Коментари - Всеки трети готов да поръча храна и да помогне на ресторантьорите | dnes.dir.bg

Коментари - Всеки трети готов да поръча храна и да помогне на ресторантьорите | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4

Коментари

Поръчвайте храна от китайски ресторант + стекове тоалетна хартия, защото ще ви е нужна за стомашното разстройство след хранене!

И аз бях готов. Даже поръчах... ама не повторих. Няма и да повторя. Защото ми излезе с почти 30% отгоре от това, което пише в менюто. За трима души обяд основно с десерт + 4.50 лв ОПАКОВКА! +10% СЕРВИЗ! Доставката си я пишеше - там съм съгласен. 27 лв поръчка + 7.20! (ОПАКОВКА И СЕРВИЗ). + 3 лв доставка. Ей така се прави пара им им помагаме!

Искам да ям в ресторант, не поръчвам храна за вкъщи!

Готвя си и ям само домашно приготвена храна 5 кила свинско 4 пилета 5скумрии Стези продукти изкарвам месеца Естествено зеленчуци олио и хляб

Хубаво, ама им свалиха ДДС, а не виждам свалени цени...

ТОЗИ САЙТ Е АБСОЛЮТНО ДЕБИЛЕН. ИЗМИСЛЕНИ И СЪЧИНЕНИ НОВИНИ. НОВИНИ САМО ЗА РУСИЯ И БАТ БОЙКО КОЛКО СА ВЕЛИКИ. ЖЪЛТИ НОВИНИ 'КИТАЙКА ПРЪДНА, КОЗА ИЗЯДЕ ЧОВЕК'. КАК НЕ СТЕ ФАЛИРАЛИ ОЩЕ НЕ ЗНАМ.

Те на това му казват "както дявол чете евангелие". Ами да се включа. Поръчвам храна от ресторант по 10-12 пъти дневно. Омари, трюфели, черен хайвер - по 20-25 порции, исках да поръчам Chateau Cheval Blanc,от 1947 ама свършило, та се наложи да взема Chateau Lafite от 1869 - с къде 70 000 е по-еФФтинко, ама като нямат от убавото, ще ме прощават. Лягам, ставам, все в кръчмарите ми е мисълта, все за тях ми е жал. Без тях ни пропадна държавата бре, те са най-съвестните данъкоплатци... А сега сложете написаната глупост в рамка. Ще ви пасне на кампанията...

1/3 ОТ БЪЛГАРИЯ Е ПЕНСИОНЕРИ, ИМА 1/3 ТУРЦИ-ЦИГАНИ ОТ СЕЛАТА И МАЛКИТЕ ГРАДОВЕ. ДРУГАТА ТРЕТИНА СА УЧЕНИЦИ ПОД 18 ГОДИНИ, СТУДЕНТИ, ОБИКНОВЕНИ ХОРА И БЕДНЯЦИ, КАКТО И КЛОШАРИ. ХОРАТА С ПАРИ ПЪК ИЗОБЩО НЕ ПОРЪЧВАТ ОТ КРЪЧМИ, АМИ ИМ ГОТВЯТ У ТЯХ, А ЧАСТ ОТ РЕСТОРАНТИТЕ СИ РАБОТЕХА СЪС СЕРИОЗНИ И ОТБРАНИ КЛИЕНТИ ДОРИ КОГАТО БЯХА ОФИЦИАЛНО ЗАТВОРЕНИ. КОИ СА ТЕЗИ 1/3 КОИТО ЩЕ ПОРЪЧАТ ХРАНА ОТ РЕСТОРАНТ ?!

Като бивш готвач, ще ви кажа как се правят татарски кюфтета в ресторант, а вие решете дали ще ходите или не. На 2кг. кайма, се добавят 3кг. хлебни изрезки (сух хляб). Към тази смес, се добавя и към 1кг. галета. Получената смес се забърква с 2- 3 яйца (иначе няма как да се оформи каймата) и се изпича. Да ви е сладко :). За картофите няма да коментирам. Дори и в кофите за смет, не съм виждал толкова скапани картофи.

