Коментари - Едвин Сугарев и Георги Марков откриха кампанията на ГЕРБ | dnes.dir.bg
назад

Едвин Сугарев и Георги Марков откриха кампанията на ГЕРБ

Бойко Борисов заяви, че държавата не може да се оправи само с избори, а трябва сериозна работа. Кампанията на ГЕРБ бе открита от Едвин Сугарев и Георги Марков.

Обратно в новината

Коментари - Едвин Сугарев и Георги Марков откриха кампанията на ГЕРБ | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Серж! Не се занимавай с "мъжки работи" мека китко! Наркоман е този, който те е правил във вертепа на майка ти!

ДЕРЗАЙТЕ комунистически-турско-цигански БОКЛУЦИ! :)))))))УУУУУспех на изборите ;) :)))))

Не приемам мнение на надрусани хора!

Серж! Мека китко ... Питай Боко тиквата! Той е сътрудник на ДС или не знаеше?

Нещастна Българио, спаси своите чада !!!

Ако Воистине Сте попопрехвърлили туй-онуй от мойто-Лично Позициониране - Сте Видяли че Съм Непоравяем Традиционалист, Колега ---> Двустъпковата ! това Е А-то и Я-то ЗА Изправянето на България и Нас-Всички. ----- DoesThatMakeMeCrazy ...:-)))))))

Как Българските граждани при този стандарт на живот, при тези условия на труд, при това нагло и безочливо отношение към тях, как те стоят тихо и безропотно? Отговора е един те са бедни, толкова бедни, че дори и един ден да не са на работа, а да излязат на протест, това ще бъде пагубно за тяхното оцеляване. Те няма да успеят да си платят сметките, или да си купят храна, или необходими лекарства, или дрешки за децата. Да, те са толкова бедни, че ходят болни на работа, че по скоро биха умрели на работното си място, отколкото да си вземат почивка нужна на всеки жив организъм. За тях няма почивка, заробени веднъж от банките, втори път от работодателите си и трети път от политиците си, те са изгубили всяка надежда и живеят ден за ден в постоянен страх и стрес да не изгубят работата си, надника си, да не се разболеят. Всяко едно по-сериозно заболяване ги обрича на почти сигурна смърт, защото са бедни. Техните предприятия произвеждат инвалиди, българските граждани биват използвани, изстисквани и изхвърлени на улицата. Без защита, без надежда.

Кое му е мъжкото да си надрусан и пиян?

Моля? С агент Буда? Никога - ние сме за лустрация на бившите агенти и ченгета и Борисов в качеството си на такъв няма място в политическия живот на страната. И то без да обсъждаме професионализъм, компетентност и т.н.

Бистришките тигри най-накрая ще станат национален шампион!

Гнуся се от еДВИН, мЕТОДИ и мАРКОВ!Как се продадоха на мутромилиционера.Но ренегат, при ренегат отива!

+++...+++...+ !

По резултатите ги гледам, не по манипулациите дето лайнометите на Пеевски и червената СГАН хвърлят!!!

Боко тиквата освен, че чете романи /е само един в живота - Винету/ вече чете и поезия! Това е защото "Стихове на откачалката", на Сугарев, са Апогея на българската литература! Добър избор, да си останеш идиот!

Времето настъпи...За представителните политиците у нас, от преди 25г. до ДНЕС, да наметнат бял чаршаф и бавно да поемат към политическите гробища, защото ТАМ е мястото на политическите трупове. РБългария е на последно място в ЕС и още по-лошо в ЦЯЛА Европа, и най-лошо - НИЕ сме на последно място, но НЕ само в Европа! Къде е причината за това? Правилно в "НАШИТЕ" "Представителни" политици до СЕГА. Техният резултат от работата им за 25г. до ДНЕС е нула "0", даже е още по-зле, защото е две нули "00". Гражданите са длъжни при този резултат - просто да Пуснат Водата след Представителните Политици! ПВПП! ВНИМАНИЕ ГРАЖДАНИ! - Никога НЕ забравяйте да пуснете водата, защото иначе ще има голяма смрад! ВНИМАНИЕ ГРАЖДАНИ! Винаги пускайте водата след представителни политици и веднага изчиствайте останалите техни паразити с пряка демокрация.

Едвине, кога пак ще гладуваш до смърт?

