”Крокодил” - най-смъртносният наркотик в света
Един наркозависим може да си приготви "крокодил" със съставки и кухненски принадлежности, закупени от кварталната аптека и магазин.
Обратно в новинатаКоментари - ”Крокодил” - най-смъртносният наркотик в света | Днес.dir.bg
Коментари
Статията си е много добра даже! Точно така трябва да се говори за тези неща - ясно и открито без да се спестява нищо! Стига вече сме заравяли глави в пясъка като си мислим, че забраните ни пазят....
Поредният ужас сътворен в Русия.
Зависимостите са страшни, но винаги ги е имало, за съжаление. Не знам, как може обществото да се предпази от тях!? Едва ли е възможно, щом и при Нерон, Наполеон, Хитлер и Сталин ги е имало. Борбата е да се ограничат, да се намали достъпа до непълнолетни хора. Дрогата е хищник или микроб, който атакува човешката популация!
Някой знае ли рецептата ?Пичовете в махалата много искат да я пробват
чета коментарите и си мисля..... Ако направя сайт в който има линкове, към .... да речем... в който се обяснява как се прави бомба.... или 1001 начина да накараш тъщата да литне на седмото небе... или .... как да източиш кръвта на..., Тогава, дали ще ме наричат бомбаджията, убиеца или вампира...на квартала ? Дали ще ме посетят от НСБОБ.... или поне кварталния ще ми обърне ли внимание.... Докато някой не го направи - няма как да се разбере.... :)))
В интерес на истината попаднах на един български блог, където с най-големи подробности се обяснява как да си приготвиш взривно вещество с подръчни средства. Не знам службите къде спят и не затварят такива сайтове.
По същата логика, дай да прибираме на топло всички, които са били в казарма, те също знаят, как се прави бомба?! Ами, ако кажат на такива, като тебе, ко пра'им тогава?
Новината е твърде стара за да докара някакъв по-нов ефект. Дрогата наистина е евтина и почти всеки, който не го мързи да я направи може да се сдобие с нея. Резултатите от употребата обаче са наистина ужасни и надминават дори най-злата и перверзна фантастика във филмите на ужасите. Хората нямат нужда от лечение, просто системата трябва да бъде ампутирана.
Наркотиците убиват нацията допълнително като добавка към геноцида над Българския Народ. В София месечния оборот от търговия с наркотици е 20 милиона лева. Наркотици се продават на всеки метър а полицията не е видяла и не е разбрала. Началниците на районни са на абонамент от 100 000 лева на месец. На 6 то бившата началничка от мафията си купи в Гърция Резиденция. Отровихте НАРОДА гадове.
А така ДИРА , рекламирайте наркотици и давайте повече такива рецепти ,защото дрогиран народ се управлява лесно и по-бързо ще изчезне !?
Тъй нареченият "крокодил" всъщност научно се нарича дезоморфин. Неукият папагал (вече спирам да ги наричам с журналистически корен, защото няма нищо журналистическо да преписваш грешно) дори не си е направил труда да погледне в нета за 2-3 минути за какво става въпрос. В тубата има десетки клипове и документални филми по повода. Наркоманите получават тези оцветявания, след като не си уцелят вената и си инжектират наркотика подкожно, а не защото околните капиляри им се пукат при употребата изобщо. Не мога да си обясня как е възможно човек да пише за нещо и даже да не се поинтересува какво точно преписва.... неуки папагали...
Е, сигурно след Чернобил там има много родители и децата им , които го употребяват! Просто нямат инстинкта за самосъхранение! На планетат няма животно без такъв инстинкт!?!?
За всичко лошо на този свят виновна е една страна омразната Раша! За това мурзилките трябва да бъдат заличени, време е за 3СВ! Турция, Украйна и САЩ ще маршируват на красная площад ахахахахаха
като чета какъв е ефекта от този наркотик , си мисля , че същият ефект може да се постигне със всичко! нафта си инжектирай! или веро ! може и фекалии да разтвориш! може моторно масло , или сода за хряб! що за глупост сте написали??
Дир-а,съставките може да ги повторите с главни букви,за да ги запопмнят всички....тъпанари !!!!!!!!!!
Т'ва в матушка Рус не може да се случи - там всичко е катюши, милион алъйх роз, девушки, водка, пиво и мАсквич..
Лиспата на вяра в Творецът поради социалният инженеринг на главните жреци на златният телец, които имат нужда от служители консуматори развили любов към парите и толерантни към тяхното беззаконие, за да бъдат волни или неволни техни съучастници, води до такива трагедии сред млади и по-възрастни хора. Атезимът базиран на широко пропагандираната митология за еволюцията, която нарушава физическите и информационни закони, е смъртоносен и е предизвикала смъртта на стотици милиони хора. Безумието продължава.
