осама бин Ладен изпратил ”послание” по самолет | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Браво! Съгласявам се с всяка Ваша дума. Вярвам, че България ще стане най-доброто за живеене място, защото има хора като Вас. Да не забравяме, че по-важното от това да имаме пари, е да имаме души. Не забравяйте България, където и да сте! Не се отричайте от родината си! Тя е прекрасна!

Виж какво, не пич. Ако беше толкова умен, най-малкото щеше да успееш да си включиш кирилица, а не да пишеш на шльокавици, поне от уважение и приетите правила на български форум. Второ, не знам защо, но оставам с впечатление, че разговарям с един доста инфантилен тип. Или поне ученик. До толкова ти е развито мисленето. Зарежи простотиите на които всеки треторазреден американски колеж ви учи. Че възпитава лидери, поне от световен мащаб. Пребиваваш основно в чужбина, рядко се вястваш в България, факт. Тогава от къде си толкова добре осведомен какво става в БГ. Това го знаят тези, които живеят тука и усещат от първа ръка пулса на живота. И аз чета по форуми и статии за Антарктида и мога да се изкажа. Ама не съм тъпак да го правя. Защото не чувствам живота и студа на Антарктида. Или Отворко , какво си мислиш, че само ти си ходил извън България ли, тука патки пасем. И аз съм живял години извън БГ и съм ходил по места, където едва ли си бил. Е и? Дай да бия тъпана, колко съм велик, ма колко много само. Жалко за обиколките ти, че не са помогнали особено за умственото ти развитие. И какъв в българин се пишеш, бе шемет, след като ми говориш на ние и вие в България? И къде бе селски видя България пълна със лентяи? И къде са тези проучвания дето произволно цитираш, от малкото пръстче ли си ги смукна. А тука народа доста трезво гледа и е усетен. Промитите мозъци са класика в САЩ, всепризнат факт. Какъвто си и ти. С жалките си напъни да се почувстваш колко си значим и че си нещо в света, само защото сме американско ситизънче. То това е трагедия и обида, не повод за гордост. Падение и деградация - от българче в американче. Хайде да не ни се обясняваш какво ни пречи. Ако можеш да смяташ до 30, сам си направи калкулация, какъв резерв щеше да има БГ, ако не ни бяха крали така. Спомни си под чия диктовка действаха царските юпита. А кого изнудваше със заеми МВФ. А преди година същото МВФ фалшифицира данните за измислената криза, за да набута милиарди кредити на страните от източна Европа. Факти и факти, да не изброявам. И знаеш ли само как ще успее да се развива една заробена в дългове държава. От благите чичковци от америка. по една случайност евреи, защото по друга случайност 7 еврейски банки управляват ФЕД. Мястото е малко за такива случайности. Или как САЩ фалшифиицираха повода за война в Ирак. Само за това те трябва да бъдат съдени. Нили обичаш фактите. Ама май само тези, които са ти удобни. А за другите си зариваме главичка в пясъка, сакън да не ги видим. А ни сме простички българчета и ги виждаме простичко нещата. Ако от комина на една къща излиза дим, значи са запалили печка. Ако не излиза, печката с дървата не гори. за това не ми трябва висше образование и пребиваване във франсе. Така са нещата от живота. Не е нужно да си професор за да видиш очевидните факти и да ги свържеш. Просто трябва да си просто българче. Но за редовото американче с полиран мозък и буквално изпържен и деформиран от промивки мозък, това е непосилна задача. За това не случайно са и толкова заболяванията от Алцхаймер в тази страна, с граждани, достойни за съжаление. Изкарвали пари. Вече и в България се изкарват съпоставими заплати. И какво да ги правят, след като са загубили човешкото. И айде стига си се дул, аз какво да кажа, с двете си магистърски степени, колко съм велик ли? Дреме ми някой знае или не. А знаеш ли колко познати имам такива. Съвсем обикновени ХОРА. Не ситизънчета. Далече си от живота, не пиши простотии за теми, които са ти непознати. И си вярвай в анимационния герой Бен Ладен. И как Великата Америка е в Смъртна опасност от един човек. Тъп, по-тъп, Американец. А Страхът е сила и мощ. Особено когато трябва да управляваш едно голямо стадо.

Не само, че ордата талибани заплашва сериозно САЩ, ами ги и напада. И не само САЩ, а и целия свят. Колко жалко, че такава огромна военна мощ като Америка и НАТО с високите си технологии и всякакъв ресурс не могат да открият тези гадни талибани в пещерите.