Срам ме e, че това карикатурно бездарие вече 13 години е някакъв плямпащ фактор в моята Родина!!! КОЙ? КОЙ? КОЙ му позволява това, българино???

Сержи ... мааа :))) А твоите "резултати" днес какви са? Имаш ли за купичка ориз? Марш на околовръстното, тогава!

Утрето - Никога Не умира, Колега ! ...особено Утре. ТА ! - SkyFall !!!

Боклуци червени и без боя, крадохте една година, фалирахте една банка и спряхте евросредствата за България!!! Сега имате наглоста пак да коментирате???? По долни същества не съм виждал!!!

Сержи -ти кажи! Иначе какво е обяснението да си ГЕЙбераст? Аз не съм!

Вижте там,разберете се с малоумното началство,мутра ли е или ченге,че пак се излагате....Ама каквото и да е,важното е да бие другарите като тъпани.Това се иска от него.ДПС и БСП-смачкани.Другото ще се нареди

По- скоро е като бягащият като муха без глава по терена Любимец 13, който шефа му определи като "Своеобразен тактик"

ВИЕ ИСКАТЕ НО....НЕ СЕ ЗНАЕ - БОРИСОВ МОЖЕ ДА Е ДОБЪР НАПАДАТЕЛ ОСОБЕНО В ГРЪБ НО НЕ Е НИКАКЪВ ПОЛИТИК - ДО СЕГА НЕСМЕ ЧУЛИ ЕДИН ДЕБАТ С НЕГО И НЯКОИ ОТ ДРУГИТЕ ПАРТИИ И ЗАЩО?? ЗАЩОТО НЕМОЖЕ ДА ГОВОРИ И ТОЙ ГО ЗНАЕ ЧЕ Е ТАКА И НО МИСЛИ ЧЕ НИЕ НЕ СМЕ ГО РАЗБРАЛИ НЕЗНАЯ ТЕЗИ В ЗАЛАТА НЕ СЕ ЛИ СРАМУВАТ ОТ ЕДИН ПОДСЪДИМ ДА ГОВОРИ И ВОДИ ПРЕДИЗБОРНИТЕ ЛИСТИ НЕЗНАЯ КАКВИ СА ТЕЗИ ИЗБИРАТЕЛИ В ТАЗИ ЗАЛА ДА НЕ БИ ДА СЕ НУЖДАЯТ ОТ НЯКАКВА ПОМОЩ АКО СЕ ДОСЕЩАТЕ КАКВА

Борисов, ти си най-голямото зло, което се е случвало някога на хубавата ни Родина!!! Ти си очевиден простак, манипулатор, пртестъпник, сатрап, мафиот и самовлюбен пуяк. Ти си едно гнусно комунистическо изчадие. Ти си НАЙ-ГИГАНТСКОТО извращение в дългата история на България !!!! Жалък, страхлив, фашизоиден и комплексиран ПРИМАТ. Нелепа карикатура.

Ти да не си проститука която е платени от Руските олигарси и ЛилиПуткин?

Една по-Така Operation Swordfish ?

ЦЕЦО ХВАЛИ БОКО. И това ми било новина. За дир. бг сигурно. За другите е смешка.

По- добър нападател в гръб е Доган, но той напада задешката. Турците са щедър народ кат манталитет, та понякога след нападението подарява на нападнатия пагони...

Сержи ти защо само за надрусване мислиш? Спряха ли ти го боклука, а? Виж че и други забелязаха проблема ти!

