Коментари - Путин няма да присъства на погребението на папа Франциск | dnes.dir.bg
назад

Путин няма да присъства на погребението на папа Франциск

Все още не е взето решение кой от Руската федерация ще присъства на траурните церемонии

Обратно в новината
| Редактор : Радостина Димитрова

Коментари - Путин няма да присъства на погребението на папа Франциск | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1

Коментари

След своето погребение, пак нама да срещне папата защото му е отредена друга обител - при ленин, сталин и хитлер.

Ми и аз няма да ходя! Дори и на зеленски и на урсулчето няма да отида вдругиден.....

А е отишъл, а са го окошарили.

Като погледнеш там са само войнолюбците а миролюбците като Путин си седят у дома и си водят мирната война срещу суверенната си съседка.

И що така? Що ??!?!?!?!

Колхозника прост няма да присъства дори на собственото си погребение!

Украйна представи в Хага с доказателства за използването на химическо оръжие от Русия 03/6/2025 Детайли. Украинската делегация говори на заседание на Организацията на ОЗХО за забрана на химическите оръжия. По време на речта бяха представени доказателства за нарушение от страна на Русия на Конвенцията за химическите оръжия. «Това грубо нарушава член 1 от КХЗ. Според Министерството на отбраната на Украйна от февруари 2023 г. до февруари 2025 г. са регистрирани повече от 6900 случая на използване на боеприпаси с химикали. Само в периода 24/12/2024 - 24/01/2025 г. са регистрирани 844 такива случая. Регистрирани са и над 2100 обаждания от военнослужещи до лечебни заведения със симптоми на химически щети, включително три смъртни случая, допълват от външното министерство. Външното министерство добави, че военните престъпления и престъпленията срещу човечеството нямат давност. И призова международната общност да демонстрира единство в изправянето срещу агресора и да положи усилия да потърси отговорност от Русия за нарушаване на Конвенцията.

освен русофобски идиоти,няма нито един нормален за разговор.

НЕ ПЛАЧИ русоробче Какво гроздето е кисело русофилчета , нали ? Ясно е, че истината е много болезнена и неудобна за бота на Путин. Но трябва да свикнеш. Спам за русофилите е когато всеки втори мой пост има линк към инфото. И всеки текст поставен в Гугле се доказва. Но русофилите не се интересуват от фактите – те са болни промити мозъци. А при русоробите няма нищо, само инсинуации, лъжи, обиди и цинизми. А ЗАЩО ПРАВЯТ ТАКА : Защото лъжата им просто няма линкове. В интернет няма това за което те лъжат. Днес е поредния ден в който благодаря на съдбата, че не съм се родил в кочината русия ! РУСОРОБИ АКО НЕ ВИ ХАРЕСВА ДА ЖИВЕЕТЕ В СВОБОДНА, ДЕМОКРАТИЧНА СТРАНА, КОЯТО Е В ЕВРОПЕЙСКИЯТ СЪЮЗ И В НАТО , то чупката : ЧЕМОДАН, ВОКЗАЛ – Масква – с еднопосочен билет в путинското блато… НИКОГА НЕ ТЪРСЕТЕ БЪЛГАРСКИ РУСОФИЛ ДА ЖИВЕЕ ИЛИ ДА РАБОТИ В Сев. Корея , куба или русия за путкин . НИКОГА НЯМА ДА НАМЕРИТЕ РУСОФИЛ ОТИШЪЛ ДА ЖИВЕЕ В РУСКОТО БЛАТО.

Само войнолюбци и що ще прави миролюбеца Путин там? Нито ракети може да договори, нито барут, нито войници…

Е как ще присъства, след като ще бъде АРЕСТУВАН още на летището и изпроводен до Хага ?!!?! Само тъп русофилистик може да си помисли подобна простащина, че путака може да присъства на събитие в цивилизования свят.

