Чистка в НАП заради заловената с подкуп ревизорка
Задържаната снощи ревизорка от Националната агенция за приходите (НАП) в София е отстранена от длъжност.
Обратно в новинатаКоментари - Чистка в НАП заради заловената с подкуп ревизорка | Днес.dir.bg
Коментари
Кушлев изобщо на тези не взима парите. И решарски и Гагаузов да осъдят парите си оставят техни. Кушлев може да вземе парите на някой беззащитен дрен мафиот и толкова друго е медийна измама , говори се но нищо. Колкото до Мургина най много някое споразумение с прокурора , но не вярвам и това да и се случи
То с такова наказание и бабами ще прави измами вкарай я в затвора за 3 месеца да не може после да си намери работа да видиш дали ще има подкупи
Проверете имотното и състояние и сметките .Да върне всичко в държавната хазна и след това тази наглата в затвора.Държавата и плаща заплата да защитава интересите на обществото.Бат Бойко тези хора май не те разбраха нещо.
Обществена тайна е, че ревизорите учат фирмите как да укриват данъците си, защо всички се правят на изненадани. Проверете имотното състояние на ревизорите - парите винаги избиват, маркови дрешки, коли, къщи, вили...
КРАЙНО ВРЕМЕ ДА БЪДАТ ОСВОБЕДЕНИ ВСИЧКИ СЛУЖИТЕЛИ ОТ НАП КОИТО НЯМАТ НЕОБХОДИМОТО ОБРАЗОВАНИЕ И ДА СЕ НАПРАВИ КОНКУРС ЗА СЛУЖИТЕЛИ И ДИРЕКТОРИ.ДОКОГА ДЪРЖАВАТА ЩЕ ПОДЪРЖА КОРУМПИРАНИ ОРГАНИ КАТО НАП.
Така е правилно, но да започват и К.Стефанов и Дудева. Защо най-големите присвояващи ще са шефове, а дребните риби изпържени. Да кажат колко имат шефчетата и да ги накарат да върнат откраднатите пари и тогава Пинокио Дянков да говори , че има пари в бюджета.
А защо не кажат каква и е заплатата, може би също не е малка, а е и държавен служител. Е това са в НАП и НОИ в цялата страна.
problemat e po-seriozen. dosega tia dlajnosti se kupuvaha i ako ne kradesh niama kak da si izbiesh investiciata i da napravish pari za kola, kashta, vila, patuvania, hoteli, barove. sashtoto e v KAT, mitnici, 4-to RPU v Sofia ... i drugi ima se predpolaga
Абе защо само за Русе пишат? Там ли са най зле нещата? Преди няколко години пред мен в магазин в Царево един мъж си поиска касова бележка и магазинерката го попита дали не е от Русе. Там ли са най-големите изедници държавни служители, т.е. рекетьори под егидата, че защитават потребителя. Лично аз не се чувствам защитен като потребител от КЗП, а по-скоро считам че това е институция за събране на пари.
В една от ТД в страната, отговорен фактор казва, че 80% от служителите взимат подкупи ! Бях шокиран ! Стоки или пари.
А какво стана с Мургина, ще каже ли някой или е покриха изчаквайки да се забрави случаят... Нейното имущество ще бъде ли конфискувано? Комисията на Кушлев навярно знае, но мълчат. А трябва да бъде изправена насред София и всички да минат да я видят добре, тази ли е, която притесняваше хората да си плащат навреме, за да гълта тя и сие.
Ама да вземат и да ги поосъждат малко... то какво толкова - уволникли я... тя нали напълнила гушката в последните 10 годинки...
..лош Бойко, бе хора ! не го е срам..! ..ах аман аман.. ццц.. цц.. - конструктивната позиция на всяко едно полу-шимпанзе не подлежи на корекция. правилно е да се мисли също че еволюцията би трябвало да изчака...
Как е стигнала до старши експерт:цакала си е където трябва,или е лягала с когото трябва?
За сгафил държавен служител или казано с други думи злоупотребил с доверието гласувано му от Държавата, наказанието трябва да е поне ДВА ПЪТИ по-тежко от останалите хора. Само така може да се измие петното от лицето на държавата, тя да заработи и държавните служители да имат вътрешна задръжка. Факт.
Докато Гинка Драганинска и Халиме Ахмедова от АДФИ , правят чадъри на финансови ревизии , срещу фирми и учреждения контролирани от ДПС , нищо няма да се промени в България , вервайте ми.
Брей определено съм впечатлен! Така трябва да се прави - С твърда ръка! Вече ми се гадеше от това, как са се разпищолили всички! Като някакъв бардак е станала държавата. Напълно одобрявам тези мерки!
ама защо само за последната година???? да не би да има официална амнистия за всички кражби преди това?
Кога ще прочета за разбита група от Русе ?! Само гълъбите в града не знаят, че от общински отдел `Защита на потребителя` /СБА/ , дневно правят по 500 кинта от подкупи !!! След тях - леш след търговците. Влизат по две, едната сваля незабелязано стикер от стока и после започва уговорката `как да не направим акт`. Ще помогне ли ако следващия път не подам жалба в съда, а изтрещя и ги пребия с юмруци ?
ами във Варна кога хората точат ддс а вие спите всички ги знаят даже в икономическа полиция ама всички лапат ДОКОГА,
И да не забравят да почистят от Гинка Д. и Халимето А. , покриващи далаверите на ДПС-то за стотици милиони , по- всички флангове в които въпросната трибуквена организация е крала и злоупотребявала!
Заповядай! Борецо компетентен. Вярно е, че на последните конкурси бяха свалени всички критерии, но желаещи никакви. Добре де - защо няма блъсканица на конкурсите. Елате да се облажите и Вие, пък и да мързелувате, а и да си позволите некомпетентност. ИДИОТ! Ако си прав не плащш-обжалвш по административен и впоследствие съдебен ред-до победа. Ако си прав ще платиш ли? Ако си прав няма ли да оспориш пред ВАС?Ако е толкова добре защо не се колега?А защо българинът само мърка и всички освен него са некомпетентни и нагли, но той не е . 999-очакваме Ви в ТД на НАП-сам изберете коя.
На ул.Чернишевски в Пловдив се намира раят на корумпираните данъчни плъшоци. Скатавани допреди месец от свинарското счети на Гергов- Свинар, Жоро Търновалийски и сие като Спейса , Мейса и младо вино от Карловско. Държавно осигурени служители в частното ООД - НАП-Пловдив. Какво ще правиш, бе Дянков? Нов бардак със стари брънтии? Миризливи, насрани, комплексирани. Good luck, mother fucker and welcome to BG again!