Милиони италианци живеят в сянката на мафията
13 млн. италианци живеят в райони, където мафията упражнява голямо влияние върху всекидневния живот, показва доклад, цитиран от британския вестник "Гардиън" и БТА.
Обратно в новинатаКоментари - Милиони италианци живеят в сянката на мафията | Днес.dir.bg
Коментари
Комунисти, ченгета и мутри приватизираха и контролират всичко, няма конкуренция, няма пазарна икономика, а има закони защитаващи корпоративни интереси и рекетиращи гражданите. Ние сме по-зле от талянците, да не се оплакват!
Като се има предвид разликата в броя на населението, зависимите от мафията италианци са много по-малко от зависимите от мафията българи. Всъщност има ли изобщо независими от мафията българи?
ЛИГЛЬОВЦИ!МИЛИОНИ ИТАЛИАНЦИ МОГАТ,А ВИЕ НЯКАКВИ СИ 4-5 МИЛИОНА НЕ МОЖЕТЕ! Я СЕ СТЕГНЕТЕ,ЧЕ.........
отговарям на въпроса ти: защото си тъп и не можеш да направиш разлика между автобус Икарус и цъфнала детелина, толкова ти е малко мозъчето.
Предполага се, че в Катания и Палермо 80 на сто от магазините плащат минимум 500 евро рекет месечно - че те и в БГ плащат, някои и повече. Кажете за БГ мафията, стига сте гледали другите страни. Там 22 на сто от населението на страната, произвеждат едва 14,6 на сто от италианския брутен вътрешен продукт (БВП) и притежават едва 12,4 процента от банковите депозити, а в БГ дали подобните притежават 2% от банковите депозити?
Що ли толкова ми прилича на у нас по времето управлението на комунистите ,на тройната коалиция и всякакви други мафиоти ? Те обаче по-бързо от италианските си събратя се нагнездиха във властта и се сраснаха с нея . И сега ББ се бори да се изкорени от властта - дано да ее !
Мафията на Италия стана държавна политика и надстройка при трите мандата на Берлускони. За това наш ББ и цялата ни цъфтяща родна мафиотска скъпа картинка, така са заобичали Берлускони, та чак за ка го държат...
Комунисти, ченгета и мутри приватизираха и контролират всичко, няма конкуренция, няма пазарна икономика, а има закони защитаващи корпоративни интереси и рекетиращи гражданите. Ние сме по-зле от талянците, да не се оплакват!
Като се има предвид разликата в броя на населението, зависимите от мафията италианци са много по-малко от зависимите от мафията българи. Всъщност има ли изобщо независими от мафията българи?
ЛИГЛЬОВЦИ!МИЛИОНИ ИТАЛИАНЦИ МОГАТ,А ВИЕ НЯКАКВИ СИ 4-5 МИЛИОНА НЕ МОЖЕТЕ! Я СЕ СТЕГНЕТЕ,ЧЕ.........
отговарям на въпроса ти: защото си тъп и не можеш да направиш разлика между автобус Икарус и цъфнала детелина, толкова ти е малко мозъчето.
Предполага се, че в Катания и Палермо 80 на сто от магазините плащат минимум 500 евро рекет месечно - че те и в БГ плащат, някои и повече. Кажете за БГ мафията, стига сте гледали другите страни. Там 22 на сто от населението на страната, произвеждат едва 14,6 на сто от италианския брутен вътрешен продукт (БВП) и притежават едва 12,4 процента от банковите депозити, а в БГ дали подобните притежават 2% от банковите депозити?
Що ли толкова ми прилича на у нас по времето управлението на комунистите ,на тройната коалиция и всякакви други мафиоти ? Те обаче по-бързо от италианските си събратя се нагнездиха във властта и се сраснаха с нея . И сега ББ се бори да се изкорени от властта - дано да ее !