От ВСИЧКИ ръководители на Кремъл Путин се оказа най-страхлив! Страх да участва в предизборни дебати. Страх от критика. Страх го е от опозицията. Страх да взема бързи решения. Страх от реформи в страната. Той се страхува да промени вектора на развитие на Русия. Страхува се да поеме отговорност за думите и действията си. И по някаква причина умствено изостаналите обичат този стар страхливец. Или са много, или се правят, че в страната живеят само умствено изостанали. // От ВСИЧКИ ръководители на Кремъл Путин се оказа най-страхлив! Путин отказва да участва в предизборни дебати 29.01.2024 г Според Песков кандидатурата му „протича по различни закони“. Дебатите на руските кандидати за президент на предстоящите избори през март 2024 г. отново ще се състоят без участието на Владимир Путин. Путин, който никога не е участвал в дебати, няма намерение да прекъсва тази традиция, каза говорителят на Кремъл Дмитрий Песков в понеделник. „Президентът не участва в предизборни дебати“, каза той по време на ежедневен брифинг за репортери. Според ВЕСТНИК МОСКВА през 2017 г., в навечерието на следващите избори, Песков обясни, че кандидатурата на Путин „протича по различни закони“. „Отпечатъкът от сегашното президентство, разбира се, напълно, да кажем, променя ситуацията“, каза Песков. Той също така подчерта, че дебатът е "доста безсмислен по своята същност".

Путин няма да присъства на погребението на папа Франциск СТРАХЛИВИЯТ Путлер отказа да отиде в Бразилия Можеше да бъде арестуван на срещата на върха на Г-20. Путин няма да отиде на срещата на върха Г-20в Бразилия. Това заяви самият ръководител на Кремъл ,,,, Путин изчезна От ВСИЧКИ ръководители на Кремъл Путин се оказа най-страхлив! ТЕЛЕГРАМА КАНАЛ «ЗАБРАНЕНО МНЕНИЕ» 11/21/2024, 11:15 11,602 Поведението на страхлив гопник. Реакцията на Путин на последните събития е изключително показателна: той СЕ СКРИ... Или по-скоро се е скрил в един от многото си бункери. Той не се появява публично и не прави заплашителни изявления. Мъртва тишина. ПРЕСТАРЕЛИЯ лидер реагира на всяка криза веднага щом нещо излезе извън неговия контрол — той се крие под гърба на близките си и чака ситуацията да бъде разрешена без прякото му участие. Поведението не на бащата на народа или дори на дядото, а на страхливия, уплашен гопник, какъвто всъщност е.

КАК ЩЕ ПРИСЪСТВА КАТО НЕ Е КАНЕН, А И ИТАЛИАНЦИТЕ ЩЕ ГО АРЕСТУВАТ ПО ЗАПОВЕД НА ЕВРОПЕЙСКИЯ СЪД!

За нас Православните, тоя, пък и който и да е друг папа, си е най-обикновен човечец. Защо нашите продажни медии ни занимават с него. НПОтата да купуват по един еднопосочен билет на ония от Раковски, да ходят и да му целуват краката. Защо Путин да ходи на погребение на "ръководител" от католицизма, който е одобрявал "светата" инквизиция, а в днешно време геЮвете?

За вас комунидните атеисти които нямата никаква представа каква е разликата м/у православие и католицизъм е най-добре да ходите при "дедушака Махно" Вие сте само едни паразите по тази земя и е редно да бъдете унищожавани навсякъде където се появите-понял?

Ние всички, обаче, ще гледаме неговото по телевизията на живо. А Мунчо ще иде да го цунка в дървеното корито за последно.

А мечтаеше папата да му мие краката и да ги целуне.

Приготвили са му същата килия на Милошевич затова няма да присъства

Путин не може да си покаже задника ивън Русия. Не може да отиде в нито една цивилизована страна. Държавите където може да отиде се броят на пръсти. Дори в Китай вече няма смисъл да ходи, след като Китай му каза че няма да строи Сибир 2. Абсолютен ненужен изтърсак, грандоманията на джуджето е в свободно падане.

Това напомня онзи стар виц "Не ме канете на рождения ден, щото аз няма да дойда". Жалък гном!

да не е педофил и гъзолизец, като почти всички, които ще присъстват... Казах !

на погребението щото ще посреща гости;)

