Чистка в НАП заради заловената с подкуп ревизорка
Задържаната снощи ревизорка от Националната агенция за приходите (НАП) в София е отстранена от длъжност.
Обратно в новинатаКоментари - Чистка в НАП заради заловената с подкуп ревизорка | Днес.dir.bg
Коментари
Stefanov se opitva da pecheli lavri kato uvolniava po porachka no istinskite problemi pochvat ot negovoto i nad negovoto nivo. Interesno kak si pozvoliava da izpolzva klasificirana informacia za lichni nujdi i da ne e dal obiasnenie za neveroiatnite dohodi koito ima i imushtestvoto mu e mnogo nad zaplatata. Chistkata triabva da pochne ot nego i nadolu
До Бургазъ Питам Ви , ако на митничари и данъчни им увеличат тройно възнаграждението , корупцията ще спре ли?Ккаво месечно възнаграждение да се определи за служителка, която иска 20 000 лв подкуп, за да спре да го прави?
Ех, братя българи..... Корупц винаги е имало, има и ще продължава да има. Вярно е че много данъчни водят счетоводството на много фирми и макар че си изкарват допълнителни доходи и то доста добри с труда си не е най-малкото морално и ако имаше закони то трябва тези служители да бъдат незабавно уволнени.Има и такива които използвайки служебното си положение срещу определен процент от сумата за възстановяване на ДДС също си докарват странични доходи-те също са за уволнение има и много други начини да си докарат странични доходи освен откровеното искане на пари от фирмите за несъставяне на актове и други, но не това е най-важното. По важно е какво прави държавата за своите служители-данъчните в страната са малко над 7000 души митничарите може би са по-малко. Не може митничар да взима средна заплата от 450лв. до 600 лв. а допълнителните стимули на тримесечието да са под 500 лв. и той да си върши съвестно работата и от него да се очаква да допринесе за увеличаване на бюджета -да не забравяме, че това ние сме външна граница на ЕС. При данъчните положението е почти същото. Като се има в предвид съществото на работа и на двете агенции/ става дума за редовите служители-тези които наистина работят/ конфликтните ситуации в които изпадат, интересите които настъпват и постоянния стрес няма как с тези заплати и с това безхаберие от страна на законотворците ни да очакваме положението в тези две агенции да се промени. ДОКАТО ДЪРЖАВАТА НЕ ЗАСТАНЕ ЗАД СВОИТЕ СЛУЖИТЕЛИ НАИСТИНА, А НЕ САМО НА ХАРТИЯ И НЕ КОРИГИРА ВЪЗНАГРАЖЕНИЯТА ИМ - НА ВСЕКИ СЛУЖИТЕЛ СПОРЕД ПРИНОСА МУ ЗА БЮДЖЕТА, А ЗА КОРУМПИРАНИТЕ НЯМА ТЕЖКИ НАКАЗАНИЯ ВСИЧКИ НИЕ ЩЕ ЧЕТЕМ НОВИ СТАТИИ С ХВАНАТИ С ПОДКУП, ЩЕ СИ ПИШЕМ ПО ФОРУМИТЕ И ТАКА КО КРАЯ НА СВЕТА......
Хванаха само една а те са хиляди които прибират пари под масата..тотална чистка и нещата ще тръгнат по новому..назначете млади хора за данъчни нахасани дайте им голяма заплата и приходите ще са с 50 % по големи.....а къде е Мургина тази шушумига дето като говори само шепне , маша в ръцете на власта , даваща пари на всички партии..а може би и на ГЕРБ е давала затова не я закачат ...Мургина тази безлична женица горката тя ще пострада .....
Ами то всички служители в НАП са и счетоводители на голяма част от фирмите, те си осчетоводяват колегата им проверява и всичко е точно. Може и заплатите да са им ниски, ама си докарват кой с работа, кой с рушвети- нека им проверят имущественото състояние на всичките. Да се създаде регистър на съставителите на отчети с регламентирани суми за услугата, така този който завери отчета няма да фигурира само като име и да си слага подписа на отчети, които е изготвил друг, но не иска да ги подпише, поради факта, че служител на НАП.
Къде е тази МУРГИНА)) искаме главата и, какво стана с кредитните милйонери, дайте хората с ДДС далавери. Искаме зрелища, то е ясно че скоро няма да се оправиме, но да падат глави зада тругне правосъдието.. Тряб ни един Декстар от едноименния сериал.
Като ти гледам правописа, освен по 1000 лв за семестър ще трябва да платиш и за уроци по български език.
Dobre go izrabotihme. Sega vsichki viarvat, che tazi e vzela parite. AZ misleh che niama da poviarvat na tazi partenka, no AZ sum velik i vsichki mi viarvat.
Хората не им пука за тази новата а половината питат Какво стана с Мургина? Това ми направи сега впечатление.
