назад
Експерти: Не купувайте хляб с Е-та!
Българите дебелеят, защото ядат твърде много и то по-мек, по-бял и по-евтин хляб, който е най-вреден.
Обратно в новинатаКоментари - Експерти: Не купувайте хляб с Е-та! | Днес.dir.bg
17-11-2017
20-11-2018
Коментари
Коментирай
а заместник командира по политическата част от поделението в Самораново Николай Тапаров ми дължи невнесени осигуровки ... колко хляб съм направил за тоя идиот направо не е истина няма ли кой да го провери най накрая
скъпи жърналюги, Е-та има и за захарта и за други неща, със същия успех миже да напишете не стъпвайте по Земята