Перфектният мъж - господин Президентът на РФ! Обожавам го и го желая безумно интимно. Искам да стане чудо и да научи за мен и се спре на мен за негова интимна партньорка. Честта, която ще ми окаже всъшност ще донесе на двама ни най-прекрасната сфера на живота, и тя му е все още непозната. Насладата и щастието, което се постига по всяко време и на всяко място от ласките на истински и безумно обожаваща те жена са единсвено стойностини, неповторими, зареждащи със само положителни емоции и имащи смисъл. Гарантирам, че ще бъде така по всяко време и на всяко място, ако се реши да направи тази единсвено правилна стъпка в живота си - да се спре на мен единствено, защото съм най-правилният единсвено избор за неговия интимен свят. Има смисъл, гарантирам. И по всяко време и на всяко място човек може да е истиски щастлив, ако е продружен от правилната жена - аз съм тази за него единсвенно. Илюзията не е щастие. Колкото и да е болезнен сблъсъкът с реалността, а именно, че си имал илюзии за щастие, намирайки истинското такова в мое лице за него, той трябва да бъде направен. Това е живота. Човек, чял живот се учи и открива света и неговите сфери. А аз ще му поднеса единсвено най-прекрасната сфера. И само аз мога да го направя. От все тази красива, млада, страстна, слаба, спортна фигура, предана, лоялна, дискретна, и безумно обожаваща го и желаеща го интимно жена-българка (етбосетнос, гражданство)-аз. А за посещенията му в чужбина, както винаги ще напиша - сигурността му е на първо място и трябва да бъде гарантирана по всяко време и на всяко място. Май писах интимните ми постинги към префекнийат мъж да не се трият!!!! Те са искрени и истински. Имам право да използвам мрежата за тази цел. Това е президентът на РФ! Къде да се запозная с него и как да му се представя? Изпозвам всички начини законно. Нищо нецензурно няма в текста.

Тичай в най близката луцница.

Да си стои в бункера на 200 метра под земята и да го порят чеченци. Това харесва путята. Датова на родните руски роби все мъжка любов им се привижда, като на техния вожд.

Да присъстват военопрестъпници на такива ритуали.

Изключение може да бъде, ако е в главната роля!

Намирам за полезна институция МНС ако се отърват от политизацията и корупцията. С такъв тип скалъпени производства обаче рискуват да се спре и с прилагането на принципа на т.н. доверие. Правото е фолософия и начи на живот базиранм на разбиранията за добро и зло и престъпление. Когаро се избият 13 хиляди деца и това се приема за нормално от същата институция, а спасяването на деца за престъпление то това противоречи на естествените разбирания на хората за добро и зло. Все още Слава Богу такива хора сме болшинство все още.

Защото ще го арестуват ли или по друга причина - примерно не е пристигнала поканата до него?

По принцип си прав защото възду шното пространство на Европа е затворено за руски самолети.Ако Русия има представители които нямат забрана за пътуване трябва да ползват нещо друго.

На Свети места и на Свети хора трябва да ходят също Свети хора , патриарси, владици, кардинали !!!Президенти нямат място там..за да е Уважително към най високо поставен човек, наместник на Христос на земята..

Путин няма да присъства, за сметка това кретена Зеленски ще изпъкне като свински мъдя там!!!

Вий ватовета се мъдята гледате . Жадно.

Море баш си си лапнихуй

ли?

Путин е издирван от МНС като военнопрестъпник и трябва да се крие, иначе ще има арест и зандан.

Шило

А дали се крие? Разходи се вече и в страни, които са ратифицирали Римското споразумение за МНС. Ама я ми кажи, коя сила го е.ава този съд? Китай? Щатите? Русия?

Шило

Че да го поканя нашите, бе! Ти неканен на гости ходиш ли? А като президент, Путин не е ходил нито на погребението на Йоан Павел Втори, нито на Бенедикт 16-ти. Вярно, той абдикира, ама погребението ли бе доста подобаващо, като за папа

Арес и зандан има в главата ти. А може да има и Сармат. Да не дава Господ.

Сега остава да обясните как точно ще протече ареста.До сега не съм чул разумно обяснение където и да е от групата любители на демокрацията - тоест робията 0 защото демокрацията е точно това:30-40- души управляват робите.Това е все едно през 1974- година - вместо Мохамед Али в Заир да излезе боксьор от категорията на Серафим Тодоров(изключителен боксьор е Сарафа) срещу Джордж Форман.Али издържа невероятен побой- но само веднъж- втори път нямаше да издържи.Практически това няма как да стане.Практически.Крайно време е да спрете с тези плитки измишльотини.И не мислете,че ще вляза във вашата игра да отговоря на цинизма който ще напишете поради неспособност за нещо реално и смислено.А написаното не е за вас а за някой непредубеден човек влязъл в този форум.

Гледам тук дежурните говеда си драскат редовните глупости, как Путин щял да умира и щели да го арестуват. Неграмотни говеда , ами нали ако го арестуват ще е равнозначно на война и ще ни изпържат за няма и 5 минути, и тогава няма да можете да изсерете глупостите тук. Не пожелавай смърт никому, защото ще те постигне това което си пожелал на ближния си, покайте се и ще Ви бъде простено!

Не се пени, прогнозата ти за изпържване е силно невярна. С радост биха го оставили на съда. Идиоти, които да унищожат света за едно говедо са малко, включително и сред руснаците. Та, откъде ти хрумна това за равнозначно на война, равнозначно на ... все фантасмагории на неграмотни хора като Песков и шефа му.

