Коментари - Мъжете стават повече от жените у нас до 9 години | dnes.dir.bg
назад

Мъжете стават повече от жените у нас до 9 години

Жените у нас изчезват много по-бързо от мъжете, изненадани са самите статистици, съобщава в. "24 часа". Ако сега на 1000 представители на силния пол се падат 1053 дами, то само след 9 години съотношението ще се обърне.

Обратно в новината

Коментари - Мъжете стават повече от жените у нас до 9 години | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4

Коментари

това е тенденция в повечето бели държaви. раждат се и повече момчета. за мафията проституират толкова млади жени, а и колко години ги изнасяме по чужбина като робини. след 20 години няма да има българи и така ще изчезнем като племе.дано предците ни простят малодушието!

И аз забелязвам, че много българки се женят за чужденци и погубват рода:( Според мен се дължи и на възпитанието на жените и на потискането на мъжете у нас - от малки ни се насажда ниско самочуствие, освен ако не се държим като мутри или мошеници. А честни мъже с пари има само в чужбина. Повечето българки искат мъже с пари - мутра, мошеник или чужденец !

Уей!

Хаха. Това да не би да значи, че жените са станали мъже, а мъжете жени ;)

Много хора гледат да се измъкнат от България и жените успяват да го направят по-лесно чрез брак навън. Не се ли разбра, че държавата трябва са оправи за да започнат хората да се задържат и дори връщат в нея.

товае защото българските жени не харесват бай-ганьовците и се женят за чужденци

Ами то сега е модерно на жената да не и стига един мъж, така че няма проблеми.

мъка..и кво ша праим сега...?!?успокоява ме само това,че голяма част от мъжете се гейове...

В нормалните общества, мъжете са по-активните икономически и ако ще се емигрира по икономически причини, то мъжете поемат този риск. В БГ обаче мъжете са мухльовци отвсякъде.

загиваме бавно но славно

Жените са по-склонни да сменят местоживеенето си ,та дори и националността!Те търсят реализация ,чрез успешен брак,а не чрез високо образование и квалификация!Прави впечатление,че трудно срещам хубави българки,докато в годините около 1989г.имаше много хубавици!Повечето емигрираха,най-вече в САЩ и Англия и навярно малко са се върнали!Българският мъж е беден и трудно би се вредил за обвързване с истински красива българка!Не обичам чалгата,но сред чалга-певиците има не малко хубави момичета,които откровено освен чрез пеене,си докарват високи доходи и по един друг начин познат от дълбока древност!

Така е, понеже съвременния БГ мъж не иска да е "глава на семейстовто", не иска отговорности, работа и трудости.За това , не рядко срещано явление е мъжете в БГ в разцвета на силите си да нямат работа, семейство и деца и да бъдат издържани от някоя гурбетчийка...майка наприемр. Грозна картинка-една от причините ,поради които и през ум не ми минава да се "омъжа"...

И какво му е чудното? Женят се навън и изчезват. А на повечето от тукашните мухльовци това едва ли ще им попречи. Обратното. По-малко конкуренция...

Не е верно.Това се отнася само за българското население.За циганите и турците положението не е лошо.Те си имат по-няколко жени и ще продължат да се размножават .Да му мислим ние,оти и сега на село останаха само пръчове и по цел ден пият и глупости вършат.

да ялко само че като се омужват на запад взимат за сапрузи представители на африканската, азяцката и арабската измет дет е заляла запада *Съобщението е транслитерирано от системата. Моля, пишете на кирилица.

Нормално, искат мъж който да може да осигури добро бъдеще за децата им. Хубавата и качествена храна е по-скъпа, доброто образование е скъпо...много са факторите.

Кое му е нормалното да се омъжиш за проста мутра с пари? Кое му е нормалното в БГ ако си нормален човек да нямаш доходи? Кое му е нормалното да чакаш да навършиш 18 и да бягаш в Холандия, Белгия или Германия да работиш древната професия?

Другата причина да не се омъжиш, вероятно е че и ти си "грозна картинка" ;)

Жените искат мъжа да ги издържа докато те се чукат с шофьора или градинаря. Ебаси, няма как да стане.