гОСПОДА КОЙТО Е НЕЧЕСТЕН И КОРУМПИРАН, КАКВА И ЗАПЛАТА ДА ПОЛУЧАВА, КАТО ВЪЛКА КОЗИНАТА СИ НЕ МЕНИ. оСВЕН ТОВА НЕ МОЖЕ ДА ИМА ТАКИВА РАЗЛИКИ КАТО В МОМЕНТа в частния бизнес заплатите са по ниски от държавната администрация да не гововрим за 8 часов работен ден и 5 дневна работна седмица. Но няма и морал обикновен писар в съдилищата и прокуратурата да вземат по голями заплати от средните и по добри специалисти в НАП, затова че сами си съставят бюджета и си пишат баснословни заплати за сметка на дънокоплатците и високите такси които плащат хората орпеделени и приети от МС
абе господине шефе на НАП-вие не знаете ли, че не само тези ревизори и проверяващи вземат парил Явижте вашия шеф на центъра в Банкя-как пребира парите и процентите от така наречените строежи, как си направи къщичките и си кара готените коли с дъщеря му.това не говиждате- малко писаха и преди години за него и пак го държите този мръсен дърт комунист- и сега се носи славата с оградата ,че му работят работниците при него, а той си вее байряците - такива сте всички -а честните хора страдат покрай него
За това съм казал, че на прост народ му трябва твърда ръка , която да го управлява справедливо...
Да се направи чистка във всички поделения на НАП - и ще видите как ще вържите бюджета... То крадоха с хиляди, ама сега с милиони... откъде пари... ами от бедните , обикновените хора.. ами те вече изнемогват, умират от глад....
ДА БЕЩЕ САМО ТАЯ ВСИКИ СА ЕДНИ ПРОДАЖНИ ЛЕЛКИ , УСТАНОВИХА ПРЕДИ ЕДНА ГОДИНА В ПЛОВДИВ 4Е СОБСТВЕНИКА НЕ ПЛАЩА НА РАБОТИКА ЗА 12 4АСОВ РАБОТЕН ДЕН И ПОНЕЖЕ БЕ6Е НОВ И ТО МОМ4ЕТО СИ НАПИСА ВСИ4КО И КАК СЕ ПРОЦЕДИРА ПО НАТАТЪК , ВИКА СЕ 6ЕФА И СЕ ПАЛНЯТ ТОРБИТЕ С ФИЛЕТА И КА6КАВАЛИ, КОГА 6ТЕ ГИ ИЗКОРЕНИМ ТИЯ ДРЕБНИ КОРУПЦИИКИ ВМЕСТО ДА СЕ САНКЦИОНИРАМЕ РЕАЛНО, ДОКОГА ДА ТЪРПИМ ВСИ4КО ТОВА КОЕТО СЕ ВАР6И ПРЕД О4ИТЕ НИ И НЕ ПОСТИГАМЕ ВАЗХОД А САМО ПАДЕНИЯ И УПРЕЦИ, И НЕКА ДА БАДАТ САДЕНИ И 4ИНОВНИЦИТЕ ВЕ4Е, КАТО НЕ 4ЕТАТ ЗАКОНИТЕ И СА ПОЛУГРАМОТНИ И САМО С ВРАЗКИ НАЗНА4ЕНИ О6ТЕ ДАЛГО 6ТЕ СЕ ВАЗХИЩАВАМЕ НА ЗАПАДА А НЯКОИ ДРЕБНИ ТАРИКАТКИ 6ТЕ СИ ПАЛНЯТ ДЖОБ4ЕТО С ДРЕБНИ ТРОХИ4КИ А СТРАНАТА 6ТЕ ПОТАВА И 6ТЕ НИ СЕ ПРЕСМИВА СВЕТА, А НИЕ СИ ПЛА6АТМЕ ЗА ОБРАЗОВАНИ ПО 1000 НА СЕМЕСТАР А ЛЕЛЯТА САС СРЕДНО ИЛИ ПОЛУВИС6Е ПОДАРЕНО ОТ СТРИНКА И 6ТЕ МЕ УПРАВЛЯВА СВЕТА ИСКА ГРАМОТНИ ХОРА.......БОЙКО ТИ СИ ПОМИСЛИ КАВО ДА ПРАВИ6 С ТИЯ ЛЕЛКИ
Да, уважаеми, съгласна, няма да мръдна от печката, но ако има мъж, който да осигули семейството финансово. А не нещастник, който само се вайка, спи, яде и ходи по-голяма нужда. Това е.
защо сигнали дори ясни. само със сигнали бебе не се прави. защо така - някак си платонически.....ист любов си личи , ако не по очите - по затвора, грешка - корема. зашо ми се губи бутона - DEL
За Ваше сведение: допреди три месеца в София всеки месец имаше конкурс за инспектори - и за да се попълнят бройките, критерийте се намаляваха почти до нула! Защо такива като Вас не се кандидатират и не започнат работа, та да измият очите на цялата администрация?
