назад
Половината българи никога не са ползвали Интернет
Повече от половината българи никога не са ползвали интернет. Това поставя страната ни в незавидно положение спрямо другите европейски държави.
Обратно в новинатаКоментари - Половината българи никога не са ползвали Интернет | Днес.dir.bg
17-11-2017
20-11-2018