Коментари - Осама бин Ладен изпратил ”послание” по самолет | dnes.dir.bg
назад

Осама бин Ладен изпратил ”послание” по самолет

Лидерът на Ал Кайда Осама бин Ладен пое отговорност за неуспешния опит за атентат срещу американски презокеански полет на Коледа миналата година

Обратно в новината

Коментари - Осама бин Ладен изпратил ”послание” по самолет | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Американците си умират да си завират носа в чужди работи.Мислят се за супер сила,воюват в различни краища на света под формата на умиротворители,н тези действия се пренесат на тяхна територия изпадат в шок и ужас.Сами си го натресоха,но забъркват в техните лайна и други държави.Бен ще ги изненада отново-само гледайте.

Америка се храни и живее от войни, нормално е мита за Бен Ладен да се поддържа жив. Как оня журналиста, дето го убиха властите, го намери насред пещерите на Саудитска Арабия, а ЦРУ не може ? Я стига, вземете да гледате записите от 11 и вижте как сградата избухва преди да я уцели самолета.

Осама Бин Ладен планира нов терористична атака срещу САЩ и демократичния свят - финансово-икономичес Има за цел да им срине банковата система и валутата :D

ха- всички роднини на осама са исказали вещи мнения. -тук. що не си пишете истинските имена като вуйча си осама ,ами разни псевдоними ползвате?!?

ПРАВИЛНО! ПОДКРЕПЯВАМ СИ АЗ ГОСПОДИН БИН ЛАДЕН! в думите му Америка никога няма да може да си мечтае за сигурност, докато няма сигурност и в Палестина и докато САЩ продължават да поддържат Израел съм напълно съгласен.

А - хаааа, значи този Бен Ладен дкарал ладната зима и у нас, като преди това време се поразмятал из китайско... Да му се ненадяваш на този неуморим смешко!

Проговори ли Осама веднага 12бина готовност, човека сам тръгнал да се бори с американците дето избиха 1000000 иракчани и от други народи хора

Тоя се сети 10 години да не спа?

Осама май пак е гладен за американска пропаганда .

Американците продължават да ни натискат за да продават обемните си скенери за пасажери. От тези ..., могат да се очакват само лъжи и гадни манипулации. Бин Ладен и организацията му бяха създадени, оборудвани и обучени от американски специалисти. Когато САЩ има нужда от извинение за нови бъдещи действия, някои от инструкторите на Ладен се обажда от негово име, и САЩ са оправдани за новите си терори и гадости.

Американци проклети, едва ли има умен човек останал, който да ви вярва още....

Осама бин Ладен готви нови атаки срещу САЩ - реално да се чете така-САЩ готвят нова агресия по света...Алкайда и тероризъм не съществуват-има само организации спонсорирани и обурудвани от ЦРУ които да имитират тероризъм с цел ответни действия на САЩ и нови агресии.

няма осама, няма алкайда! Има само изнудване на мисленето на човечеството! Има заговор за унищожение и подчинение на човечеството! Ежедневни атаки срещу всички! Сега в момента работим за евреите 187 дни в годината. Или с други думи 1/2 сме роби!

Тоя го е страх, че ще го забравят и чака с нетърпение нещо да стане, че да си припише.

ХАХАХА Едно време си Умрехте да се пъчите и да показвате на нещастните си поданици колко сте силни и как с един замах ще унищожите СССР и прилежащите му сателити,а сега нон стоп тръбите че 52 щата са заплашени от унищожение от някакъв човечец който живее в пещера. ХАХАХАХА палячовци:)))

ми например сега свобода е да се надупиш на всеки полицай в Америка и и той да ти бръкне отзад да види дали нямам бомба а ти да се изпразниш от кеф щото си с болне мозък...е устроива ли те ??? мен лично не...

С години наред американците гонят терористите, ограничавайки правата и свободата на собствените си граждани, и то със съзнанието, че дават и ще дават и занапред ценни жертви - гордостта и ината са си чисто американски синдром. И се правят на абдали и се тюхкат и обвиняват света (целият свят ограничава демократиччните свободи на гражданите си), а американците оправдават това ограничаване на свободата с обяснението, че няма приемливо и разумно решение на проблема. А ето, че има: самият Бен Ладен декларира в интервюто:докато няма сигурност в Палестина и докато САЩ продължават да поддържат Израел, заяви терорист номер едно в новото си аудиопослание, ще има и тероризъм насочен към Щатите и други западноевропейски страни. Какво им коства тогава вместо да протакат и лъжат световната общественост, че правят нещо по въпроса да използват влиянието си за създаване на самостоятелна палестинска държава, макар и в минимални граници?!