Точно ша пребори Красимир Стефанов корупцията в НАП като по възможностите на бюджета им дава на служителите там заплати като в Угандийската или Мозамбикската данъчни администрации! Хахахахаха
revizorite masovo iznudvat firmite, no problemut e, 4e izmeniha DOPK i im dadoha otnositelna samostojatelnost, a na4alnicite na danu4nite sluzbi stanaha 'gospodin nikoi', t.e. pri lipsata na jerarhia ima anarhia i zatova nikoi ne nosi otgovornost. ne moze da dadesh na naj-niskite operativni niva da dadesh vlast. tova e kato sled 09.09.1944 g. kogato cjalata vlast otide v peizanite i naj-prostite hora. rezultatite se vidjaha
Кога ще режете туморите и в ТД на НАП Силистра. Трябва да се започне от директорчето, някои началници на отдели и сектори, номинирани служители на годината, оперативен контрол и т.н. Всичко се знае така, че крайно време е за действия.
ами сега,хиляди знайни и незнайни чиновници от НАП до ...ДАП трябва да се предадат в следствието и затворите ще се препълнят и няма да има място за нито един от така наречените олигарх крадци.
v NAP Pazardjik opashkata e vinagi nad 30-40 choveka a slujitelite se razkarvat nasam natam koi za kafe koi pazaruva,ot 10 gisheta rabotyat 2-3.Do koga tazi komunisticheska bezotgovornost? Kolko oshte shte tryabva da tarpim tova
Елате и вижте шефа на НАП в Перник какви ги върши... Прикрива неговите си хора, а всички останали - под ножа! Доста бози ще излязат ...
Ama zasto ne ya pokazvat da ya vidim.Mnogo takiva podobni sa ni reketirali,no....na koy da se opla4em.
в АДФИ докато царуват протежетата на Меди Доганов другарките Гинка Драганинска и Халиме Ахмедова , всички ревизии срещу хора на ДПС ще излизат на чисто с коронният номер ОБЩА ФАКТУРА и така злоупотреби за стотици милиони ще останат неразкрити! Тези двете трябва незабавно да бъдат уволнени в противен случай нищо ново под слънцето а народа на България пак ще е прекараният!
Заблуждаваш се че акта ти е отменен защото си знаеш правата и си оказал съпротива.Истината е че Красимир Борисов -Шеф на Комисията за защита на потребителите си има собствен бизнез и избягва да влиза в остър сблъсък с когото и да било.Човека си има Млечна борса и дистрибутира млечни продукти в Русе и региона.Но си прав че много малко хора се осмеляват да оспорват актове в този град,страха от проблеми впоследствие е много голям но и основателен.Пък и да си чул русенската прокуратура да се е самосезирала за нещо?
Актовете по закона за защитата на потребителите не са към НАП и нямат нищо общо. Проверяващите по закон за защита на потребителите имат един закон и не магат да го научат, не знам пък кого защитиха. Докато данъчните имат сума закони и подзаконови нормативни актове, за никакви пари.
Какво стана с г-жа Мутрина?Това ще стане и със сегашните разкрити далавераджии, ако не се изчистят всички началници на отдели в министерства, ръководства в митници, съдебна система , полиция и т.н..Трябва веднъж за винаги от корен да се изчисти този покварен вечесъстав и новите да знаят , че и тях ги чака шута, ако се корумпират.В противен случай всички усилия на новото правителство си отиват на вятъра.
по- добре да затворите НАП из цяла БЪЛГАРИЯ И РУШВЕТИ НЯМА НА КОГО ДА СЕ РАЗДАВАТ. ВСЕКИ ЩЕ РАБОТИ СПОКОЙНО БЕЗ ИЗМАМИ. С ТЕЗИ РЕВИЗИИ И ИДИОТСКИ ДАНЪЧНИ ЗАКОНИ ВСЯКА ФИРМА МАМИ!!!!
МИНИСТЪРА НА ФИНАНСИТЕ ТРЯБВА ДА ОБЪРНЕ И ДА ИЗТУПА ВСИЧКИ БОКЛУЦИ ОТ НАП В ЦЯЛА БЪЛГАРИЯ. ТРЯБВА ДА ОТБЕЛЕЖА, ЧЕ В НАП РАБОТЯТ И ЧЕСТНИ И СЪВЕСТНИ СЛУЖИТЕЛИ, НО ВСИЧКИ, КОИТО СА НА НЯКАКАВ РЪКОВОДЕН ПОСТ СА АЛЧНИ И НАГЛИ, ТЕ РАБОТАТ САМА ЗА РЕКЕТА СИ!
si4ki pluete a naiasno li ste kakva zaplata vzima edin dana4en ta da zashtitava interesite na darjavata pred firmi koito vartiat milioni.
Пушилка! След 3 дни ще се разнесе и ще си остане добре познатата мъгла. Докато не се вкара всичко живо управлявало страната, до преди 2 месеца, по затворите, не признавам напредък!
И сега - къде сте да викнете - ЗАЩО ГИ СМЕНЯ БОЙКО БОРИСОВ кадрите . Ето затова ги сменя. И така трябва - СТАНА ЛИ ВИ ЯСНО, ИЛИ ОЩЕ ТРЯБВА ДА СЕ ОБЯСНЯВА.