Официално: Пуснаха метрото до "Овча Купел" и "Горна баня" (снимки)
Освен метрото, всички големи булеварди в областта също са обновени, коментира кметът на София
Обратно в новинатаКоментари - Официално: Пуснаха метрото до "Овча Купел" и "Горна баня" (снимки) | Днес.dir.bg
Коментари
Поклон пред кмета Йорданка Фандъкова и ГЕРБ за непрестанните и всеотдайни грижи за облагородяването и разхубавяването на българската столица!
Софийското метро работи на загуба. Пътникопотока, освен в пиковите часове, е нищожен. Опитайте да намерите справка,няма такава,няма и да има,защото ще лъсне грабежа на милиарди от метрото срещу нищожна ефективност. Колко хора ще се качват в Горна баня? Ще се покриват разходите? Не.
Честито, айде мрънкачи почвайте сега - колко време ще изкара, няма ли да се наводни. Омразата няма почивен ден.
Ела до столицата, да видиш рушащите се станции, отворени преди 2-3 години, да видиш колко е облагородено. Разбира се имаме и градска тоалетна, струваща 10 хиляди лева на кв. м.
Има изменение и на маршрута на автобус 60 в квартала. Сложени са съобщения по спирките, та да не си помисли някой, че е объркал автобуса.
Трябва да се пази! Вие опикахте площадите, пък какво да кажем за метрото? Някои ненормалници му спираха и тока! Как да оцелее?
Иванчо, Иванчоо, ти и твоите дружки протестърчета и за е*ане не ставате. Вие сте цял живот в пубертет и живеете според неговия основен принцип: НЕ ЗНАМ КАКВО ИСКАМ, НО ЗНАМ, ЧЕ НЕ ИСКАМ ТОВА, КОЕТО ИСКАТ ДРУГИТЕ".
Само , че това трябваше да стане преди 18 месеца ! Малко закъснение ! Кой ще плати пропуснати ползи на общината тези 18 месеца !
Всички дето плюете , искате пак БСП и ДПС да ви управляват къде къде по добре нали , крадяха и нищо не правеха !
Никой не го интересува какво е направено , веднага почва да плюе и първата приказка ( Знаеш ли колко пари откраднаха ) , прав беше Жорж Ганчев .
Затворниците от Партията,подредени за Последен валс ! Още няколко Дни ще ви изтърпим.. ...после Разследване,Уволнения,Затвор , Конфискация на имущество след 2009. За всички членове на беззъбата хиена ГЕРБ !!!
Живял съм общо 4 страни през живота си досега и съм посетил около 30 , ако не и повече. Никога не съм виждал хора като нас толкова черногледи и все недоволи. Докато не разберем, че държавата я правим ние, а не папата, американците, масоните, рицарите от ордена на тамплиерите и тн ще е така. Та в тоя ред на мисли, да ние сме най бедната страна от Европейския съюз, но да също така поне ако не 80 то 70% от страните по света са по бедни и неуредени от нас, като колкото и невероятно да звучи има и такива в Европа, не мното но има. Хубав ден и поздрани за новата придобивка.
Ти си много прост бе! Дори и да е на загуба то трябва да се дотира от данъците ни защото е от обществено значение. БАХТИ дебилите! А, после ще мрънкаш ли, че има задръствания и ти е мръсен въздуха, а дебилариум...?!
Бойко много добре го каза. В 10 часа тулупите се събуждате и почвате да плюете по всичко правено от правителството. Излезте навън, качете се на трета линия на метрото и вижте хубавото направено за всички, вкл.и за злобните тулупи, каквито за съжаление сте и вие.
Аман от показност сякаш хората са салбоумни да не видят с очите си, да не чуят с ушите си... Няколко станции на метро:)))) и врява голяма колко ''много булеварди'' и паркинги направили около него ????нищо че тротоарите из София са задръстени от коли защото да се построи паркинг като хората явно не е изгодно.....Кой здраво мислещ си прави непрестанен пиар с нещо за което бая пара получава защото му е задължение.
От спирката в Горна баня до тази в Красно село се пътува около 6 минути. Който живее в района по-отдавна сигурно си спомня, как авт.102 пътуваше претъпкан сутрин и същия маршрут беше около 25-30 минути. Сега ще се оцени направеното.
Е да, да унищожиш държавата срещу няколко пикливи станции на метрото е само за браво, буклуци герберастки.
Личи си кои сте простите. Тулупа е център на интелигентността. Помниш ли "аз съм прост и вие сте прости..."?
Евала Баце, велик си! Затова народа те избира винсги на първо място повече от 15 години и за кмет и за Министър-председател! Господ здраве да ти дава!