точно така е, фактите и доказателствата са безспорни. За пентагона освен че се иззети всички записи от камери, ни е предоставен и видео материал от 3 кадъра в които се вижда че нещо избухва. Никъде не се вижда самолет, очевидци също потвърждават на място че не са видели самолета да прелети. Отделно, при толко ниско спускане на солета до земята, защото пентагона не е висока сграда както знаете, логично е от огромната маса и скорост на самолета толкова ниско до земята да помете на близката улица стълбовете и колите. Всичко си стой нормално обаче на записите, а бе изобщо много разминавания, несъответствия и най-вече никакви доказателства ама никакви. Другото като се замислите, къде са черните кутии от полетите - пили се стопили- е значи ептен ни правят на маймуни, но това е показно колко всъщност сме прости и зависими повечето хора в света от една лъжа произнесена от една кутия на която се виждат някакви картинки как мърдат. Е толко пък да сме овцеее, да му се невиди. Проблема си е в нас, докато се поддават масите на манипулациите и лъжите ще е така, а те станаха наистина много.Отделно да не говорим за кацането на луната какъв холивудски филм е, глобално затопляне, свински, птичи грипове, кризи, войни и какво ли не още ни поднасят в очите и съзнанието тези гадове. И знаете ли това защо е така - защото им вярваме, просто ей така, а защо не проверим дали наистина е така. Почнете ли да ровите ще се убедите че целия свят е покварен от лъжи

Освен това никога преди и след 11 септември сграда със стоманена конструкция не се е събаряла въпреки, че има няколко подобни случая с удар на самолет в такива сгради, и то при много по дълъг пожар! А записът на сблъсака в пентагона веднага е прибран от службите, и те са дали на медиите кадри само на пламъците без да се вижда какво точно се удря в пентагона. Да не говорим, че няколко дни преди атентатите са правени странни ремонтни дейности в близнаците от фирма на брата на Джордж Буш, както и собственика на сградите е спечелил 7 милярда от цялата работа като е спечелил дело.

Осама е убит при инвазията на САЩ и Великобритания в Афганистан през 2001-2002. Тия записи дето ги пускат периодично са пропаганда за сплашване и промиване на мозъци. Те вече монтират само аудио обръщения, защото видео монтажите не струваха и всички им се смееха, защото всяка следваща година Осама ставаше все по-млад. Некадърна работа, лош кастинг и т.н. Сега с аудиото е хем по-евтино, хем по-трудно се доказва, че е фалшификат. А Ал Джазира е медиен филиал на ЦРУ, това не е тайна за никой. Ползват го да си пускат монтажите без пари.

Истинският враг на човечеството е неговото невежество.То поражда тероризъм,фанатизъм и робство.Всички народи сме жертва на световната конспирация ,която използва особеностите на всяка нация.Всеки обикновен човек иска мир независимо дали е руснак,американец или....

Никой в този форум не плюе срещу любимите ви САЩ като цяло, а срещу малката група международни престъпници, които организират и ни занимават с този цирк, че видиш ли няколко орди парцаливи и миризливи талибани, живеещи в пещери и колиби в Афганистан и Пакистан, ЗАПЛАШВАТ МНОГО СЕРИОЗНО такава мощна страна като САЩ. Айде стига с тоя цирк, че взе сериозно да ни писва от това. И не виждам какво толкова се палите и обиждате българите и се злобите на всички. Ей, ама много злоба бе, а пък претендирате, че останалите били злобни. Освен може би да сте от клоуните на гореспоненатия цирк.

Прекаленото величаене на българите, но и прекаленото им плюене говори за дълбоки комплекси. Така че, се лекувай че хептен си се занемарила!

още едно допълнение към една от най-големите жертвоприношения и лъжи на 21-век. Който не е чул освен двете кули пада и мистериозно още една 47 етажна сграда на братя СОЛОМОН. Познайте какво излъчват вашите любими медии в които тук много просветените хора се изказват компетентно и вярващи им безусловно като овце. Проверете какво излъчва BBC, CNN и други такива, точно 20 минути преди да падне сградата те съобщават че е рухнала - проверете има хиляди записи на това безспорно доказателство че медиите работят срещу нас а не за нас. Дори на фона зад репортерката се вижда как сградата е здрава а тя съобщава че сградата туко що е рухнала. Потърсете в youtube .com записи на репортажите за да видите всъщност каква каша е там и какво масово промиване на мозъци имаме. И така заключението какво е, явно селяните тук както ни нарича по долу един господин имат по ясна и по широка оценка и визия за случилото се там. Защо, защото селяните отглеждат овцете, които после се мислят за големите граждани.

