Коментари - И Лула да Силва отива на Червения площад за парада на 9 май | dnes.dir.bg
назад

И Лула да Силва отива на Червения площад за парада на 9 май

Бразилският президент е потвърдил ангажираността си за постигане на мир в Украйна

Обратно в новината
| Редактор : Ива Капкова

Коментари - И Лула да Силва отива на Червения площад за парада на 9 май | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Така ще си умрете със злобната гримаса на лицето, шибани педерастчета соросоидни. Американските ви господари вече ви изоставиха. Скоро ще започнем да ви вадим от дупките по фашистката методология. Нали ги обичате фашисти.

руските тролове се възпалиха.Какъв 9 май ще празнуват? Сталин и ленин в мирно време са избили, и уморили от глад повече руснаци отколкото хитлер във всв.Ама, смеете ли да противоречите на вожда с ботокса?

да бе, щото да припомним английските, холандските и кой ли не още от западните демократи колко народ са изтрепали. В момента Ленин и Сталин не са на почит в Русия и РФ. Същите си напрафиха равносметка за грешките ако незнаеш да те светна. А виж Запад никога няма да си признае и Ватикана какво на какво унищожение са подложили целия свят за да си напълнят търбусите!!

ще получиш аневризма.Този тип отговор е като стария соц. виц за волгата , завършващ с " а вие защо биете негрите".

Кап.Петко Войвода пред съда: Русомразците са башибозука на Англията и Францията заради които бяхме 500 г.под Турско робство и докато ги има България ще е зле

Левски, Ботев, Раковски, З. Стоянов са били русомразци, заради тях ли сме били 500 години под робство?

Били са друг път. Ти знаеш ли кой е Ботев, бе олигофрен. Знаеш ли, че дори е имал комунистически уклон ??? Шибан цървул безук.

Мъзхвалява една десантни операция срещу 20 немски дивизии а срещу СССР са 200 супер дивизии на Хитлер. На Ардените немците ги хващат в чувал и ако прочетете писмата на Рузвелт и Чърчил с които искат Сталин да щурмева за да откъсне немски сили ще ви стане ясно какви капути са западняците

дали ще празнува 23 август с путин(Съветският съюз подписва пакт за ненападение с Нацистка Германия на )? Или май другаря забрани с указ да се твърди,че са били дружки с нацистите....

Ще празнуват ли Мюнхен споразумение с Хитлер когато му продадоха Чехословакия

Кой е победил Хитлер Америка Русия заради идиоти като Жуков даде 60 милиона жертви, но без американската помощ сега щеше да говори на фин немски език Не на руски Какъв червен площад, какви глупости Тия докога ще се самозалъгват

Русия получава от запада срещу злато 11400 танка а произвежда по 80000 Гръмни се ....

И ти си правен в гъз ми се струва. Сега като помага цял свят на Украйна, да се надяваме да победи значи.

Този е ясен. Комунделник. И си мисли че като се дупи на Путьо постига нещо. Не си дава сметка, че Путьо и путьовците около него са бита карта. Само да напомня, че Путьо има заповед за арест като военнопрестъпник. И в момента, в който Русия фалира и започне да се разпада пи модела на СССР, ареста на Путь ще стане разменна монета. Да си спомним ареста на Милошевич в Сърбия. И то след преговорите за мирно уреждане.Ареатуваха го. Всъщност самите сърби го предадоха на съда в Хага. Щото иначе.... Сред мангасарите в Бразилия, цари див идеализъм по отношение на Русия, още от времената на СССР. Щом са с Куба, щом са против САЩ, значи руснацитецсацдобри. Пък и като дават някой лев, пардон, долар...Щотобтам левовете на вървят... Основна роля за победата над Хитлер всъщност има Украйна. Първи украински фронт, Втори украински фронт. Трети украински фронт.....Последния, третия го познаване добре, той окупира България. Има и два Белоруски фронта. И Прибалтийски фронт има. И Далекоизточен фронт има.....А руски фронт няма..... С какво право, Путьо и путьовците около него си присвояват славата за Победата над Хитлер. Те и само те, руснаците били победители. Ай сиктир.... Пък и то една полза от тази победа. 80 години след т.н. Победа не могат ед а кола като хората да произведат. И лаптоп не могат. И мобилен телефон не могат. Абе....какво ли не могат. След още една такава победа Русия ще се върне в каменната ера...Но на приказки сажголяма работа. Те са най, най, най....Ами да, най големите лайнари в световен мащаб. Пияндури и некадърници.. Щото то не става само с пиене, трябва и акъл....