Вярно са на изчезване. Бързо ги заменят кифли, силиконки, мутреси, муцки и златки

Не се учудвам.Българският мъж предпочита до 25 да го гледа мама, после да го гледа жена му.Това включва - да работи, да ражда, да гледа изцяло децата, да готви по два пъти на ден, да чисти, да пере, да глади и т.н.С удоволствие ако има кой да гледа децата (някоя баба ест) той отпраща жена си в чужбина да работи и да му праща пари.Българският мъж е най-добър в яденето, пиенето, мързелуването пред телевизора и псуването на жената (за да си знае мястото на робиня).Бледите напъни на българският мъж дори в спалнята са смешни и редки(все пак се иска физическо усилие и мъжество)....За това българката, ако попадне на някой чужденец, който работи и се грижи добре за нея, не я ругае и и помага в домакинството, тя започва да се чувства повече жена.Жената в България отдавна е поела почти всички мъжки функции.

Вие правите ли разлика между жени и лелки и бабички. 2/3 от моите суъченички сега раждат първото си дете, но не в България. Държавата ни подготвяше да бъдем елита на нацията, а сега те пълнят генетичния фонд на други държави. Не е страшното, че съотношението мъже/жени се променя, защото един мъж може да е баща на децата и на 50 жени. Проблемът е, че качествените хора емигрираха. Останалите тук българки раждат късно и по едно, а статистиката за разждаемостта се пълни в благодарение на ромите. В момента младите семейства и да искат не могат да имат деца, които да гледат като бели хора. Всички работодадели изчисляват заплатите точно колкото да стигнат за физическо оцеляване, а за смейство доходите трябва да са поне 3-4 пъти над екзистенц минимума. Банките оплетока наивните млади семейства в мрежите си и сега те до живот ще изплащат едни смешни кутийки в които странно защо, ама строителите са забравили детската стая. Какво да ви обеснявам - жалка нация, която се самоунищожава!

Просто в България, за да имаш добър стандарт няма как да стане само от заплата. Заплатите са ниски. Добри доходи имат хора с частен бизнес. Е, добре де, може ли всички да имаме по един бизнес, за да сме добре?!

Няма страшно за мъжете. Като гледам колко педерасти пишат тоя форум...като станат и гейове ще си живеят живота

Пълни глупости

В Холандия пък им идвали в повече.

Прекрасно е мили дами, да чета как ни наричате мухльовци. Да ни обяснявате, че не можем да поемаме отговорност и както винаги, най-важното, че не печелим достатъчно за да Ви задоволим претенциите. Съжалявам, че не сме точни копия на мъжкарите в романтичните книги и филми. Затова чувствайте се свободни да се продавате на мъжете от по-богатите нации, те нали знаете кои жени се продават срещу пари. Не случайно са ни лепнали етикета, че сме държавата на проститутките. Нали майките Ви от малки Ви учат, че трябва да си намерите богат и добър мъж, само защото сте хубави, Вие го заслужавате. Жалка картинка!

ПЪЛНИ ГЛУПОСТИ! ЖЕНИТЕ СА ПОВЕЧЕ С 200 000 ЩЕЛИ ДА НАМАЛЕЯТ, ХАХА

То трябва да си много тъп, за да те учудат данните. - Хем се раждат повече, хем живеят с 8 години по-дълго, хем са по-малко! И къде са? Ами ядем ги!

Не се косете бе, хора. Тази райска земя няма да остане празна. Е, няма да е пълна с българи, но и арабите са хора. Или персите. Или негрите от Сомалия, Судан... Що пък да не я населят сомалийци, суданци, етиопци??? Я какъв глад ги мори сега! Що да не дойдат тука? Китайците вече дойдоха и искат земя да обработват. А ние се радваме на говедарите от американското посолство, че ще ни извадят обработваема земя да ни набодат китайски соларни панели. Щото от тоя ток се печели много, а цената я плащаме от джоба си като плащаме нормалния ток на висока цена. Не се косете - фертилната емиграция си ражда вече 20 години децата навън и работи за чуждите пенсионни системи. И това, вярвайте ми, ще продължава с високи темпове. Ще му сърбаме попарата скоро. като дойде време да се върнем по селата да се самоизхранваме, там няма да има нищо. Циганите ще са разрушили сегашните села, пътищата ще са обрасли с трева, по остатъците от къщите ще пълзят змии и гущери... И на вратата ще потропа гладно сомалийче или нигериец с 32 деца от 4 жени... изборът е ваш...