Тъй е, брат ми. В Америка никаква престъпност няма - ни мафия, ни крадци, ни убийци. Затова отивай там и само, ако си по-мургав, внимавай. Тука работа нямаш. Айде, със здраве.

Извинене, че се забавих толкова с изявлението, но нещо стана объркване при идването ми от страната Фантасмагория. Не я знаете? То и затова не могат да ме открият.

Хе-хеее... майтап, нали? А? Да не би да говориш сериозно? Не вярвам.

Зависи кой какво чете.Ако четеш писанията на разни психопати за световни конспирации и др.глупости,естестве ще се настройваш срещу САЩ.Най-показателнот за една държава е как се живее в нея.В САЩ се живее добре,хората са усмихнати и добронамерени и всеки ,който се труди успява.Тук хората са намръщени и злобни,невъзпитани и ниско интелигентни.Ежечасн се сблъскваш с такива в транспорта,в общината ,в НАП....Защо ли?Ще ви посъветвам:не позволявайте на злобата и завистта да ви обсеби,така само вредите на себе си и ще ставате все по-бедни и нещастни.

америка най-големият боклук, пък всички натам драпате. Що не ходите в москва при феодала путин, той не се занимава с манипулации, не е агресор, пази световния мир, грижовен, социален. Е'бати комплексарите завистливи, устата пълни с лайна, дотам сме затънали и пек злобеете, нещастници, бивши лапачи от държавните местенца, ама свърши краденето

след като Осама има толкова много привърженици в родината ми наи добре след Ирак САЩ да го потърсят в България

ако не са сащ да им набиват редовно канчетата тия тарамбуки ще запалят света с откачената си религия! не виждате ли че ако не са сащ те ще насочат вниманието си към други държави. арабите са си войнствено откачено племе и само тоягата ще ги оправи! малко ли сме патили и ние българите от такива че заставаме на тяхна страна? не мога да разбера?

Още може да се каже и за WTC7 - това е третата сграда, освен двете кули, която е взривена през този ден. Всички пожарникари и очевидци на място говорят за взривове в основите на сградата, след което тя планирано е съборена. Това се вижда и от филмчетата, където тя пада. А сградата е била абсолютно здрава, незасегната нито от пожари, нито от самолети.

Беш при Бил Ладен,тъпоглавци такива.И стига с глупавите си конспирации.То бива -бива параноя,ама това вече е медицински случай.

ма ти си на боклука в момента, а и ти със сигуност ще си в ада

Всички мутри,крадци и престъпници,които в САЩ и другите цивилизовани страни не биха ги търпяли и секунда и могат да виреят единствено в кочината България,се скъсват да хулят Америка.

Моме, мозъчето ти е много промито :) Ако изобщо имаш такова... Стига гледа ТВ, ами седни малко да почетеш, пък ако можеш и да помислиш! Някой здраво ти е промил мозъка, че чак личи от километри :))

Ами вижте съвпадението-Б.Б. отиде в Израел на официална визита и талибаните след няколко дни удрят нашите войничета. Който иска да си прави изводи!

По-нелепо твърдение от твоето не съм чел двес. сащ били стожер на мира, майко мила, това е все едно да кажеш че хитлер е бил херувимче.

Ти китайка ли си? не се ли усещаш, че като плюеш против всички българи плюеш и себе си и роднините си?! И бъркаш понятията - това, че в българия е зле въобще не значи, че бин Ладен НЕ е измама! Средностатистическия американец няма нищо общо с върхушката която го манипулира, ама на такива като теб акъла ви е толкова, че не преценявата елементарни неща.

Много се радвам! Америка на боклука!!! Американците в ада!!!!!

Тоя отдавна е хвърлил топа -вижте,че все една и съща снимка ни показват вече три години.Шайка негодници стои зад този мит

Лекувайте се , пийте си редовно хапчетата и може да има подобрение. Жалки отрепки са роднините ви по права и съребрена линия , както и вие , разбира се. Като не ви се живее тук , грабвайте си куфара / и да не си забравите лекарствата / и се изнасяйте към стожера на световния мир , щатите де , ако някой не се е досетил . Със здраве !

