Христо Иванов: ЦИК е позор

Обжалването за видеозаснемането на броенето на бюлетините се бави, за да се печели време и ВАС да не успее да се произнесе, казват експертите на "Демократична България"

Обратно в новината

Коментари - Христо Иванов: ЦИК е позор | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Другарю Бойкикев,от вас по голям позор няма.

я кажи харесва ли ти нещо в България? Ти самият харесваш ли се сам?

а вие гусин сорос по малък позор ли сте

ЦИК свирят по гайдата на еднокжиният тъпанар. Да сте очаквали друго? Лакеи на мутри

колкото и да биеш соросид все му е малко

Желая ви здраве! Стей хоум, гайс!

Позор е номенклатурният галеник, с майчин език - руски, внук на офицер от съветската армия и брат на агент от Държавна сигурност Христо Иванов (а.к.а Пинокио Маджов) да ни просвещава какво било позор...

Напънала се планината и родила мишка. Ристе, остави малко рекламно време и за разградския прокурор, па и генерал Атанасов.Той толкова старателно натика в Белене стотици невинни хора, да имаш такъв съпредседател-ето това е ПОЗОР.

Не ги е срам другарю Иванов..........

"Крайно арогантно е ЦИК да отказва да оповести своите мотиви. " Ами ако обявят, че не искат да се снима за да не се видят фалшификациите, тогава какво?

тоя с големите уши и огромния нос колкото и да квичи, няма да мине 1% на изборите!

Държавата на малките тарикати, по примера на Големия тарикат... Дерзайте български граждани, мятайте гюбеци, харчете европейски пари и ронете сълзи по комунизЪма

13 дни до края на диктаторския режим на мутрата Борисов..

Тук Иванов е прав. ЦИК е злокачествено образувание пуснало смъртоносни метастази навсякъде. Във всички училища има пълно видеонаблюдение по коридорите и класните стаи... Но никой не се интересува от записите на камерите.

А защо трябва да се снима броенето на бюлетините? Нямаше ли там нещо за тайната на вота? И друго - каква доказателствена стойност ще има това заснемане? Пък ако ДБ раздават маски и ръкавици, поне ще имаме някаква полза от тези продажници.

Red Lives Matter

По теркот на експремиерот Љупчо Георгиевски и неговиот план за надминување на ќорсокакот во македонско-бугарските односи, и македонскиот активист од Бугарија, Атанас Кирјаков-Војводата, излезе со еден вид платформа за културна и економска автономија на Пиринска Македонија. „Мојата визија и моите точки што ќе придонесат за одврзување на ‘Гордиевиот јазол’ и решавање на спорот меѓу Република Бугарија и Република Македонија 1.) Да ѝ се даде на Пиринска Македонија статус на културен и економски автономен регион, кој во согласност со меѓународното право и меѓународните договори ќе биде изразен во следново: 2.) Воведување на македонскиот јазик во образовните институции и во администрацијата во Пиринска Македонија, како и изучување на македонската историја и култура. 3.) Отворање на радиотелевизиски центар во Пиринска Македонија за емитување на македонски јазик, за културно образование на населението. На бугарската национална радиотелевизија да има еден час за емитување на македонски јазик за Македонците што живеат во Бугарија. 4.) Неврокопската епархија да ѝ се приклучи на Македонската православна автокефална црква со седиште во Охрид. Да се ​​избере македонски епископ и црквата во Пиринска Македонија да биде независна од бугарската. 5.) На македонските христијани и муслимани во Пиринска Македонија и во Бугарија во сите лични документи (крштеница, венчален лист, пасош, лична карта, диплома од училиште и од факултет, работна книшка итн.) да пишува етничка припадност Македонец/Македонка. 6.) Пиринска Македонија да биде демилитаризирана зона. 7.) Поради нискиот животен стандард на населението во Пиринска Македонија во споредба со Бугарија, да се обезбеди директна економска помош од ЕУ за развој на Пиринска Македонија за запирање на депопулацијата и спречување на асимилацијата на Македонците преку глад. 8.) Да ​​запре асимилацијата на македонската култура, историја и фолклор и да не бидат присвојувани од бугарските институции како бугарски. Да запре уништувањето на македонските културни споменици. Да се ​​вратат украдените икони, старомакедонски книги и други културни споменици и артефакти од Македонија, од цркви, манастири и други културни објекти. 9.) Бугарските националистички, неофашистички и врховистички партии и организации во Бугарија и во Пиринска Македонија, кои водат пропаганда за ‘Голема Бугарија’, пропаганда за војна на Балканот и пропаганда за асимилација на Македонците и кои создаваат тензии и опасност од насилство и крвопролевање врз етничка основа, да бидат забранети со закон, согласно член 20 од Меѓународниот пакт за граѓански и политички права. 10.) Да се ​​отворат досиејата и да бидат осудени сите државници и службеници за безбедност што сториле злосторства против македонските христијани и муслимани“, објави на Фејсбук еден од основачите на Обединетата македонска организација „Илинден“ и кандидат за градоначалник на Благоевград на минатогодишните локални избори во Бугарија. П.С.СИГУРНО ОВА Е СРПСКИ ШПИУН И СРПСКА ПРОПАГАНДА...знам дека тоа ќе бидат вашите коментари...а мојот коментар е дека ова е всушност основата и сржта на вистинскиот проблем помеѓу Македонците и Бугарите,бегајќи од ова вие од позиција на сила наметнувате други вештачки проблеми...но некогаш и оваа вистина ќе дојде на дневен ред!!!

