Коментари - Експерти: Не купувайте хляб с Е-та! | dnes.dir.bg
назад

Експерти: Не купувайте хляб с Е-та!

Българите дебелеят, защото ядат твърде много и то по-мек, по-бял и по-евтин хляб, който е най-вреден.

Обратно в новината

Коментари - Експерти: Не купувайте хляб с Е-та! | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

ПА Я НАЙ-ОБИЧАМ БЯЛ ЛЯП, БОБ И ГА ИБА...

а заместник командира по политическата част от поделението в Самораново Николай Тапаров ми дължи невнесени осигуровки ... колко хляб съм направил за тоя идиот направо не е истина няма ли кой да го провери най накрая

скъпи жърналюги, Е-та има и за захарта и за други неща, със същия успех миже да напишете не стъпвайте по Земята

двдснснсн