Очевидно САЩ пак ще нанасят демократични удари някъде и подготвят наивниците с плашилото Бен Ладен. Ама защо не разнообразят малко пропагандните трикове, стават смешни с тоя брадатко, изтърка се плочата, дори и най-лековерните не им вярват.

Въпроси, въпроси..Има ли го наистина, толкова ли е неуловим или разузнавателните служби в САЩ не са това, което виждаме по филмите?????

Тъпо българско племе,не ви вярвам,че мразите американците,защото всички припкате за там.В България, са останали само тези дето не струват, дето не могат, иначе и те биха отишли.От такива и аз нямам полза.

Бин Ладен и на теб може да ти прати бомбичка,нищо че плюеш американци и евреи.Такива като теб рано или късно си получават заслуженото.

Жалки български отрепки,престанете с хулите си срещу САЩ! ТОВА Е ЕДИНСТВЕНАТА ДЪРЖАВА В СВЕТА,КОЯТО Е СТОЖЕР НА МИРА,най-малкото ,защото имат интерес от това.Тук в България ,когато турците извършиха някакви терористични актчета,вдигнахте олелия до бога и прогонихте невинни хора от родните им места.А световният тероризъм са вас е нищо.Че ислямът е заплаха за света,това е ясно като бял ден,само тъпи промити антиамерикански мозъци немогат да го проумеят. Искам да живея в страна като Америка,а не в пещерите като разни миризливи психопати.

plana e da vkara 100 kamili prez mexico i da gi durzi samo na bob sled sedmiza sha sa gotovi za gazova ataka i moze da gi pusne da purdiat v rancheto na Bushie kato za natchalo...

А иначе ако е истинско изявлението си е много точно - откъде накъде САЩ ще поддържат нещастните чифути уж избити през 2СВ, а впоследствие избиващи хиляди невинни палестинци, да не говорим самите хамериканци колко пъти повече хора избиха и в Ирак и къде ли не .. просто за да могат да си карат колите!!!!

Много лоша резолюция на 3д образа на Ладен - Холивуд като ще молят Катарците за услуги - да им пускат филмите по телевизията им в замяна на допълнителни количества закупен нефт, поне да оправят и качеството :D

puk nqkoi kazvat, che osama e obama ;d

Осама КОЛКО ЩЕ ТИ СТРУВА АКО ПОДГОТВИШ АТАКА И СРЕЩУ БАНДИТСКИЯ БЪЛГАРСКИ ПАРЛАМЕНТ - СИГУРЕН СЪМ ЧЕ МИЛИОНИ БЪЛГАРИ ЩЕ ДАРЯТ ПАРИ ЗА ДОБРОТО ДЕЛО И ДОБРОТО НА БЪЛГАРИЯ

Търговията със скенери май нещо не върви. Трябва да се всее още паника и страх.

какво точно стана в ИРАК?? САЩ ще компенсират ли пострадалите там поне с малко от огромните печалби на БУШ И ЧЕЙНИ О БОГ НЕ ВИДИ ЛИ???

Много хора от Америка и цял свят са проумяли,че бин Ладен и световния тероризъм са лъжа. Такива като US/BG Citizen дето вярват на тези измислици си ги имаме предостатъчно и в БГ така че, да не си мислят,че като са отишли в САЩ са поумняли - очевидно не са! То между другото за такива наивници като тях се прави тази пропаганда, ама нека си вярват.

Ей не върви пустия му алъш вериш с тия боди скенери...Пак ще се обадим на Осамчето да пусне някое видео. Ама този път и в ю тубето:))) Абе тия американци спирка нямат ли? Съвсем за будали ни взеха:(

givial sam 30 godini v BG,po4ti vsiako lito sam v BG.Moga da kaga 4e i mozazite ma pove4eto v tozi forum sa promiti.Tova e nasledstvo ot sozializma-kogato USA be6e idiologi4eski vrag N1.Nikoi ne vigda gredata v svoeto oko.

ne mislq , che nqkakyv emigrant trqbva da mi kazva kakyv e jivota v bylgariq

aman ot takiva kato tebe , choveka po-dolu ti go kaza , amerika se hrani ot VOINI i vinagi se e hranila , ama ti si grajdanche i gram istoriq sig ne si chel

Ей я си остани само US CITIZEN и не се излагай по форумите. Много знаете и сте много компетентни там а? ЖИВОТА НЕ Е САМО МИЕНЕ НА ЧИНИИ И МАКДОНАЛДС