Аз лично не гледам сериозно на Този ,ако въобще е жив!Цивилизования свят знае как да противодейства на убииците!С обединените усилия на цял свят опитите на Осама бил гладен ще добиват все повече комичен вид!Тук някакъв опитал да вкара оръжие,а там някакъв с някакви материали,...Само страни като Бразилия могат да проявят небрежност ,която да струва скъпо!Същото се отнася и до други страни от третия свят-Индонезия,Филип и т.н.Осама Бил бил и страхливец-вместо да излезе от дупката си той повече от 10 год.се крие подобно на плъх !Това не може да се уважава!Още повече ,че с лека ръка изпраща други на сигурна смърт!

Легендата се поддържа доста умело.

Това аудио обръщение да не е дадено от ЦРУ на катарската телевизия .Коя ли държавичка ще пострада сега.Щом толкова бойна техника пратиха в Хаити някъде там ще трябва да е.

Obama e pory4al na CIA da napravi tozi zapis. Osama ne sy6tesvuva! i 9/11 nikoga ne e imalo - vsi4ko e fal6ificirano ot amerikancite. venseremos, drugari!

Obama e pory4al na CIA da napravi tozi zapis. Osama ne sy6tesvuva! i 9/11 nikoga ne e imalo - vsi4ko e fal6ificirano ot amerikancite. venseremos, drugari!

Abe stiga ste drankali gluposti,az jiveia v new york ot godini I sam privarjenik na amerika zashtoto e hubava darjava sas prosperitet I vsichko,nikoi nemoje da tvardi nishto vie ot kade znaete kakva vsashnost e istinata kakvo se sluchva I t.n,po dobre ne komentiraite stavate smeshni,a tezi afganistantzi sa dobicheta

Поздрав за всички американци с кючекаБен Ладен

бомбен килим, paveway, булдозери срещу деца или рейд с m16 и 50cal в цивилен квартал не е тероризъм... a predator не е бомба за трепане на хора, споносорирана директно от правителството на САЩ... после кой говори за тероризъм...

Чиста американска манипулация.Трябва да се оправдаят нови разходи за борба с тероризма,оръжия,и във военно-промишления комплекс.В противен случай чичо Сам няма какво да папа.Трябва да се поддържа мита за врага,който им мисли злото.На каквото си постелеш,на такова ще легнеш в крайна сметка.Само още не разбирам докога ще продължаваме ние да им играем по свирката?А,да,докато американците се съгласят да ни пуснат изнесените преди натам мръсни български капитали и сега не шет да ни ги дадат, понеже сега там е криза,ядец!!!Остава само един пръст в устата и....

Много простотии се четат в коментарите!То бива простотия,но толкова много е прекалено и не говори добре за нацията!Някакви селендури,които не са отишли по-далече от шосето край село ми размишляват по въпроси от които кратуните им селски нищо не отбират!Аз не обичам насилието,ето защо приветствам действията на Америка,които го предодвратяват!Иначе онези цървули отдавна щяха да са се разделили с главите си,както онези клети шофьорчета,които за 200 долара,се разделиха с тях!Нещастници,не знаете какво означава джихад за фанатизирани мюсулмани,които вярват в добрият резултат от това ,че ще ви обезглавят!Четете повече книжки,списания,спец издания ,четете идстория на религиознити учения,история на Азия и на Европа ,а не слушайте какво говорят в селската кръчма!Вслушайте се в съвета ми,а не гледайте със скептицизъм!Хайде отивайте да спите!

Трябва да се изтрият тия ислямисти от лицето на земята

То и Мики Маус и котарака Гарфилд са от неговата организация.Сами си гътнаха небостъргачите и избиха невинни хора (да почиват в мир :() за да си имат cazus beli -основание за война.Та взеха че набедиха и Осама Не им вярвам на хамериканците ....

Ако ОСама е легента, то какво е Чечня, дваж по голяма, а руските тайни служби убиват собствения си народ и служата на кремълската олигархия

Толкова по-зле за тебе щом живееш в Ню Йорк. Съчуствам ти искрено. Видно е че местната пропаганда си върши работата чудесно. Вместо да се правиш на важен тука вземи прочети нещо или гледай някой независим филм.