Гледам аз Лула и сходството му с Йоло Денев и си викам: "Бедни ми Йоло, ако беше в Бразилия как ли не биха те избрали за президент!" Щеше сега да готви дисагите напролет да иде в Масква, понеже ще е пролет, а в Бразилия есен, ще вали и нищо няма да прави никой. А Лула ще порка водочку , докато лелее замижал по дитирамбите на марксизма ленинизма, за да занесе нещо умно на бразилците- като например да национализират всичко и да пренесат активите си на сигурно място в Русия. Примерно де. Лула ще си носи тетрадка да запише руски мъдрости. Говори се, че даже цели мъдри истории имали руснаците, ама само там ги разказвали.

ако мунчо иде на парада заставам зад него отдавна ми е мечта да ида и видя това свещено място на този ден нека тази година Денят наа победата обедини всички добри сили !

Народ,който живее само със миналото,няма бъдеще.

тоя народ е взел да се учи от миналото си! А ние щото не се учим от миналото си нямаме бъдеще!! НЯМАМЕ БЪДЕЩЕ ЩОТО НЕ СЕ УЧИМ ОТ МИНАЛОТО СИ!! Само да ти кажа че сегашната ситуация в БГ-то мяза на оная преди 1944г. Само дето нямаме партизани.

Българският гъзолизец няма ли да отиде?

Онези нещастници от кочината още живеят със събития случили се преди век. От тогава света дръпна много напред но те не знаят това

Другарю, ти разбра ли, че Рижия днес ви спря парите за "София прайд"?

Ще ходиш на собствени разноски бе, пендел.

Северна Корея знаят,че никъде не се живее по добре от там.

Парадът на 9-ти Май не е за показ пред другите държави, не е е и за величаене на настоящият Президент или Председател, ТОЙ Е ЗА НАРОДА, ДА ПОМНИ САМОЖЕРТВАТА И ПАЗИ ЗАВЕТА НА СВОИТЕ ПРЕДЦИ, ДАЛИ ЖИВОТА СИ ЗА ДА ИМА БЪДЕЩЕ ЗА ТЕХНИТЕ ДЕЦА, ВНУЦИ И ПРАВНУЦИ.

Много кичозни паради минаха, а руснаците все в кочина.

Целият свят се съобразява с Русия, почти никой не знае къде е кочината Булгаристан - някакво джудже от васалите на Америка.

Да видим фактите. 9 май празнуват 1945 до 1947 г. След това си става обикновен работен ден ( е, ако се паднеш неделя бил почивен ден) цели 17 ( седемнадесет ) години!! И след това паради е имало много рядко, ама то кой да чете история….

А този народ дали ще запомни нападението и превземането територии на друг съседен народ?

Ами той тоя народ друго не знае,освен ,,славното си минало,,За настоящето не трябва да мисли.

във ВСВ....Парадът на 9.май е почит към паметта им...Мъртвите политиката не ги засяга...

Половината нацисти след войната възират в Аргентина, другата половина стават бразилейроси. Тоя като какъв ще ходи на парада. Той е син на нацист. Смешник

Парад на руската простотия. Руски гейове набиват крак, каква красота.

За сметка на това софийският прайд е супер-дупер.

Да, точно така, това е московския прайд. Всички манифестиращи поздравяват главния педал.

Спря влизането на Венецуела в БРИКС по запвед на господарите си от ЦРУ и локалните фашисти. Дупе да му е яко.

Тука ,за кои фашисти ства дума ,че не схванах..?

всички ще отидат

Цели пет страни ще бъдат , дааааа

Зелено човече ще води парада на 09 май в Масква на американски танк!

Да си пъхне лулата … там

всъщност това е дилма русев, но с брада!

Парада ще се открие от Кадиров който ще води Зеленски на синджир, като панаирджийска мечка, напук на еколозите.

Три седмици

Радев ще води парада и ще развява червено знаме.

оценяване на тестовете ПИЗА Да Ви не Эбат макята чифутска Братушките у Эврозоната нЭ Предете с компютри и ИИ Эстествен Энтелект https://en.wikipedia.org/wiki/High-altitude_nuclear_explosion

Голяма е вероятността и Тръмп да е там!

Никакъв шанс.Тръмп е нарцис,той си мисли че той е спечелил ВСВ. Това се разбра от речта му след като се закле. Цитирам Тръмп: "аз нямам нищо против руския народ,всъщност аз обичам руския народ - все пак,те ни помогнаха да спечелим ВСВ

Вчера му обясниха, че Америка се включила 44 година, след като руснаците вече я спечелиха. Ако не знаеш в американските училища се преподава, че има 5 континента, разликите са във всичко. Няма да се плашиш Тръмп обича парадността, а и жена му ще има трибуна да покаже новите си парцали.

Вие двамата май идвате от паралелна Вселена. То бива глупости, ама по-малко шмъркайте, че не се усещате.

ива, израза " и лула десилва отива на .... " предполага, че ще изброиш другите които са се наточили да идат на красная плоштат!!! а то .....