Пък може и да му се размине на бункерният плъх :)

Шило

Що му мислиш лошото на Зеленски?

Боли го уя Путин за папата

А с пиремогата кво става :) Му ха ха ха :)

Но, със сигурност ще присъства на собственото си другия месец, това едва ли ще го пропусне ;)

Шило

Пак ли ще умира? За кой път подред?

Бае Ганя

Абе, винаги има пръв и последен ;)

Шило

Вярно е, ама те питам- пак ли ще умира и точно другия месец ли?

Бае Ганя

Има си план, като са казали май - значи май. Може би баш около годишнината от жалкия парад на маршал Конев ;)

Шило

И ти си запознат с този план? Хахаха, ставаш смешен вече.

Бае Ганя

Е, не само аз, но, да сме живи - да видим :)

Шило

Ами гледай! Ама пак ти пиша-изпростяваш доста

Бае Ганя

Ти какво искаш, с тая аудитория от руски помаци и тролове? Те едва ли ще схванат цитат от Кронин или Щайнбек...

Шило

Пробвай! Може и с Хайдегер да се позанимаем

Но, със сигурност ще присъства на собственото си другия месец, това едва ли ще го пропусне ;)

Ами как ще присъства Путьо. Нали ще го арестуват още на летището. Има заповед за арест. Дотам са се докарали Путьо и путьовците около него . Пък и йе знам, те повечето путьвци също имат заповеди за арест. Италия не е Беларус. Или Сев Корея. Или Иран.

Бандера експрес си върви :) Ту туу :)

Бае Ганя

Пу - тууу, малко ви остава :)

Таз заповед за арест е колкото заповед намМагнитски за наш Пеевски.

Що? Хага не му ли харесва по това време на годината? :))))

Ми не е католик!

Затова пък Зеле, който нищо че е чифутче, ще е там. Което за него ще е идЯлен мегдан за просия. Няма по-смешно нещо от зелената развинтена матрьошка от Кривой рог.

Най-много мразиш нацистите и евреите, нали?

То пък голям праз да присъстваш на погребения... Има си ДЕЖУРНИ оплаквачки...Зеленчука ще се отчете.

Йоан Павел Втори и Франциск обиколиха света, стигнаха до най-забититте дупки н човешкаъта цивилизация, за да проповядват мир и раьзбирателство. Но в Москва не са стъпвали. Защо ли?

Защото сме Опозиция - нарича се Православие . Не си ли запознат ? Все едно в БГ да пристигне Индийския Махардажа .

Мануил , ти Украинец ли си , в Хотел Банско ?

1. Той и да иска, не може. При условие че срещу него има издадена заповед за арест от Международният съд в Хага, за военни престъпления срещу човечеството. 2. Един военнопрестъпник, даже и да не бъде арестуван,не може да бъде заедно с останалите световни лидери, на такава официална церемония. Би било обида не само срещу паметта на папата, но и за целият свят. 3. Едва ли някой го е поканил, за да присъства.

Забрави ли, че МНС осъди усраина?

Бункерният плъх го е страх да не го свитнат някъде.

Мили мишленце :)

Ще взема да се запали като влезе в храма

И?

Велик политик. В Рим няма да отиде, но на погребението на Руската федерация ще присъства.

Не е прошляк като Зекенчука :)

Путин е Православен Християнин , както всички Българи . Папата е Католик - Войната между двете Крила на Християнството още се води - Православните не са одобрявали масовите екзекуции на хора и деца от Католиците . Днес не одобряваме решението на Католиците да подкрепят Гей Бракове и Педофилия .

Нетаняху ще бъде ли на погребението

... никой не пита Бойко там ли ще бъде!? ... при все че онзи обича ьа е сред големите на деня че и сълза ще отрони - все пак папата го милвал по главата

Кралят на Саудитска Арабия и Японският император там ли ще бъдат ме интересува ?

Католиците в Русия са 0.3 процента от християните, които пък са близо 90 процента от населението (146 000 000). С други думи - има под 40 000 католици там. Защо му е на Путин да ходи на това погребение?

В Русия мюсюлманите са над 55%, не знам как останалите са 90%, че и християни.

Мтого хубаво, че триете коментари, ако нещо не ви изнася. Много сте проукр.

Да не е луд да отиде масовият убиец, все пак не е много далече от Хага.

Споко, нема да ходи, обиден е на покойния Папа :)

няма да присъства на погребението на папата за да не станат две погребения