Дир.бг верно е, че знанието е нещо много важно, но да отваряте очите на безумците, които търсят всеки повод за излизане от контрол е простащина. Това поражда и грозен за гледане ефект. Като плъзнат по улиците такива как ще се чувствате? Утре такъв може да налети на ваш близък. Какво правите, бре?
Дир, защо информирате читатели за нещо,което касае само група наркомани? Отвратително.
Кокаин, хероин, марихуана - глупости! Крокодил - самый лучший на свете
Да се легализира щом леталния певриод дна две години. ЩЕ прочисти света от издънки
ДИР.БГ някой изглежда ви плаща да разпространявате рецепти за домашно приготвени наркотици?!!!
Гледах преди време филм по Нешънъл Джиографик филм за тази "новост". Абсплютна гадост е, но не съм сигурен какво е добре да се направи срещу нея. Колкото и да е странно, филми и материали, показващи последствията от дрогата, привличат много младежи към нея. Може би поради младежкия стремеж към противопоставяне на всичко, което им се забранява или желанието да дразнят възрастните. Надявам се все пак умните да разберат кое е добро за тях.
БРАВО! ПИШЕТЕ РЕЦЕПТИТЕ И НА ДРУГИ НАРКОТИЦИ, СЪВСЕМ ДА УБИЕТЕ ДЕЦАТА НА БЪЛГАРИЯ.
Според теб знанията, убиват? Добре, че на БЕЛИНА-та и КАНАЛИН-а пи с ЕЙ ТАКИВА БУКВИ "ОТРОВНО! ДА НЕ СЕ ПИЕ!". Даже има и кокали с черепи задраскани. А това дали ще пиеш белина или каналин, или ще си ги биеш под формата на инжекции, си е едно и също.
и русия е дала нещо на света! иначе статията е пълна глупост!
мисля че точно с такъв накротик - коркодил се дрогираше едно приятелче на внука от училище имаше много рани по тялото, направо оголено месо
Наркомана може и сам да си го приготвя, но наркотика е измислен от фармацефтична компания като по-безопасен морфин - дезоморфин . Ако потърсите снимки на дезоморфин в нета се вижда колко е "безопасен"
Наркоманите се роят като пчели ... Мутри и бандити богатеят на техен гръб.. Политиците нехаят,защото те също получават пари от дрогата... Медиите разпространяват рецепти...Разруха и убийства на деца... 50 % от проверените шофьори под въздействие на наркотици... Свободна продажба в цялат страна,по дискотеки и барове,по училища и градинки ...Никаква заинтересованост от страна на полицията... Никаква заинтересованост т страна на МО ....Агресия по училищата....Безпътица...Алкохолни запои на все по- малки деца... Убийства по пътищата с високи скорости... Момичета,които вече са по- агресивни и нагли и от момчетата...Липса на елементарна култура в младите... Отровни медии,които ни засипват с реалити формати в които показват платени проститутки като плеймейтки и модели,алкохолизирани,неангажирани ,просташки държащи се "випове", някакви измислени водещи,налагащи простащината ,снобизма и показността на финансови възможности и даващи рецепти за наркотици от които се самоубиваш... Кошмар ...
Лисата на "новини" ли Ви кара да пишете подобни неща? Жалка "медия" ;-((( P.S. Ще си умрете от собствената си глупост
Резултатите от тази дрога са ужасни. Преди няколко години се наложи да я проучвам. Хората се стопяват, буквално, стават торба с кокали, чест се парализират. Месото наистина пада от костите, имаше филмчета на жени, на които се виждаха костите от рамото до лакътя, като някакви нереални псевди-киборги. Най-ужасяващото беше, че изглежда, зависимите не изпитват болка. Дозата излизаше стотинки (в Русия). Според статистиката, инало близо 3 милиона зависими, само в Русия. Смъртта настъпва след 2-1 години. Страшно нещо...
В Русия може да се живее само, ако се дрогираш с нещо като "Крокодил".
Оставят бедните и отчаяни хора да се самоубият, като преди това платят прескъпо за удоволствието да умрат и да съсипят живота на близките си. Има различни начини да разчистиш някоя и друга територия. Един от тях е да продаваш наркотици на населението й. Нещо като да продаваш заразени с холера одеяла на индианците.
Браво! Сдобих се с рецепта без пари.
Какъв е смисъла на дрогирането?
да ти вземат всичко, да деградираш, да умреш, но преди това да си направил "некои хора" мнооого властни и богати.