Коментари - "Игра с огъня": МААЕ разследва дрон атака на 600 метра от най-близкия реактор на АЕЦ "Запорожие" | dnes.dir.bg
назад

"Игра с огъня": МААЕ разследва дрон атака на 600 метра от най-близкия реактор на АЕЦ "Запорожие"

Гроси предупреди, че твърде много безпилотни самолети летят в опасна близост до украинските атомни електроцентрали, което застрашава ядрената безопасност

Обратно в новината
| Редактор : Лилия Чалева

Коментари - "Игра с огъня": МААЕ разследва дрон атака на 600 метра от най-близкия реактор на АЕЦ "Запорожие" | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Да хвърляме на боб. Може да покаже кой бомби ЗАЕЦ.

лееекинко внушение, понашему калпаво Контролирана от Русия и кой я обстрелва?

друго не им остава на украинците освен да да организират диверсии. Но таква от подобен род е заплаха не само за руснаците!

Да кажат ясно, че тъпите украинци се опитват от много време да атакуват централите, за да изпросят още пари.

Няма нужда да притежаваш ядрено оръжие. С обикновени дронове или ракети можеш да удариш ядрена централа на противника.

безлично местоимение в статията ? Защо не наричате нещата с истинските им имена !? УКРАИНСКИ дронове са атакували в близост до централата.

Вече 3 та година 5едала гросси не знае кой бомби ЗАЕЦ-а - МААЕ по подобие на белите каски се оказва напълно безмислена организация използвана от Мосад и ЦРУ за шпионаж .

Той ли не знае ,кучето !? Знае много добре ,ама куче дето не знае по кого да лае, яде тояга ! Е , той не иска тояга. И ... те така.

"пълномащабното" нахлуване на Русия в Украйна украинците се похвалиха че са спрели тока на системите за сигурност, осигуряващи безопасността на Чернобилския саркофаг... и там смели украински герои, под носа на руските окупатори, били източили горивото на аварийните дизел генератори, да ама греда сред руснаците се намерили хора които са пуснали системите за сигурност и така са предотвратили последствията от разрушаването на Саркофага... та няма кво да се чудим, след нясои и друг ден украинците сами ще тръгнат да се хвалят;)

защо рашките ще контролират украинската запорожка АЕЦ, това да не им е частна собственост, вън рушняшкия агресор от Украйна

Няма такова нещо осрайна. Всичко там е Русия и е подарено на тези нацисти.

нали те си взривиха Чернобил-)

МААЕ е шпионска организация, която е захранвала израелците с реални данни за всичко, което се случва в иранските атомни централи и в центровете за обогатяване на уран, както и за хората, които работят по тези програми. Това е ставало чрез автоматизираната система за събиране на информация и анализ на данни за всички обекти, които са под контрола на МААЕ. Оказва се, че това е израелски софтуер, който се използва и от Пентагона. Прелиминатор или нещо подобно. толкова за обективността на МААЕ.

МНОГО СТЕ ИЗТРИЛИ БРЕ ДИР БГ ????? ДАЙ БОЖЕ И ВАС ДА ВИ ИСТРИЯТ , ЗАЩОТО ВИЖДАТЕ НА КЪДЕ ДУХА ВЯТЪРА ! ДРИСЛЬО ТЕРЗИЕВ , СВАЛЯЙ ПАРЦАЛА ОТ КМЕТСТВОТО , ЧЕ ЩЕ ТЕ СВАЛЯТ ТЕБ !

АБЕ МААЕ КРАВАРИТЕ КАТО БОМБИХА В ИРАН АТОМНАТА ЦЕНТРАЛА КЪДЕ БЯХТЕ БЕ ИЗМИКЯРИ.

Требе да се трепе!

Всеки път като питам някое евроатлантическо, малоумно, славоукраинско, ваксинирано с 3 бустера зомби: Защо им е на руснаците да се бомбят сами в тяхна атомна централа, като в осрайна има още 3 атомни централи и спокойно могат да бомбят тях, хем са и по-далеко от руска територия??? Няма отговор.

Украинците виждат ,че загиват и вече принципа им е : След нас потоп.Със сигурност ще ударят реакторите с помощта на западните ракети.