Това е помощ за правителството, не за ресторантьорите.

Изобщо не смятам да подпомагам мошенници, които укриват данъци и не плащат реални осигуровки, осевен това масово не спазват законодателството против тютюнопушене на закрито!

Ne na hranata ot restoranta - ne se spazvat nikakvi higienni iziskvaniq, personalyt ne e dostatychen, hranata ne e kachestvena, vsichko e staro, zamrazeno ot godini, pylno s nitrati i ne na posledno mqsto- cenite, mnogo visoki.Vegetirame v trudni vremena, vseki sam precenqva dali da gotvi ili da se trovi.

че,то няма нормален и честен българин,който да притежава,ресторант,кафе,магазин,офис,козметично студио на централна градска част или печелившо оборотно място,там не са случайни и бедни мутри,бандити от тъмния демократичен псевдопреход!

С парите, които те ще ми поискат само за една порция второ ястие за обяд, аз ще нахраня трима вкъщи с пълноценен и качествен топъл обяд. Защо да им помагам, някой на мен да не би да ми помага?

Абе луди ли сте, че няма да си сготвя като най-евтино да пестя особено в тези времена ами тях ще ги подпомагам. Как не се бях сетил.

Откакто работя вкъщи и не се храня по заведения и столове си оправих стомаха!

Стар, но паказателен виц: На една улица две кебапчийници. В едната винаги клиенти, даже понякога опашки. В другата никой не влиза. Собственикът й не издържал и един ден отива при колегата отсреща. - Колега, виждам, че при тебе винаги има клиенти. При мене няма. Клиентелата е достатъчна и за двамата. Та дойдох да те питам, на какво се дължи този успех? - Ами знам ли?! Ти кво предлагаш? - Е, кво - кебапчета, кюфтета... - Ми и аз същото го предлагам. Да не би нещо в обстановката? - Почти идентична е на твоята! - Тогава да не би нещо в рецептите... - Може и това да е. Те как правиш кебапчетата и кюфетата? - Как - 85% л.айна и 15% кайма... - Ама ти и кайма ли слагаш, бе?

Стига сълзи и сополи за шибаните кръчмари и те както комунистите и циганите си компрометираха името и сега се наричат “ресторантьори”. Да си сменят професията и да се занимават с нещо по почтенно от готвене и скубане на клиенти

Точно па на тея боклуци ли трябва да помагам?! Като се замисля това са едни от най-големите идиоти, които и грам не се замислят за сервиза , който предлагат , а само гледат печалбата. Без мен!

поръчвам си всеки ден и никакъв проблем , хем разнообразно е менюто и по евтино ако си готвим в къщи

Котайските ресторанти готвят котки, мишки, кучета, прилепи, змии, всичло което мърда, киккайците са най мръсния народ, затова генерират вируси.

Много исках да поръчам японска храна. Пълно с реклами в София. И какво става всъщнодт. След като изгубих половин чад да избирам и посочих адреса - на централен булевард живея, отговорът беше, че не доставят до този район. Е как да им помогнем. Сигурно доставят само в отсрешния блок с пазарска кошница. Ако не реорганизират дейността си, няма как да стане. Само с помощи не става. Да не говорим за цените. Освен това сервитьори масово говорят как не желаят да участват в доставки, защото бакшишите са нищожни.

Аз не ям месо, но вие сигурни ли сте какво ви слагат в храната ? В тази дето се води вегетарианска по-трудно се слагат боклуци, но и там е пълно. В тази със уж смляно месо какво има не знам? Не си жалете времето, купете си зеленчуци, месо или каквото там ядете и си го пригответе. Време похарчено за здравето не е загубено.

Как ли пък не! Първо те лъжат в грамажа, после в качеството и накрая в сметката.

Кръчмите, фитнесите и фризьорките НЕ СА икономика.

Едните перат пари, другите охраняват, третите са за любоф..

Възможните отговори в анкетата са 2 - да и не. Е, щом 1/3 са "за", значи 2/3 са "не", нали?

Много беден български език. Тук очевидно всичко “се случва”. Много оскъден е речникът на редакторите. Срамота!