Гайс гайс, чуйте ме, аз съм Пинокио и търся търся татко си Буратино

Ами те не могат да се оправят със самата процедура пък и да трябва да приготвят системи за видеонаблюдение, което да купят от своя джоб и да направят достъпно за всеки ...... еха толкова работа през живота си не са виждали! Пък и как ще обясняват процедурите си в действие, които са много ама много "технически"?

Дори да не могат физически да следят всички камери мярката има превантивна цел. Самата мисъл че те снимат е респектираща.

Не знам ЦИК какво толкова се пъне. Баце като го снимаха гол с чекмеджетата, кво стана- нищо. И тука така. Христо си лае, далаверата си върви

Добре момче вярвам ти че ни си пил докато шофираше, вярвам ти също че имаш всички документи за колата и ти вярвам че имаж книжка! Сега просто си докосни върхът на носът за да видя че си напълно искрен с мен и си тръгвам.

Драги, явно си сбъркал статията, под която да коментираш. Впрочем, този който е писал тази глупост, ако не е 'сръбски шпионин', то тогава със сигурност е промит мозък, който няма никаква връзка с реалността, включително конкретно какво мислят по въпроса хората в Пиронско. Вие живеете в някаква паралелна вселена...

Какво стана ще видим на 4-ти..

КОМУНЯГИ И ГЕРБАДЖИИ ВИЕ СТЕ ЕДНО ЦЯЛО И ЗЛО ЗА БГ МРЕТЕ МРЕТЕ МРЕТЕ

То и ти Ристьо си пудел на едно чуждо посолство, но кво да правим сега

Ааа, не послъгвай - Баце не са го снимали гол с чекмеджетата. Снимаха го гол. И отделно операторката засне едно видео, където, въх, незнайно как знаеше точно кое чекмедже да отвори... Или сте токова глупави, че да повярвате на тази съшита с бели конци манипулация, или сте толкова глупави, че да смятате българина за достатъчно прост, та да не може да събере 2 и 2...

На туй кадро Ристе що гледа кат несвестен?

Indeed!!! USA today!

И да останат само гейовете - върли европейци? Нямааа.

Кой си ти,бе руско мекере да искаш и да изискваш!!??? АЗ ПЪК НЕ ИСКАМ ВИДЕОНАБЛЮДЕНИЕ на изборите. И...??Какво сега?ЦИК мен или теб да удовлетворят? Ти с какво имаш повече право от мен? Събрали сте се ти ,Маямя,Хаджигейов и 200 площадни лумпена и искате останалите милиони избиратели да ходиме по вашия акъл. Ами....НЕ НЯМА ДА СТАНЕ! ДУХАЙ СУПАТА И МАРШ В РОДИНАТА НА МАЙКА ТИ

остават само 13 дни! и този кретен ще се скрие до следващите избори!

РИСТЮ е пълен позор

поплачи, ице, и на мама кажи

Мафията ГЕРБ,не разбира от аргументи,и смисъл! Мафията ГЕРБ Разделя,Мачка и Властва Тотално !! ... Аз не съм комунист.... ..но ще гласувам за БСП,за да Премахнат Злото !

ГЕРБ ще манипулират яко изборите

очевидно си само много прост, защото за комунист трябва и да си нагъл. така че, да, не си комунист

Христо Иванов: ЦИК е позор Христо , това не е ЦИК , а групировката СИК. Разбира се , че е създадена "стройна" организация от партиите от групировката СИК/ГЕРБ,ПАТРИОТИ.ДПС/ да елиминират по всякакъв начин прозрачността на изборите,да откажат повечето хора да гласуват,защото , ако не спечелят някои хора действително ще станат клиенти на затвора,и то за дълги години,а други ще ги търсим с европейска заповед за задържане.

този смотаняк има голям проблем! не може да намери по един привърженик за наблюдател във всички изборни секции! а тръгнал на избори да участвао!

Ми стана му ясно, че няма да се класира и за това взе да плюе.

маджооооооооо

Маджо говори за позор!

Колко и да плюете тролски гниди се хващам на бас с всеки един от вас ДБ ще вземе от 7 до 11%

RISTIO GOLYAM BOKLUK SI

Ристю позора си ти нечистоплътен педераст изсран от въшлива червена блятка

На бас се хващат гнойните педали като тебе селяк миризлив

Изглежда, тук има хора които харесват мутрата. Искат си шайката да ги краде и Той начело на шайката да се излежава край шкафчето.

вижте го добре. ей този ще управлява България след 8-9 години. ако не лично той- другарите му. и чак след тях ще дойде Свободата. 1944-2044 г. не вярвате ли? ще повярвате. ...

Не ти не си комунист ти си червендалест педерунгел

ЦИК не може да се занимава със всеки червен копелдак1