Пич, американското у тебе вече е наделяло. Ако си беше в БГ, поне такива плитки и прости манипулации щеше да са ти смешни. Както и жалките опити на САЩ да го дават господаря на света. Сигурно отдавна не си бил в България. Ще ти каже една малка тайна. Тука се работи и то много. Поради уредените ни ниски доходи, повечето работим и втора, допълнителна работа. За много хора работното време не е 8 часа, а 9-11 часа. А ни плащат 10 пъти по-малко от ЕС и останалите. като част от това го правят добрите американски приятели и европейски фирми. Просто труда ни го крадат, а в момента не сме в състояние да се защитим. Тъй че отворко, никой не ти е виновен, че мозъка ти вече е взел да се промива. А освен парите има и друга стойности, за които американците не могат и да сънуват, защото са им неизвестна величина. За да вярваш в измислицата за Бен Ладен трябва да си не просто глупак, а много голям глупак.

Ха..................

bulgarite trqbva da zastanem na stranata naa Osamaa Bin Laden..amerikanskiq narod e tolkova lakom 4e na godina konsumiraa 30% ot svetovnite produkti koito sa na apaazara, a sa samo 300 miliona, pak konsumirat kato za 2 miliarda du6i :X vreme e amerikanskiq narod da si polu4i zaslujenoto.. aako ne iska s dobro da spre svoqta lakomiq, togaava da bade zalqt s krav

Въобще на знаеш за какво пишеш. Как пък на такива като тебе всичко им е ясно и всичко разбират. Крайната изконна и неоспорвана истина!!!! А пък другите нищо не разбират и са селяни дето пишат само глупости. От такива разбиращи граждани като тебе сме на тоя хал.

Ей я си остани само US CITIZEN и не се излагай по форумите. Много знаете и сте много компетентни там а? ЖИВОТА НЕ Е САМО МИЕНЕ НА ЧИНИИ И МАКДОНАЛДС

aman ot takiva kato tebe , choveka po-dolu ti go kaza , amerika se hrani ot VOINI i vinagi se e hranila , ama ti si grajdanche i gram istoriq sig ne si chel

ne mislq , che nqkakyv emigrant trqbva da mi kazva kakyv e jivota v bylgariq

givial sam 30 godini v BG,po4ti vsiako lito sam v BG.Moga da kaga 4e i mozazite ma pove4eto v tozi forum sa promiti.Tova e nasledstvo ot sozializma-kogato USA be6e idiologi4eski vrag N1.Nikoi ne vigda gredata v svoeto oko.

Ей не върви пустия му алъш вериш с тия боди скенери...Пак ще се обадим на Осамчето да пусне някое видео. Ама този път и в ю тубето:))) Абе тия американци спирка нямат ли? Съвсем за будали ни взеха:(

Много хора от Америка и цял свят са проумяли,че бин Ладен и световния тероризъм са лъжа. Такива като US/BG Citizen дето вярват на тези измислици си ги имаме предостатъчно и в БГ така че, да не си мислят,че като са отишли в САЩ са поумняли - очевидно не са! То между другото за такива наивници като тях се прави тази пропаганда, ама нека си вярват.

какво точно стана в ИРАК?? САЩ ще компенсират ли пострадалите там поне с малко от огромните печалби на БУШ И ЧЕЙНИ О БОГ НЕ ВИДИ ЛИ???

Търговията със скенери май нещо не върви. Трябва да се всее още паника и страх.

Осама КОЛКО ЩЕ ТИ СТРУВА АКО ПОДГОТВИШ АТАКА И СРЕЩУ БАНДИТСКИЯ БЪЛГАРСКИ ПАРЛАМЕНТ - СИГУРЕН СЪМ ЧЕ МИЛИОНИ БЪЛГАРИ ЩЕ ДАРЯТ ПАРИ ЗА ДОБРОТО ДЕЛО И ДОБРОТО НА БЪЛГАРИЯ

puk nqkoi kazvat, che osama e obama ;d

Много лоша резолюция на 3д образа на Ладен - Холивуд като ще молят Катарците за услуги - да им пускат филмите по телевизията им в замяна на допълнителни количества закупен нефт, поне да оправят и качеството :D