Изпреварващ ход: Петър Илиев депозирал една заплата и напуснал СУ преди да бъде уволнен
Проф. Герджиков е добра кандидатура за президент, коментира деканът на Юридическия факултет проф. Даниел Вълчев
Обратно в новинатаКоментари - Изпреварващ ход: Петър Илиев депозирал една заплата и напуснал СУ преди да бъде уволнен | Днес.dir.bg
Коментари
ГЕРБджиков обаче до последно се прави на ударен по темата Корумпе като шефа си Бочко
Е опитал се е да запази и последната си капка достойнство. Дано феновете на дългия чалгар и онзи със скъсаното дънке малко от малко се замислят. Този нагъл преписвач вътрешен министър ...ужас рашков и цвъки пред него изглеждат като топ професионалисти.
Гербеджиков точно както и бойко няма как да знаят какво се случва по най затънтените канцеларии из държавата. Не им е и работа да знаят.
няма значение сега следва птнемане на докторската титла а след това и при бай ставри за фалшифициране на книгата с цел заблуда
Петър Илиев щеше да бъде министър на вътрешните работи (МВР). Представяте ли си какъв ужас щеше да е 4 години с такъв кариерист и опитен измамник ? ИТН и Слави с Тошко заложиха главите си за него. Е, къде са главите им сега ?
И Петър Илиев не е плагиатствал, и Кирчо Ментата не е бил канадец когато е станал министър, и Мунчо Радев не е получавал подаръчни торбички срещу услуги...
Значи, не ми дреме, повтарям- не ми дреме. Влиза ми песък у гэза и СУ ми е вече най-малкиа проблем. Поздрави от морето... айде, че влизам у водата. пешо
Хайде сега някой да попита Герджиков дали е чел книгата на подопечния си и защо до сега не е реагирал на плагиатството.
Герджиков НЕ МОЖЕ! да изчете всички докторантски трудове, излизащи всяка година. Това е технически невъзможно! Освен това при библиография от 300-500 източника на дисертация, същият няма как да сверява дали абзаците съдържат цитати без упоменание, т.е. плагиатство или са отбелязани коректно. Ако не си участвал активно в системата на образованието не прави такива глурави коментари.
За някакъв тъпак, дето преписал десетки страници, при наличие на безспорни доказателства във вид на публикувана книга ,месеци наред "не може да се установи" дали бил плагиат . Смятайте задругаря пеев какво ще се установи, след като от него няма подписан един документ, едно свидетелство, една разработка,. Има само десетки проверки, които ДОКАЗВАТ неговата абсолютна почтенност!
Ако беше овчар и беше заклал десет овце и нахранил селото, никой нямаше да го похвали, дори от наглост щяха д се изсерат пред дома му
Господин Пеесвски има доста подписани документи. Тия дни излезоха документи с неговия подпис за разни офшорки. Въпроса е, че прокурорите мижат и отказват да ги видят.
Плагиат, случва се! Страшното е, че е супер нагъл измамник, не си направил труда даже да промени малко формата на преписаното! А пък Славчо ни го натриса за Вътрешен министър! И когато се разбра що за човек е, след интервюто и скандала с плагиатството , Слави продължи да го защитава и се заинати като магаре на мост! Смешно, но всъщност извадихме късмет, че не състави правителство - щеше да ни го натресе за четири години!
Нямаше да го похвалят, щото овцете не са негови. Ако ти пазач на паркинг и подариш 10 коли ще те хвалят или ще те пребият?
Естествено че ще направи изпреварващ ход та той е отличникът на випуска.Неслучайно е от София, повтарям от СО-ФИ-Я.
То и от сегашния министър не става чеп за дамаджана, ама нали уж е за малко... пък се застоя!
След като стана царски министър лицето Вълчев облепи кабинета си с тапети на коронки.Та питам ако случайно стане пак министър с тапети на тикви ли ще облепи кабинета?
Защо му е на този юнак тази скапана работа в СУ.Кантората му печели годишно повече от бюджета на Юридическия факултет , а той отишъл там за жълти стотинки.
Ако беше овчар и беше заклал десет овце и нахранил селото, никой нямаше да го похвали, дори от наглост щяха д се изсерат пред дома му
То си е казано в името... да се свържеш с ГЕРБ - каква чест, достойнство, етичност, морал, професионализъм и висота ....ХА!
Славе да вземе пример и преди да е изпаднал под 4%, още от сега да спре с политиката.
Канцелария на държавата? Иди му го кажи тва на шефа си Бочко, дето нарича ГЕРБджиков " ректор на ректорите" А скандала с Барбароса си е публичен доста време преди ГЕРБджиков да се цани за мюре на мутрите
Когато българина гласува за ИТН си мисли, че гласува за Славчо Трифонов. Но Славчо не става от диванчето и изведнъж излиза да ни управлява Шнорхела и Плагиата. Само че уважаеми славчо, никой не е гласувал за министър-председател Шнорхела. Тоя Шнорхел е избран в телевизионен кастинг, в твоето шоу, а не е избран от суверена. А плагиата се появи незнайно как. Така политика не се прави, защото обиждаш суверена.
Това ,че познава разпоредбите не го прави по-малко виновен за стореното от него...!!! Петното е до живот...!!! Повече да не се позовава на потеклото си! Остани рода си !
Ехааа Да не е луд да стои да се гаврят с него ? Едва ли в седял в тая катакомба за големия престиж или за големите пари.