Коментари - ОАЕ екстрадира Георги Попов, пристига под конвой | dnes.dir.bg
назад

ОАЕ екстрадира Георги Попов, пристига под конвой

Бизнесменът Васил Божков каза, че "дясната му ръка" се връща доброволно, макар че за екстрадицията му има съдебно решение

Обратно в новината
| Редактор : Елза Тодорова

Коментари - ОАЕ екстрадира Георги Попов, пристига под конвой | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Черепа си сложи правителство у нас и сега не го е страх от нищо. Връща първо дясната си ръка, скоро ще довлече и черепа си :(

Вече съвсем се обърках от тези новини.

Спокойно, Радев ще ги уреди всиките да ги пуснат.

Добре дошъл, господин Попов! Липсвахте ни вие и вашата мазна и гнусна усмивка. Дали ще се подпишете под показанията със същия подпис, както на акциите на подуенци?

Този спец. Съд не го ли закри парламента?

Зеления чорап и червените бо клу ци ще върнат черепа на бял кон от дубай!

Явно си го прибират тук, за да може да приказва предизборно каквото му кажат.

Тази мутра сигурно ще замени застрашаващия вече ХУНТАТА Рашков. Браво радеФ Дубай ти ВЯРВА изцяло!

Поставихме в централния червената пътека и с червени рози ще го приемем в килията до тези на Банев, Миньо Стайков,Арабаджиев. Могат да си играят белот в многото си свободно време.

След като Черепух назначи фитнес треньора си от хотела в Дубай за шеф на НАП. Сега тоя го е пратил за шеф на ДАНС.

НАИСТИНА ЛИ СТЕ ТОЛКОВА ТЪПИ ИЛИ САМО ТАКА ИЗГЛЖДАТЕ! ТИКВАТА ЩЕ ИЗЛЕЗЕ ПРАВ ЗА МАТЕРИАЛА! ДА НЕ СТИГАМЕ ДО ИВО ХРИСТОВ.....

Само аз ли мисля, че има нещо странно ? Екстрадират човек, участвал в организирана престъпна група, но не екстрадират ръководителя на тази група, който е в същия град ? Защо ?

Обърна ми се терсенето!

PEYTSCH

Не може да бъде!

PEYTSCH

Даже ще се оплаче за нехуманно отношение от арабите...Пази Боже, без вазелин...

Още един дето ще осъди държавата в Страсбург.

Странно е, прав сте. А според мен обяснението е, че герберастката калинка Сийка лъже.

Коментарите тук са на откровенни идиоти,калинки на ГЕРБ.

Хубав въпрос!

А ти Петрофф, чия калинка си? В какви криви огледала гледаш фактите? Най - вероятно си от тия дето трябваше да попаднат под лустрацията, дето Жабата я предотврати за да не изпукат родните му БКП-та!!! И ББ има трески за дялкане, защо обаче да не се признаят и позитивите?

Голая киска хочет ласки - www.BG17.club

Ако се вярва на сийчето отдавна сме страна ''без престъпници'' защото непрестанно се хвалят кого са хванали ама нещо дела с крайна присъда няма на яве... Да платят някой лев на кадърен преводач да им прочете написаното в документа дето се върти из социалните и се превежда от разбиращи терминологията.

Ако Попов е “екстрадиран” , Божков трябва да е задържан. Екстрадиране от там се прави след решение на ТАМОШНИЯ съд. Пак. “ Пунта Мара” на гербавите.