Зеленски няма да се спре и ще удари някой реактор

Кой ли може да атакува руснацити в АЕЦ Запорожие?! Кой ли?!

Е, как кой? Ташунко Сапа-Черният кон.

Зельо какво казва по въпроса? Не че може да се вярва на приказките на един наркоман и идиот.

А,МААЕ не разследва ли бомбените атаки на САЩ срещу иранските реактори?

Георги Раковски, написани в брошурата : „Послушайте, братя Българе, русите са били един най-див и най-варварски народ, както са си и досега останали такива в най-голямата си част.”

ха ха няма украинска нация както няма и македоснка анция това са изкуствено създадени анции и затова няма да просъществиват много дълго айде бягай на клизма ,ч е ходжата те чакак да ти набие малко мозък

Украина- няма такава държава. Има Украинска ССР.

Тези руснаци пак ли атакуват своите войски там за не знам кой път според западните разведки,черпещи информация от украинското?Мухаха!

Укрите са основния заподозрян, защото иначе урсулите щяха да поискат нов пакет санкции.

Кой ли атакува руския АЕЦ Запорожие? Я да видим а) извънземни, б) украинци. Кое от двете ла ще е?! МААЕ не знае ;)

Педале, НЯМА руски АЕЦ на украинска територия!! Дайте да се разберем, тролове недоклатени-територия на Украйна е временно окупирана, но скоор ще си бъде отново украинска!! "АЕЦ Запорижие" си е украински и няма как да го атакуват украинци!!! Слабоумни ли сте???? Путлеристанците правят провокации нарочно!!! Всичко другоне бла-бла!!

както няма и Македоснак анция ха ха ей евнух

Укросвинята е мръсно и подло животно! Требе да се трепе!

Путлерските орки ще бъдат изтребени!!!

Кръвожаден хомошексуалист си ти. Кръвожаден....

руските терористи равни нямат. Подминаха по терористични нападения и Ислямска държава.

Интересно как се атакуват сами себе си с дронове.

Сега пак ще кажат,че руснаците сами са ударили себе си

Зеленски трябва да бъде арестуван и бит като куче и после обезчестен от американски негър затворник

Не искам да слушам какво казва! Стига ми това ,дето гледам какво прави.

"Който и да стои зад подобни атаки, той си играе с огъня. Това трябва да спре незабавно" Марсианците са.........да ви омра в клепарите!!

Кой ли може да атакува КОНТРОЛИРАН от Русия АЕЦ ...

Обикновено руснята прави такива провокации!! Защо украинците ще си атакуват тяхната АЕЦ бе, педал недоклатен?!!?? Ако са ти окупирали къщата, ти ще си я унищожиш ли?!?!

Укромалоумник скапан, защо руснаците да не атакуват някоя от останалите 3 АЕЦ в осрайна 404, които са опо-далеко от тяхната територия, а??? Що пък точно тази, в която са руснаците да я атакуват??? И то с дрон??? Бааахххмааму.

Руснаците твърдят че имало атака от дронове по превозни средства до реактора... показали на МААЕ някакъв камион по който нямало никакви поражения не показали никакви отломки от дронове но за сметка на това им показали няколко петна изгоряла трева... бах тая атака не уцелила нищо освен малко трева, а отломките се изпарили... По какво разбираш, че руснак лъже? Мърда си устата...

Ма разбира се пенди. Руснаците сами си бият по ядрения реактор за да се забавляват. И аз така като си седя в къщи от време на време паля по някоя стая и се радвам как гори.... От къде ви намират ве? От контейнерите по-които скоро ще ровите?

Не знам защо реши, че съм баща ти, та да ме наричаш пенди. Но за цял свят е ясно, че руснаците най редовно си правят разни специални мероприятия, за да си оправдават зверствата. Нека не забравяме, как късопишкото дойде на власт в рассията - като взриви няколко жилищни блока и ги приписа на чеченците. Само промитите чугуни на мутрафонова все не сте разбрали...

Това е дело на зеленият наркоман и негоите приятелчата - ОК и САЩ !

Укропитеците търсят всяка възможност да изкрънкат стотинки от Запада. Това е минимум стотния път да пробват ядрен шантаж.

И ядрена война ще сътвори клоуна,само да е в центъра на вниманиято!Палячо!