Абсолютно си прав!

:) ... щом така мислиш. Има хубави и умни българки, но явно никога няма да имаш и най-малкия шанс да се доближиш до такава ;) А иначе не се заяждам, само обясних естествения механизъм за подбор на партньор...такъв се избира, така че да осигури добро поколение. В днешно време парите са от първостепенна важност, сините очи някак отстъпват на заден план ;)

Причините са чисто икономически. България е страната с най-мизерен стандарт в Европа .По мои лични наблюдения от 10 работоспособни българи 9 всячески се опитват да емигрират.Лошото е,че за мъжете няма работа навън.Жените имат 3-4 пъти по-големи шансове да почнат работа , като основно са чистачки,гледачки на възрастни хора,помощен персонал в старчески домове и др.подобни,все типично женски дейности.Мъжете на вън ги наемат основно като охранители и шофъори.Предлагането на работа за тях е много по-оскъдно .Понятно е че младите българки ще предпочетат да се оженят за чужденец,който им дава по-добри шансове за оцеляване.

Прав си.

много правилно

Ами вземи си прост паралия. Не е важно да те обича и уважава гледай парата. Та един ден като те спука от бой и оскубе перушината да не се чудиш какво става и да се оплакваш. Човек каквото си надроби това ще сърба. Българската жена е надута без покритие, душевно празна, нехаресваща почтени българи. Работя с чужденци основно. Всичко е въпрос на възпитание и ценности.

Сега ми стига, че на мен се падат 50, а на вас по 1 жена, след 9 години ще съм на 50 и вече няма да ми пука (чак толкова) :)))

Това е вярно за част от жените, засъжаление другата част само си търсят провайдери, които да ги търпят нищо да не попипват и да се шляят по цели дни и нощи, кафенетата и дискотеките са пълни с такива

Много българки предпочитат да се омъжат за какъвто и да е, но да е чужденец, от Западна Европа най-вече. И това е разбираемо.

никой ли не се замисля ,защо има толкова смесени бракове.

ЖЕНИТЕ НА ИВАЙЛО ГАВАЗКИ СА НАМАЛЕЛИ В НСИ - ЗА НЕГО ТАВА Е СТАТИСТИКА.

Повечето български мъже са страхливци, а последното, от което се нуждае една жена е страхливец....

виж това за спалнята не съм съгласен. като доказателство ще ти дам чехкини, полякини, словачки, германки, шведки, датчанки, холандки, англичанки и пр. все жени от държави със здрави, силни и работливи мъже, които най-изненадващо са сексуално слаби. и не е вярно че българина не е работлив - работил съм в US и собственика на фирмата се изненада че един автомобил с блокирана скоростна кутия оправих сам за 15 мин. човека само ми каза - момче, твоята работа е да демонтираш капака на двигателя и решетката, колегата ти ще разглоби двигателя, а другия колега ще отстрани повредата... а ти сам свърши цялата работа. така че мили дами може да се замислите. вие се жените в чужбина, но и "ние пушим цигари кент и ядем бонбонки тик-так". и ние ходим в чужбина. и там оцеляваме не като се оженим или като мием чинии или гледаме старци, а достойно. и можем да спечелим нещо и да се върнем, и ако искаме пак да отидем някъде. а не като вас мили дами българки да се заробите завинаги

Застарява населението, но това е заради емиграцията, а иначе България е с най-ниската продължителност на живота в ЕС!

Има хора дето по цяла нощ не спят и се чудят как да получат живота , който смятат че заслужават , и за жените е най-лесно да се омъжат за чужденец.

Да приказката за несметно богатият и красив принц, който ще дойде да ги отведе се разбива в реалността. Повечето като се омъжат за много богат после се развеждат, защото идва проблем с конкуренцията. А богатите мъже са като петли. С една кокошка не се задоволяват.