Д-р Илия Илиев: Страхът е травмираща емоция за Борисов. Той говори преди всичко под нейното въздействие. До този извод стигнах, след като наблюдавах поведението му и това на депутатите му днес в Народното събрание. Той самият преди време каза: ние с Цецо вече трябва да се занимаваме само с политика, защото на толкова хора направихме лоши работи, че имат да си връщат. Страхът е лош съветник и очите му са големи. Затова Бойко Борисов действа като мажоретка. Някой му казва нещо дали това е президентът или някое посолство няма значение и той им отреагирва с първосигнални приказки или действия. Направо е поразително за политик - този човек лъже на ден по два, понякога и по три пъти, защото, пак ще повторя, страхът е лош съветник. Така че, когато се появи страха човек е способен на всякакви психически отклонения. Всичко, което прави, е продиктувано от него. Оттам идват неговите лъжи и наглост, защото днес си представя една опасност, а утре друга. Затова поведението му се мени непрекъснато. Това, което се случва днес и вчера, показа степента на политическо нищожество, което представляват Борисов и ГЕРБ. Хората не са глупави и го усещат, те нямат нагласи, че Борисов е панацея за България. Но когато им се зададе въпросът кого харесват повече, актуалната омраза към БСП, заради стратегическия им съюз с ДПС, е надделяваща. Затова, когато няма какво друго да предпочетат, те сочат ГЕРБ. Освен това за партията на Борисов работят ударно известни социологически агенции, а и знайни и незнайни пиарстващи субекти. Не е истина как този, политик по самовнушение, постоянно ни баламосва и ни прави на маймуни. Според мен, Борисов отдавна мина мярката на приличието и трябва да бъде лишен от публичност. Но медиите са в ръцете на хора като майката на Делян Пеевски и други, които са послушни на депесарския кръг. И понеже се разбраха по редица въпроси, тези медии ще продължат "отразяването" по същия начин, както беше по време на управлението на ГЕРБ.

КАТО НЯКОИ НЕЩА НЕ СА ТИ ЯСНИ НЕ ПИШИ ГЛУПОСТИ ИДИ ДА ПОЧЕТЕШ МАЛКО

Серж нещо не е разбран от никого днес, но той е правия иначе ...защо тъй ма?:)

"Вашата победа ще бъде наистина историческа - СДС започна тази битка против комунизма, ваш дълг е да я завършите успешно" Да приказваш подобни приказки на закърнели милиционерски кадри и бивши комунисти, това е върха на подигравката с хората. Цялото събитие е добре организиран театър за баламурници, които не виждат повече от носа си. Не, електорални единици, аз не ви приканвам да гласувате за този или онзи, а да се осъзнаете най-сетне и да не позволявате да ви водят за носа!

На нас ни трябват политици необвързани с мафиотите от Москва! Само ако се скъса тази връзка между мафиотското КГБ и мафиотското ДС, България ще тръгне напред! 25 години крадът от България през така наречените Руски проекти!!!

Да, Колега - това Е 'картинката' Навсякъде у Нас ! ... Е Казано : -> с Турчина - по Турски ! --> с Англичанина/Французина (и т.н.) - по Английски/Френски (и т.н.) ...а с Абсолютно-Всички 'наши' - по 'нашенски' ! (Тихо, кротко, И ! - Докрай. Било - крак ил Ен-то коляно.)

Кое не ми е ясно? РАзмера на кражбата ли??? Какво стана с първият милиард ЗАЕМ който Орешарски взе?? Кажи тъпунгере?

Тука виждам само хора давещи се в собствената си злоба и в помията която изливат от лъжи и гнус.

Този път ако ГЕРБ вземе власта, жална им майка след една година ...най много! Ще бъде прогонена до девето коляно!

Серж, меката китка даде заето ... направо "на късо" ...:) Клекни като пикаеш, хем ще ти отива, хем газта няма да ти прояде обувките!:)

За американския реактор на двойна цена ли пишеш или за американските ТЕЦ, продаващи ток на значително по-скъпи цени?

В аренътъ ли Сте ?!

Едвин откри конференцията с рецитал на част от световноизвестната си творба " Монолог на вагината". Присъстващите бурно го аплодираха!

Не ми иска да влизам в спор с човек като вас, но само за информация: на 60год. съм, никого не съм членувала в някоя партия, дядо ми е съден от Народния съд, но не съм го използвала за облаги при управлението на псевдодемократи. Така че сте объркали фамилията ми.

Явно е решил повече да не гладува. И Жоро Левскарчето с огромните пръстени на нежно поддържаните си пръсти и мъничкото петънце от миналото в биографията си....Май само петко Симеонов липсва в картинката, та да е пълна. Нека да са ни живи и здрави и да ги поздравим с една наистина нежна песен на Rumer - "I believe in You" от "Агент Джони Инглиш" - наистина я чуйте и вие, така се води кампания и се влюбва човек, ако нещо отвътре още му е останало. Приятно слушане, но и текстът е страхотен.

За проекти подготвени и подписани от БСП, ако ще и МАрсианци да са, пак ще има огромна сума за крадене под формата на комисионна!!!!!